Velikonoce, co děláte se sladkostmi?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Billi
Nadpozemská drbna 25901 příspěvků 02.04.18 15:37
Velikonoce, co děláte se sladkostmi?

Dneska přinesli kluci víc jak kilo čokolády a k tomu další sladkosti. Teď uvažuju, co s tím? Něco se sní, ale co s tím zbtkem? To je víc čokolády, než se u nás sní za celý rok.
Pro inspiraci, co s vykoledovanými sladkostmi děláte vy?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
lucenka
Vesmírná mluvilka 32934 příspěvků 02.04.18 15:42

Čokoládové figurky strouháme na posypani kaše. Zbytek sním většinou já :oops: :mrgreen:

nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 02.04.18 15:44

Potaji to ujidam. :mrgreen: jinak jeste cokoladove figurky lamu do muffinu.

nozu
Extra třída :D 11755 příspěvků 02.04.18 15:45

Jo a nekvalitni rovnou vyhazuju…

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 02.04.18 15:49

Roztřídím, kvalitní dobrou sníme, kvalitní ne moc chutnou rozpustím do polev na zákusky (ideálně 2 týdny po velikonocích dělám míša řezy) a tu nekvalitní hnusnou bez milosti vyhodím.

jdukolem
Hvězda diskuse 49255 příspěvků 02.04.18 15:50
@Billi píše:
Dneska přinesli kluci víc jak kilo čokolády a k tomu další sladkosti. Teď uvažuju, co s tím? Něco se sní, ale co s tím zbtkem? To je víc čokolády, než se u nás sní za celý rok.
Pro inspiraci, co s vykoledovanými sladkostmi děláte vy?

nekvalitní náhražky vyhodím kvalitní čokoládové dostává prcek na příděl a taky použiju k vaření - na kaší, do bábovky, na muffiny a tak

Lenka_Hal
Kelišová 5730 příspěvků 02.04.18 15:50

Manzel to nosit do labiny pro sve studenty.

Pucalkovic Amina
Zasloužilá kecalka 871 příspěvků 02.04.18 15:55

Něco postupně sníme, to, co má dlouhou trvanlivost pak dáváme zase na další Velikonoce :-), a sladkosti, které nemají velikonoční motiv, někdy dáváme třeba na návštěvách nebo oslavách dětem.

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 15:59

Naštěstí u nás v rodině se kupujou jen dobré čokolády, lentilkovy, kinderka, lindt apod. takze se sni vse, ja s tim nemam problem :D :mrgreen:

Efka2015
Závislačka 4819 příspěvků 02.04.18 16:01

Co se nehodí na jídlo :lol: použiju, např. na tuto buchtu.

https://www.mimibazar.cz/…chla-vyborna

Borůvka1990
Kelišová 5439 příspěvků 02.04.18 16:03

Část nekvalitní dětem stejně nechutná, takže si jí ani neberou. Letos donesli fakt hodně velkých balených pralinek, ledové čokolády a pak bonbony, lízátka…prostě to, co jim celej rok zakazuju :lol: Neujídám, občas něco taťka, ale je toho dva koše, takže si většinu snědí sami :nevim: :lol:

Slečna Ferka
Extra třída :D 10164 příspěvků 02.04.18 16:16

No doteď jsem různě ukrádala, ale letos je dítěti šest a celkem briskně si to spočetlo, takže se obávám, že to spucuje samo. Možná někdy něco ukecám do sladkého jídla, ale vzhledem k tomu, že mi zbylo i leccos nakoupeného pro koledníky :zed:, tak asi tolik příležitostí nebude.

Kelsey
Hvězda diskuse 44894 příspěvků 02.04.18 16:23

Rozdelim do sacku a dam do skrinky, ze tri decka maji velke zasoby.
Jak jdou na hriste, tak si berou do batohu s pitim i sladkost a rozdeli se s kamarada, kteri chodi na hriste. Nebo jak pojedou na vylet, tak si neco berou do batohu. Pojedou na skolu v prirode, tak jim zabalim.
Cokolady zapecu do buchty nebo babovky.
Neni povinnost, aby to snedli hned, sami nebo hromady.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 02.04.18 16:25

Lepší zboží bude dostávat na příděl a ta dvě kila zajíců, kuřátek, vajíček a bůhvíčeho odnese muž do práce, tam to postupně zbouchají kolegyně :).

Po letošní náloži pro příští rok bude platit pravidlo - jedno vejce a sladkost na návštěvu a rodina se též bude muset krotit, protože jen toho, co dostal od dvou rodin a je to slušná čokoláda, je v rámci kilogramů. O dvaceti vejcích nemluvě.

Heivka
Závislačka 3252 příspěvků 02.04.18 16:29

@Doe_Jane Tak zrovna kinder čokoláda a lentilky (a vůec orion) kvalitní opravdu nejsou, je to nacpaný palmovým tukem až na hranici poživatelnosti. Dneska jsem ochutnala kinder vajíčko a musela jsem ten hnus vyplivnout, tak jsem se mrkla na složení :poblion:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >