Velikost a výběr kojící podprsenky

151
13.9.20 22:02

Velikost a výběr kojící podprsenky

Dobrý den, ahoj. Nějaké podobné téma se tu řešilo, ale vyloženě aktuální diskuze jsem nenašla. Žádám o Vaše rady, zkušenosti. :oops: Jsem prvorodička a vždy jsem měla velikost podprsenky 85B, teď v osmém měsíci mám 85C a nevím, zda kojící tedy pořídit taky tuto nebo raději o velikost větší, D.
Jedna kamarádka mi doporučovala tuto https://www.astratex.cz/…-bez-kostic/?…
A druhá zase nějakou z Bonprixu bez kostic a výstuže košíčků.
Ráda bych něco cenově dostupného, ale hlavně pohodlného a bez kostic. Jen se bojím, že tu velikost i samotný typ zvolím špatně. 8o
Vím, že to pak samozřejmě bude na mě, co nakonec pořídím, ale jde mi tedy spíše i ty Vaše rady a zkušenosti :) třeba to pomůže i někomu jinému. :oops:
Děkuji a hezký večer. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9120
13.9.20 22:08

Neporizuj ještě žádnou, protože se ti po porodu nalejou prsa a bude ti malá- vlastní zkušenost, po porodu byla prsa o 2 čísla větší. Počkej, až budeš doma. Do porodnice a na první dny je nejlepší jen taková ta elastická lambáda, nikde tě nic netlačí. A za mě, kojící podprdu jedině bez kostic. Mě strašně tlačily, jak se v průběhu dne velikost mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10188
13.9.20 22:12

Taky bych si koupila jen něco univerzálního, nebo kojicí tílko. Já měla normálně prsa D, v těhotenství se ani nehla a při kojení se ZMENŠILA 8o Jsem asi jediná na světě. Co bude, až s tím skončím, snad ani nechci vědět :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17775
13.9.20 22:15

Určitě bez kostic a koupit až po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8003
13.9.20 22:17
@Kuky206 píše:
Dobrý den, ahoj. Nějaké podobné téma se tu řešilo, ale vyloženě aktuální diskuze jsem nenašla. Žádám o Vaše rady, zkušenosti. :oops: Jsem prvorodička a vždy jsem měla velikost podprsenky 85B, teď v osmém měsíci mám 85C a nevím, zda kojící tedy pořídit taky tuto nebo raději o velikost větší, D.
Jedna kamarádka mi doporučovala tuto https://www.astratex.cz/…-bez-kostic/?…
A druhá zase nějakou z Bonprixu bez kostic a výstuže košíčků.
Ráda bych něco cenově dostupného, ale hlavně pohodlného a bez kostic. Jen se bojím, že tu velikost i samotný typ zvolím špatně. 8o
Vím, že to pak samozřejmě bude na mě, co nakonec pořídím, ale jde mi tedy spíše i ty Vaše rady a zkušenosti :) třeba to pomůže i někomu jinému. :oops:
Děkuji a hezký večer. :srdce:

Určitě bez kostic, bez vyztužených košíčků a bavlněnou.

Mám tyhle z Lidlu: https://www.lidl-shop.cz/…O/p100305932
Cena super, velice pohodlná, i po častém praní vydržela, koupila jsem prostě víc variant velikostí a bylo to (těsně po porodu budeš potřebova větší, pak prsa trochu splasknou a bude stači menší košíček).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9120
13.9.20 22:18

@Ba-stet jediná nejsi, moje ségra měla pěkná déčka a po druhém dítěti jí byl velký košíček B. A bohužel, zůstalo jí to a to má děti už dospělé :nevim: jen pro útěchu, já mám po dvou dětech velikost 85 K :zed:(bývalo to G) a co bych dala za ta béčka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3480
13.9.20 22:20

@Kuky206

Rozhodně nekupuj nic s kosticemi. Nemysli na parádu ale na pohodlí - to fakt budeš potřebovat.
Jinak, jak psala @Ba-stet, super je kojící tílko.
A řekla bych, že cenově dostupné a pohodlné prodává Lidl a jsou i docela hezké. Kojící tílko jsem taky kupovala v Lidlu - spokojenost.
A velikost… no jako naleje se to, ze začátku hodně, pak se to zase trochu zmenší a ustálí. Těžko odhadnout. Ale mě to taky tak o ty dvě čísla poskočilo - a to mám normálně lentilky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3095
13.9.20 22:21

Za 5 let kojeni letelo vse kojici krom lambad do kose. Muzes v ni spat, po prvnim porodu jsem v ni mivala na noc naskladanou tetraplenu, protoze kojici polstarky mega nestacily, koupi dvou velikosti predem se nezruinujes a kdyz jdes ven, nedejboze v zime, asi neplanujes kojit a muzes si vzit normalni. Jen teda pocitej s velkym zvetsenim, mne to i potreti prekvapilo, co jsem koupila pred porodem, mi bylo rok male.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.9.20 22:26

Moc Vám děkuji. Já si teda koupím raději jen jednu do porodnice, nějakou levnější bez kostic a výstuže a pak případně dokoupim až budu doma. :dance:
@Aduš8 ty vogo, tak to je teda mazec. Moje známá měla také problém s tak velkými prsy a dokonce musela ze zdravotních důvodů na zmenšení. Teď je strašně ráda za velikost C. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60502
13.9.20 22:28

@Kuky206 neporizuj.. Může to naskočit treba 3 čísla nahoru.. Osobně koupím až tak týden až 14 dní po porodu :think: v minulém těhotenství jsem po porodu z vel 75 B skočila na F :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10188
13.9.20 22:48
@Aduš8 píše:
@Ba-stet jediná nejsi, moje ségra měla pěkná déčka a po druhém dítěti jí byl velký košíček B. A bohužel, zůstalo jí to a to má děti už dospělé :nevim: jen pro útěchu, já mám po dvou dětech velikost 85 K :zed:(bývalo to G) a co bych dala za ta béčka.

Tos mě teda v mým žalu moc nepotěšila. Káčka rozhodně nezávidím, ale ta moje prsa ke mně tak hezky šla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27647
13.9.20 23:07

No, taky jsem nakupovala před porodem. Pak mi nic nebylo. Určitě bez kostic. Střídala jsem takovou lambádu a klasické košíčkové rozepínací na košíčku. Objednávala jsem přes internet. Je to už skoro 6 let, tak si nepamatuju kde. Ale seděly mi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
874
14.9.20 00:01

Kup vážně jen tu lambádu, já měla celkem šikovnou z Bonprixu asi za 200,– možná ještě míň. Dokonce ji strašně chválili v porodnici sestry :nevim: no jinak jak tu každý píše, že se velikost změní, tak mě se nic nezměnilo. Nosila jsem celé těhotenství jednu velikost a po porodu měla stále stejnou. :nevim: možná se mi pak ještě zmenšila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7129
14.9.20 00:03

Já bych teda nešla do porodnice bez kojící podprsenky. Jestli můžu poradit, tady v bazaru ženy prodávají kojící podprsenky docela za levno a do začátku jsem taky tak nakoupila, prostě odhadem o číslo větší. Až/pokud se ti prsa nalijí a velikost ustálí, můžeš investovat víc do nového prádla. ;) Špatně se odhaduje velikost, když nevíš, jak na tom budeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9656
14.9.20 06:18

Jak píšou holky, koupit levnou lambádu a pak ke konci šestinedělí vyrazíš do obchodu pro pořádnou podprsenku. Budu to dělat taky tak. Já mám teď prsa po prvním dítěti 85/H před těhotenstvím jsem měla 75/G( ale zůstalo mi deset kilo nahoře). A už to zas hezky roste :roll: po porodu ty prsa snad ani velikost neměla, byla obrovská. Pak jsem teda nosila kojící podprsenku 85/J. Bacha i na to, že se mění obvod pod prsy ;) @Aduš8 prosím tě, kde jsi kupovala kojící podprsenky? Jsem taky v těch šílených velikostech :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama