Velikost břicha a vliv na jizvu v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 07.01.18 22:15
velikost břicha a vliv na jizvu v těhu

Jsem v 19tt…a každý mi říká že mám břicho na 7 měsíc..jsem po císaři..hraje to roli že by po cs bylo větší břicho v těhu? a má to vliv na jizvu??? mám 10 kilo na hoře i :think: nemám radeji držet dietu aby spíš neco i shodila a břicho se tolik nezvětšovalo?

Reakce:
fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 07.01.18 22:22

@Andy27 Po sekci jde o jizvu na děloze, a tu dietou neovlivníš ;) Nenech se vyplašit, přijdou mi to jen takové ty hloupé řeči typu: „Jéééé, ty máš velké břicho! Nebudeš mít dvojčata?“ :D

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 07.01.18 22:30

Néé to ne…snad teda něco nepřehlédl :lol: :lol: třeba druhé mimi :mrgreen: ale je opravu větší..vetší než u mé prví o dost :think:

Laurie
Kecalka 387 příspěvků 07.01.18 22:30

U druhýho těhu břicho roste rychleji ne? Nějaký rýpal se najde vždy, moc malý břicho, moc velký atd atd, kašli na ně

Andy27
Kelišová 6247 příspěvků 07.01.18 22:35

Jde o to že na to konto každý straší s tou jizvou  8o

Princezna Dandilion
Kecalka 145 příspěvků 07.01.18 22:36

@Andy27 naprosto souhlasím s @fragola!
Tyhle řeči jsem poslouchala celé těhotenství a nakonec z toho byl prcek 4420g :srdce: takže klidně „mohl být dva“ :lol:… Neřešila bych to, navíc určitě ne dietou v tomto stavu :kytka:

fragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 07.01.18 22:36

@Andy27 Tak je normální, že břicho při druhém a dalším těhotenství vyleze dřív. S těmi dvojčaty mi to nevysvětluj (všimni si uvozovek v mém prvním příspěvku), to bývá taková oblíbená hláška vtipálků na rostoucí břicho těhotné.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1105 příspěvků 07.01.18 22:37

Ja mela u druheho taky o dost vetsi bricho. Prvni porod cisarem. “ problem” s tim nikdo nemel.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Terorista ze Štrasburku: 27x souzen za trestné činy, 68x se dopustil násilí

27 a 67, to jsou čísla, která teď charakterizují radikálního střelce ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >