Velikost Fertiliti Blend

128
30.7.15 17:49

Velikost Fertiliti Blend

Ahojte, dneska sem byla v lékárně a objednala sem si Fertiliti Blend.. akorát trochu pozdě mi došlo, že to budou asi docela velký tobolky.. Můžete mi někdo z užívajících říct, jak velký zhruba jsou? Díkyy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

30.7.15 18:28

Já ho beru od úterý a jsou to ty klasické kapsle nic velkého

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
30.7.15 18:32
@mishulinex píše:
Já ho beru od úterý a jsou to ty klasické kapsle nic velkého

Aha, takže velikostně podobně třeba jako GS Condro? mám totiž problém spolknout cokoliv většího než ibalgin.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.7.15 18:42

Asi tak nějak. Hlavně ro lehounce sklouzne do krku. Není to prášek který by šel těžko.

Přeji ať pomůže a zadaří se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
30.7.15 19:05
@mishulinex píše:
Asi tak nějak. Hlavně ro lehounce sklouzne do krku. Není to prášek který by šel těžko.Přeji ať pomůže a zadaří se :)

Pokud se to nezadrhava, tak to snad bude v klidu..
Dekuju a preju totez.. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.8.15 22:39

Já jsem teda zrovna dneska polykala první tři a zrovna jsem doma říkala, jak mi přijdou strašně velký. Tak asi každý má jiný měřítko.

• Nahlásit
  • Citovat
128
26.8.15 23:37
@Anonymní píše:
Já jsem teda zrovna dneska polykala první tři a zrovna jsem doma říkala, jak mi přijdou strašně velký. Tak asi každý má jiný měřítko.

Na me sou hodne velky, ale kupodivu je snasim dobre.. zatim se mi ani jeden nikde neseknul a to je co rict, mam problem i s paralenem.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.8.15 10:27

Ahoj holky tak nam po necelem mesici uzivani fertility a mame druhou carku na testu :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
128
29.8.15 00:21
@mishulinex píše:
Ahoj holky tak nam po necelem mesici uzivani fertility a mame druhou carku na testu :)

Gratuluju! :)
U nas teda nic, psychicky se pripravuju na nenocnici, tak snad potom FB k necemu bude.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.8.15 08:31

Holky a pijete některá z vás kontryhelovy čaj? Já jsem si ho koupila včera, tak třeba ještě spolu s Fertility pomůžu k rychléjsimu získání //

• Nahlásit
  • Citovat
128
6.9.15 10:58
@Anonymní píše:
Holky a pijete některá z vás kontryhelovy čaj? Já jsem si ho koupila včera, tak třeba ještě spolu s Fertility pomůžu k rychléjsimu získání //

Ja nepiju, mam endometriozu a pri ni se to nedoporucuje.. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama