Reklama

Velikost folikulů 26 DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieM34
Kecalka 184 příspěvků 09.02.17 09:21
Velikost folikulů 26 DC

Teď jsem přišla z kontroly u gynekologa, byla jsem tam na kontrole po hysteroskopii. Dělal mi ultrazvuk a nechápal že jsem 26 DC. Mám folikul 18 mm.
Je to normální? Mám cyklus 28-30 dnů.
Může to snad být známka začínajícího těhu a on mi to jen nechtěl říct?

Reklama

Reakce:

ugluk
Hvězda diskuse 42191 příspěvků 09.02.17 09:25

Tak folikul, je-li to folikul, známkou těhotenství není, tenhle DC spíš rozhozeného cyklu a posunuté ovulace, to se občas může stát. Moc bych nepočítala, že MS dorazí ten 28.-30.DC, klidně i o 14 dní později. Nebo taky nedorazí, pokud ten folikul dozraje, praskne, uvolní vajíčko a dojde k otěhotnění, to je ale otázka do budoucnosti.

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 09.02.17 09:30

Já souhlasím s ugluk. Pokud je folikul 18mm, tak ovulace by teprve měla být a ms nepřijde tento měsíc 28-30 den

LucieM34
Kecalka 184 příspěvků 09.02.17 09:56

Je to zvláštní, že bych až teď měla mít ovulaci, jak říkám nikdy jsem neměla delší cyklus jak 31 dnů. Ale tak všechno je jednou poprvé. Třeba se mi to tak posunulo tou hysteroskopií.
Už jsem nějak doufala, že to může být těhotenství :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 19:44

Napada me teorie, jako velkeho laika, ze ovulace byla, a tohle vajicko zraje a muze nastat pri menstruaci nebo tesne po ni :nevim:
Ale pravdepodobnejsi je to ze se ms oddali a ovu bude. Dej nam vedet jak to dopadlo.

LucieM34
Kecalka 184 příspěvků 10.02.17 13:30

Tak jsem 27 DC a ráno jsem dostala menstruaci. Takže nechápu, co to od toho doktora mělo znamenat :think:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:33

@LucieM34 objednal tě na další kontrolu? ty se léčíš s neplodností, nebo rpoč jsi byla na HSK?

Janez
Závislačka 4430 příspěvků 1 inzerát 10.02.17 13:33

@LucieM34 nebo to taky mohla být cysta? :think:

LucieM34
Kecalka 184 příspěvků 10.02.17 13:35

@Niny ano, 12 DC jdu na ultrazvuk a pak na další inseminaci.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:43

I mě napadla cysta, tak se ho na to při příští kontrole zeptej.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama