Velikost folikulů 26 DC

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 09.02.17 09:21
Velikost folikulů 26 DC

Teď jsem přišla z kontroly u gynekologa, byla jsem tam na kontrole po hysteroskopii. Dělal mi ultrazvuk a nechápal že jsem 26 DC. Mám folikul 18 mm.
Je to normální? Mám cyklus 28-30 dnů.
Může to snad být známka začínajícího těhu a on mi to jen nechtěl říct?

Reakce:

Uživatel je onlineugluk
Hvězda diskuse 43043 příspěvků 09.02.17 09:25

Tak folikul, je-li to folikul, známkou těhotenství není, tenhle DC spíš rozhozeného cyklu a posunuté ovulace, to se občas může stát. Moc bych nepočítala, že MS dorazí ten 28.-30.DC, klidně i o 14 dní později. Nebo taky nedorazí, pokud ten folikul dozraje, praskne, uvolní vajíčko a dojde k otěhotnění, to je ale otázka do budoucnosti.

sarink
Závislačka 4396 příspěvků 09.02.17 09:30

Já souhlasím s ugluk. Pokud je folikul 18mm, tak ovulace by teprve měla být a ms nepřijde tento měsíc 28-30 den

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 09.02.17 09:56

Je to zvláštní, že bych až teď měla mít ovulaci, jak říkám nikdy jsem neměla delší cyklus jak 31 dnů. Ale tak všechno je jednou poprvé. Třeba se mi to tak posunulo tou hysteroskopií.
Už jsem nějak doufala, že to může být těhotenství :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 19:44

Napada me teorie, jako velkeho laika, ze ovulace byla, a tohle vajicko zraje a muze nastat pri menstruaci nebo tesne po ni :nevim:
Ale pravdepodobnejsi je to ze se ms oddali a ovu bude. Dej nam vedet jak to dopadlo.

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 10.02.17 13:30

Tak jsem 27 DC a ráno jsem dostala menstruaci. Takže nechápu, co to od toho doktora mělo znamenat :think:

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:33

@LucieM34 objednal tě na další kontrolu? ty se léčíš s neplodností, nebo rpoč jsi byla na HSK?

Janez
Závislačka 4482 příspěvků 10.02.17 13:33

@LucieM34 nebo to taky mohla být cysta? :think:

LucieM34
Kecalka 186 příspěvků 10.02.17 13:35

@Niny ano, 12 DC jdu na ultrazvuk a pak na další inseminaci.

Niny
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 10.02.17 13:43

I mě napadla cysta, tak se ho na to při příští kontrole zeptej.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

„Herečka“ Jiří Pomeje: Před fotografy se belhal, pak skotačil jako kozák

Dva dny byl nezvěstný a nikomu se neozýval. Jeho nejbližší trnuli strachy a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >