Velikost miminka skutečná nebo parametr uz

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.5.22 16:56

Velikost miminka skutečná nebo parametr uz

Dneska jsem se dívala na fotky z ultrazvuku. A jde mi o čísla. Na screeningu ve 12+3 je v právo nahoře 43Hz/11,5 cm. Tak jsem myslela, že je to velikost mimca. A když jsem byla u stejného doktora na kontrole 16+2, tak je tam 32Hz/11,8 cm. A já nevím, jestli je to nějaké přiblížení jakože parametr toho přístroje anebo ta temenokostrcni délka mimca. Že by povyrostlo jen o 3mm? Ale říkal, že velikostně odpovídá 17tt když ho měřil. Dle fotek co myslíte? Celkem mě to vystrasily. Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
122
23.5.22 17:10

Parametr přístroje. Crl je daleko menší v těchto tt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
23.5.22 17:50

Koukáš na jina čísla. Máš tam napsané že plod má 5,84cm

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.5.22 21:09

@lachtanice86 plod v 17tt přeci nemá 6 cm 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.5.22 21:15

@Melounek0 zas o tolik ne, asi jen o 1cm. Nicméně pro autorku, jsou to parametry přístroje a UZ hlavice…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
24.5.22 23:55

@Pipi20 nikde nepíšu že to jsou rozměry plodu v tom 17tt, je to na té druhé fotce z utz, cca 12-13tt, stačí se nejdřív podívat než mě budeš poučovat. Já vím, jakou zkratku má velikost plodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.5.22 11:28

@lachtanice86 možná by bylo vhodné lépe volit slova při vyjádření myšlenky. A myslím, že není třeba hned útočit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19533
25.5.22 12:11

@Pipi20 nechápu jak lépe volit slova, když se stačí podívat na přiloženou fotografii, pokud ti to dělá problém, tak chápu, že to chceš psát úplně jednoduše. Neutocim, odpovídám na tvůj příspěvek, kde píšeš, že nemám pravdu. Z tvé strany by stačila omluva, že ses nepodívala pořádně, tu tady taky nikde nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
25.5.22 12:51

@lachtanice86 údaje si z druhé fotografie samozřejmě opsala správně, nicméně odpovídáš na něco, na co se tazatelka neptala. Takže zhodnotit, že je to tam na jedné fotografii přeci napsané, je mimo. Tím spíš, když je to 4 týdny zpátky a teď už je všechno jinak. Přeji pěkný den… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat