Velikost oblečení H&M při velikosti 146

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajabara
Kecalka 167 příspěvků 28.01.17 14:41
Velikost oblečení HM při velikosti 146

Kterou velikost oblečení HM při vel.140/146?

Dobrý den, chtěla bych se poradit :) Chtěla bych dcerce objednat pár kousků oblečení z eshopu HM. Váhám však co se týče velikostí :think: :zed: Normálně dcerka nosí spíše velikost 146, ale jak jsem studovala HM velikostní tabulku, tak tam mi příjde 146 větší, možná by míry sedly spíše na velikost 152… Máte prosím zkušenost? :) Mám zvolit o velikost menší nebo tu, kterou kupuji dcerce běžně?? :nevim: Děkuji za každou radu :srdce: :* :srdce:

Reakce:

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 19.04.17 15:09

Objednala jsem dceři oblečení z H&M ale jeden kus má velký půjde ho vyměnit na prodejně nebo to budu muset řešit poštou?

smudlinky
Závislačka 2554 příspěvků 347 inzerátů 19.04.17 15:25

@Spojka2 pokud kupovala on-line, musí vrátit poštou. prodejna mění pouze věci v prodejně zakoupené

Spojka2
Kecalka 179 příspěvků 19.04.17 15:26

@smudlinky Aha, tak to mě mrzí :( tak děkuji :hug:

Aniel
Povídálka 42 příspěvků 19.04.17 15:28

Bude to muset vrátit poštou :?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >