Velikost oblečení při objednávání v Číně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Tarjei
Závislačka 4808 příspěvků 20.04.19 09:16
Velikost oblečení při objednávání v Číně?

Tak tu premyslim nad zahadou. Teda ja mam sklony vsechno komplikovat, mozna je to kazdymu jasny jen mne ne :lol:… nakupuju pres Joom nebo Ebay ruzny drobnosti semtam. Ale obleceni jsem zatim nemela odvahu. Ted koukam na ruzny letni saty a tuniky. Vzdycky je tabulka s velikostma a je tam hrudnik, pas, boky v cm. A ja nevim, jestli je to pro velikost tela nebo je to mereny to obleceni. Asi se ptam jako de.bil ale nevíte nekdo? Diky :)

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 11411 příspěvků 20.04.19 09:19

Podle me je to velikost oblečení, ale zkus napsat prodejci.

Alkata
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 20.04.19 09:46

Oblečení. Mimochodem objednávej o dvě velikosti větší oblečení. Šíji to hrozné malé pro asijstky a co je u nás L u nich je XXL

Tarjei
Závislačka 4808 příspěvků 20.04.19 09:48

@Alkata no to ja vubec neberu v potaz to oznaceni velikosti. I tady mam treba nekde 38 a nekde 42. Diky takze jsou to rozměry tech hader.

Kriss Tina
Extra třída :D 10172 příspěvků 20.04.19 10:03

@Alkata to není pravda ve všech případech, já občas něco objednám, tady mám s a kolikrát je mi to čínský s velký… Takže chce koukat na tabulky, reálné ohlasy a ne velikost.

Tarjei
Závislačka 4808 příspěvků 20.04.19 10:07

@Kriss Tina nojo ale me zajímají ty centaky, jestli je to telo nebo hadra :D

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21140 příspěvků 20.04.19 12:17

Spíš to oblečení…ale i tak, ty rozměry ne vždy sedí, chce to koukat na feedback…jinak já si radši koupím větší, když nevím. Pořád je jednodušší to zabrat nebo to nosit volnější, než abych se do toho nevešla…

cuky_ducky
Povídálka 49 příspěvků 21.04.19 22:26

Sú to rozmery oblečenia, keď si nie si istá medzi dvoma veľkosťami, kľudne napíš predajcovi, ak je seriózny, pošle ti aj reálnu fotku či poradí, ktorý rozmer pre teba, ak nie, tak by som od neho aj tak neobjednávala. Bežne ale oblečenie o 2-3 čísla vačšie než normálne :)

lucynka25
Echt Kelišová 9536 příspěvků 25.04.19 07:38

@Tarjei Já sleduji feedbacky a většinou beru ještě větší, ale jelikož nejsem úplná twigy, tak se tam moc nechytám, nebo se spíš bojím, že mi to nebude. Třeba legíny si objednám, šaty..ale třička mi byla vždycky krátká :lol:
Oblečení si radši kupuji tady u nás, mám jistotu.
Teď jsem objednávala dceři (5let) šaty velikost 120 a jsou tak na 2 leté dítě :roll: ale to mám taky, tak je mi to jedno :lol:

Váš příspěvek
Reklama