Velikost oblečení v C&A pro mimina

23370
3.2.20 14:09

Velikost oblečení v C&A pro mimina

Máte někdo zkušenost jak sedí velikost v C&A? Koupila jsem velikost 74 pro 3 měsíce staré mimino, vyprala a usušila v sušičce (podle cedulek ok) a je mu to akorát 8o takže koupila jsem to malé, srazilo se to, nebo co? Jsem pěkně naštvaná, koupila jsem jich asi 10 a všechny stejně malý po vyprání. Jet teď do obchodu to měřit se mi nechce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

982
3.2.20 14:12

@pikola Určitě se to srazilo, pokud nemáš ve 3 mesicich tak velké mimi ;) Ja mam kluky 76cm a 78cm a z CA mají 74 velikost, body a je jim to dobře.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23370
3.2.20 14:15

@suzka1 to se srazilo po jednom vyprání? Tak nosí teď 62-68, ale není to prostě o moc větší. Z HM se mi nic nerazilo :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
432
3.2.20 14:22

Spis bych rekla, ze ti to srazila susicka. C&a velikosti odpovidaji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
3.2.20 14:24

@pikola ahoj mě tam přijdou konkrétně bodycka dost úzká, jiné oblečení ale ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6171
3.2.20 14:26

Věci z C&A jsou takový hadry, že vydrží opravdu max 3× praní a sušení v sušičce. Věci z H&M, Nextu, Lindex, Zary ty drží v pohodě a to jsem si nikdy nemyslela, že zrovna tyhle značky jsou nějaká extra kvalita. @pikola

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23370
3.2.20 14:28
@Euforia píše:
Spis bych rekla, ze ti to srazila susicka. C&a velikosti odpovidaji

Jako občas se něco srazí, ale všechna na stejně malá ve dvou pračkách? :think: prala jsem světle a tmavě zvlášť i sušila. Tmavě jsem ještě pověsila, protože nebylo úplně suché. Na cedulkách je, že to do sušičky může

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7117
3.2.20 14:30

Jak co, mám pro malou setík z C&A ve velikosti 68 a je jí momentálně jen tak tak. A pak mám ještě jiný ve stejné velikosti a ten je jí větší i přesto, že už nosí velikost 74. Ale taky bych řekla, že hodně věcí na malou mi sušička srazila,

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
3.2.20 14:32

@pikola a ja zrovna body z c&a kupuju od malinka a momentalne vel. 80 uz peru i susim v susicce cca 3 mesice a zdaji se mi spis vytahanejsi kolem krku, ale určitě ne ze by se srazily. Jen jedna sada (takovy to baleni 5 ks za 198,–) to se asi nejspis srazilo, to mela 2× na sobe a slo to pryc, ze ji to bylo male :nevim: ale ostatni bodycka nosi porad dokola a v pohode :nevim: zkus studenejsi teplotu suseni. Ja susim na jednu tecku a syntetiku. Bavlnu dve tecky jen na povleceni :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23370
3.2.20 14:35

@VeruMar No větší už to asi nebude :mrgreen: byly to ty z baliku po 5 a pár z biobavlny. Docela jsem naštvaná, nechala jsem tam dost peněz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
3.2.20 14:42

@pikola ja to jeste delam tak, ze poprve je vyperu a susim na susaku a pak az od dalsiho prani susim v susicce. To prave ty z baliku po 5,po tom fiasku co se mi stalo jednou. A ted si uvedomuju, ze tenci bila body s natistenym obrqzkem to zvladaji v pohode a barevna, jakoby trosicku tlustsi na omak, tak ta se zdrcla.. Tak mozna i odlisny material? Teda jako gramaz, vse je to bavlna myslim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22103
3.2.20 14:53

Mně přijde že CA poměrně sedí. Ale hrozně sráží sušička. Já už věci kupuju s tím, že vyperu a budou menší. U těch dětských je to pravidlem. Teď jsme dostali CA vel 92 a 98, malému je rok, má tak 76cm a na jaře mu to bude akorát. Tu 92 může nosit už teď.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
3.2.20 15:41

Mně se nikdy nic nesrazilo, ale tedy suším doma na ramínkách. Kamarádka, co má od nás věci tak když cokoliv hodí do sušičky, tak to má vždy menší. I když to je od nás několikrát vypraný. Nejlepší jsou ponožky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1428
3.2.20 16:03

@mamina2017 tak ponozky uz radeji po vyprani vytridim a jdou na susak a zbytek dam susit. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1981
3.2.20 16:12

@VeruMar Kamarádka se právě divila, že od nás donesla věci, co náš mladej měl ve 2 letech a to je sice hubenej, ale dlouhej. A jejich malá to měla stěží v roce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama