Velikost penisu

Napsat příspěvek
Velikost písma:
9741
25.8.18 12:59
@PetrBk píše:
Co je to za logiku? Já nechápu proč by to měla být chyba ženy, když má ráda velkýho ptáka? Proč jí automaticky musí mít jako hangár? Nebo dokonce jí nařknout z toho, že je postižená? Fakt čumim teda 8o Mam to chápat teda tak, že kašpárek je vlastně OK, ale náročnější žena je špatně?

Ať si má každá ráda, co chce. Ale když žena necítí běžný penis, tak chyba skutečně není v chlapovi. Ať si tady říkají chytrolínky, co chtějí. To prostě neoddiskutují. Postižená? Ironii nechápeš? Někdo ti sedí na vedení? Nic raději nechápej, furt se nelituj a najdi si ženskou. :jazyk: A že ženy, které mají doma chlapa s běžným penisem a užívají si to, nazývá chudinkami? A korunu tomu nasadila řečmi o tom, že je to vlastně zdravé. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
587
25.8.18 14:39

No tak s timhle ptákem si fakt nikoho hledat nebudu. To bych byl sám proti sobě :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9741
25.8.18 16:08
@PetrBk píše:
No tak s timhle ptákem si fakt nikoho hledat nebudu. To bych byl sám proti sobě :mrgreen:

Se 17 cm při max vzrušením? Tady chce někdo dostat na zadek, co? :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
587
25.8.18 16:27

Takto dosažená hodnota díky harakiri s pravítkem, je pro mě neplatná. Navíc ne pokaždé jsem takovou hodnotu naměřil. HOWGH 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9741
25.8.18 16:32

@PetrBk
No i kdyby to bylo „jen“ 16, tak co, kurňa, chceš?! :roll: :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
106258
25.8.18 16:34
@PetrBk píše:
Takto dosažená hodnota díky harakiri s pravítkem, je pro mě neplatná. Navíc ne pokaždé jsem takovou hodnotu naměřil. HOWGH 8)

Peto,nezoufej,nemá ji každá jako vrata do hangáru ..musíš se zaměřit na hodně mladý holky a nebát se to zkoušet

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
587
25.8.18 17:13
@Doctus píše:
@PetrBk
No i kdyby to bylo „jen“ 16, tak co, kurňa, chceš?! :roll: :jazyk:

Něco kolem 20ky a aby byl taky trochu do šířky. Inu mám smůlu :mrgreen:

@Venetia píše:
Peto,nezoufej,nemá ji každá jako vrata do hangáru ..musíš se zaměřit na hodně mladý holky a nebát se to zkoušet

Hodně mladý znamená co? Jako že jejich věk končí na „náct“? Ne díky. Opravdu zoufalej jsem byl ve dvaceti. Teď? Docela pohoda. Člověk si asi fakt zvykne na všechno a už to ani moc neřeším. A po objevení tohoto webu už ani nechci :mrgreen: Člověk by si měl uvědomit na co má a na co ne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59395
25.8.18 17:26

@PetrBk jenže 20cm to nebude rozhodně většina ;) , průser je když je fakt miniaturní :? To jsi měl tolik nezdarů? To si spíš jen namlouváš tak vzhůru do hledání partnerky. kdyby měli mít vztah jen Ti co ho mají 20cm :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.8.18 19:07

20 cm? děkuji nechci, manžel má 18,5 a i to je hodně, jauvajs

  • Citovat
  • Upravit
37058
25.8.18 21:42

Potřebujete překlenout vzdálenost? :*
https://youtu.be/8YIYvo9ccZQ
Pardon, trocha odlehčení. :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
587
26.8.18 13:40
@Markéta80 píše:
To jsi měl tolik nezdarů?

Na to nemusí být žádný nezdar abych věděl, že to nebude pro ní ono.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59395
26.8.18 14:46

@PetrBk pokud ho nemáš mikro tak to bude ok ;) Jestli posuzuješ průměr dle porna :mrgreen: Pokud ho má chlap hodně malého je to fakt smůla, ten chlap za to nemůže ale málokteré bude stačit. Ale normální průměr je běžnější než větší ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28075
26.8.18 19:53
@Doctus píše:
Tak když ji máš jako hangár na bombardér Boeing B-52, tak holt potřebuješ velkého. Ano, je to tvoje chyba, že by ti běžný penis nestačil. Já bych si ji na tvém místě radši nechal zašít, přece nebudeš žít postižená… :roll:

řešení bch našel, uprostřed knoflík. Když je chlapůj vocas malej, knoflík se zapne a je to vyřešeno, když je vocas velký, knoflík se povolí, jako u košile u krku a je to volnější. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9741
26.8.18 20:26
@Markéta80 píše:
@PetrBk pokud ho nemáš mikro tak to bude ok ;) Jestli posuzuješ průměr dle porna :mrgreen: Pokud ho má chlap hodně malého je to fakt smůla, ten chlap za to nemůže ale málokteré bude stačit. Ale normální průměr je běžnější než větší ;)

Má ho 16 až 17 cm. :roll: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59395
26.8.18 20:31

@Doctus tak to je normální velikost ne :think:, to bude spíš psychický blok ale zbytečný :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová