Velikost slipů u 22měsíčního kluka

Anonymní
8.8.20 22:21

Velikost slipu u 22.mesicniho kluka

Zdravím maminky poradíte mi prosím jak vybrat správnou velikost slipu u 22.mesicniho kluka? Podle čeho se to určuje? Předem děkuji za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27197
8.8.20 22:25
@Anonymní píše:
Zdravím maminky poradíte mi prosím jak vybrat správnou velikost slipu u 22.mesicniho kluka? Podle čeho se to určuje? Předem děkuji za odpověď

To je skoro dva roky. Zkusila bych 98. Ale záleží, jak velkého máš syna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
742
8.8.20 22:26

Stejně jako velikost oblečení. U dvouleťáka většinou tak 92. Pokud neni nějak moc buclatý, pak bych volila větší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8883
8.8.20 22:29

To je těžký. Já mám skoro tříletého, má 16 kg, není zrovna žádný střízlík, má dvoje 92 a nějaké 98/104 a jsou mu všechny. Nejlepší je to změřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27197
8.8.20 22:33
@Aduš8 píše:
To je těžký. Já mám skoro tříletého, má 16 kg, není zrovna žádný střízlík, má dvoje 92 a nějaké 98/104 a jsou mu všechny. Nejlepší je to změřit.

Náš v prosinci šestiletý se narve ještě do Lidl plavek 98/104. Ale už jsem je vyřadila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8883
8.8.20 22:35

@Russet tak Lidl má všeobecně větší velikosti. Odtud má u trička 92,i když jinak potřebuje 104. To samé mám zkušenost, že větší věci má HM.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27197
8.8.20 22:40
@Aduš8 píše:
@Russet tak Lidl má všeobecně větší velikosti. Odtud má u trička 92,i když jinak potřebuje 104. To samé mám zkušenost, že větší věci má HM.

Já se párkrát nechala zmást v CA. Tam mi to přijde spíš menší. Ale kupuju už jen „boxerky“. Řekla bych, že sedí líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13884
8.8.20 22:51

Nejedná se tedy o slipy, ale o kalhotky. Neteř je stejně stará a nosí ty nejmenší co jsme nalezli :lol: myslím, že to je 92. A snesla by tedy ještě o kus menší, jen se už nevyrábí :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18240
8.8.20 22:56

Kup stejne velke, jako kupujes ostatni obleceni :nevim: podle veku ti to tu nikdo nepovi, taky zalezi kde nakupujes. Co vyrobce, to jina velikost. Pro srovnani, u nas ma 15 mesicni 92, 5 lety 104-110. Mladsi je na svuj vek velky, starší zas maly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2642
8.8.20 23:01
@kaja00 píše:
Nejedná se tedy o slipy, ale o kalhotky. Neteř je stejně stará a nosí ty nejmenší co jsme nalezli :lol: myslím, že to je 92. A snesla by tedy ještě o kus menší, jen se už nevyrábí :mrgreen:

No, u holek je to ještě těžší. Já na dceru ve dvou letech nemohla kalhotky sehnat, protože tak malinký snad ani nedělali :mrgreen: Dcera, teď 7,5 let, se ještě vleze do kalhotek, které jsem jí kupovala někdy před třemi lety, velikost 98/104, kupovala jsem v Nextu, v tescu a naposledy loni v Lidlu. Teď jsem potřebovala koupit nový, tak jsem tedy koupila 116/122 a jsou jí malinko větší. Jinak jí musím kupovat velikost 134/140, protože má dlouhý nohy, ale většinou jsou jí všechny kalhoty volný v pase… Jinak jsem v Lídlu kupovala boxerky pro syna, když mu byly tři roky a kalhotky pro dceru, když jí bylo 6,5 a kupovala jsem stejnou velikost pro oba 98/104 :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5067
8.8.20 23:04

Slipy (strašný už jen to slovo) mají stejné číslování jako jiné oblečení. Můj syn to teda v životě neměl na sobě, nosí jen trenýrky. Slipy mi nesmí přes práh. Tak jestli nosí třeba 98, tak taky 98, popř. 98/104. Nejmenší, co jsme měli trenýrky, byly 86/92.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
8.8.20 23:38

@mau-mau Anooo…muj syn take jen trenyrky :palec: mam to uplne stejně a doufám, že to zakorením tak hluboko, ze si na sebe slipy v životě nevezme :D ale jinak…mun syn má trenyrky o číslo mensi než normální obleceni, záleží asi na dítěti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27197
9.8.20 06:34
@Půáček píše:
@mau-mau Anooo…muj syn take jen trenyrky :palec: mam to uplne stejně a doufám, že to zakorením tak hluboko, ze si na sebe slipy v životě nevezme :D ale jinak…mun syn má trenyrky o číslo mensi než normální obleceni, záleží asi na dítěti

Trenyrky (vyslovováno tak) zní teda taky divně. Slipy mi nepřijdo na dětech odpuzující. Syn si nestěžoval ani na jedno, víc mu sedí ty trenyrky, tak dávám. Až si začne vybírat, co chce nosit - třeba plátěné trencle po dědovi, ať je nosí. Sama bych nechtěla, aby mi někdo nutil jiné typy spoďárů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama