Velikost těhotenského oblečení - koupit spíš menší?

Anonymní
26.4.21 11:13

Velikost těhotenského oblečení - koupit spíš menší?

Dobrý den, potřebuji už si akutně objednat těhotenské oblečení, pořád jsem vyčkávala. Jsem přesně na rozhraní S/M. I u svého oblečení mám půlku trik v s a půlku m. :nevim: Měřím 180 cm a vážím momentálně 68 kg. Jde mi o trika. Koupit spíš menší, když jsou uzpůsobené těhotným? Abych v Mku už neplavala… každý tvrdí, že kupuje normálně ve svojí velikosti ale já jsem přesně půl na půl. Jsem v 7 měsíci těhu a trika si vybírám abych je mohla nosit i pak na kojení.
Všem děkuji za pomoc/radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
412
26.4.21 11:17

Zalezi na znacce. Treba u HM urcite M, z lidlu klidne S, ty jsou vetsi..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
26.4.21 11:20

Tak podle te značky no, jak píše paní výš, hm sem brala svoji, lidl má věci velké, tam beru vždy o číslo menší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
26.4.21 11:28

Také jsem půl a půl a kupují velikost v Lidlu i v H&M a kdekoliv jinde S, těhotenské oblečení je dost pružné. Kalhoty pak M.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1985
26.4.21 11:29

A vážím momentálně stejně jak ty :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
26.4.21 11:37

Tak já si v hm koupila S a strašně mi plandalo, v Lidlu mi to bylo akorát. Za mě tedy spíše menší velikost, ono se to v případě potřeby vyplandá na tobě. Taky se menší velikost hodí po porodu, až nebudeš mít břicho, ale do svého se pořád nenarveš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1982
26.4.21 11:46

Já jsem si koupila moje původní S, ale ke konci těhotenství už jsem se do toho nemohla bohužel skoro vejít, přibrala jsem 20 kilo :oops: takže teď, kdybych byla znovu těhotná, bych si raději koupila tu větší velikost. Hodně mě to pak už tlačilo a do jedný sukně jsem se skoro nemohla vejít, a to byla pružná :oops: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 11:52

Těhotenství jsem začínala se 178/62 a kupovala jsem si vel M, nabrala jsem celkem 20 kg (dvojčata). Po porodu šla váha hrozně rychle dolů (asi 3m po už jsem byla na své výchozí váze), ale i tak jsem už zůstala na Mku, protože tělo se tak nějak celé „rozháhlo“ (hlavně v bocích) a bříško dlouho nebylo ve stavu, abych ho chtěla obepínat tričkem vel. S.

• Citovat
  • Nahlásit
1023
26.4.21 12:02

Ja kupovala tricka v Espritu v tehotenske mode v normalni velikosti (M) byly v pohode, vlastne jen delsi. Nosim je i normalne bez bricha. Kojici tricka povazuju za nejvetsi blbost na svete a akorat mi lezla na nervy :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
916
26.4.21 12:03

Mam 177cm a zacinala jsem na 63kg. Kdyz jsem si kupovala tehotenske kalhoty v HM, tak jsem mela nejakych 68kg. Kalhoty jsem vzala eSka, ale ted ke konci uz nenatahnu ten uplet pres bricho. Jinak mi kalhtoty jsou. Tehotenske tricka mam z HM taky eSka.
A to nemam zrovna maly brisko, cekam dvojcata.

Ale klidne bych si vzala eMko, po porodu bych se v tom urcite citila lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
867
26.4.21 12:06

Já jsem si ani jedno těhotenské tričko nekoupila, brala jsem normální trika, co jsem zvyklá nosit, dbala jsem na dostatečnou pružnost a délku. Ono je těžké radit, protože pokud to chceš i na kojení, nikdo ti dopředu neřekne, jak ti půjde váha dolů. Já třeba po šestinedělí byla hubenější než kdy dřív, jiným ženám se daří shodit až po ukončení kojení :nevim: obecně bych brala spíš větší než menší, já se v šestinedělí ve volném oblečení cítila o dost líp než v upnutém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.4.21 15:18

Moc všem děkuji :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
1982
27.4.21 07:22

@fíkofka a já zase na kojící trička, tílka a třeba i šaty nedám dopustit, nevím, jak bych bez nich kojila. Vytahovat celý triko až ke krku by se mi tedy nechtělo, fuj, to by mi bylo hrozně nepříjemné, ten pocit holých zad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
5.5.21 18:10

Za mě je ideál jožánek. Je dražší, ale fantastický. Píšu zde jako matka na sklonku rodičovské. Měla jsem 2 těhu trika s krátkým rukávem. Rostly s břichem a pupík i záda nikde nevykukovaly, krásně kryly, byly parádní na kojení, po těhu nebyly vytahaný, ale krásně splaskly, a teď jsem si je koupila i jako basiky + 2 roláky na běžné nošení, protože i barva drží x let výborně. Neměla jsem kojící trika, jen těhu, normálně jsem stáhla látku z prsa a kojila. Kojící bych brala, pokud člověk chce být více decentní. Trička se vůbec nevytahala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 18:56

@Klaarci
Moc děkuji za tip! ;)
Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...