Velká a silná děloha,velké krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 30.10.14 22:06
Velká a silná děloha,velké krvácení

Ahoj holky, trpím opravdu extrémně silným menstruč. krvácením (s tím souvisí chudokrevnost, jsem tak unavená, že jsem odešla z práce, neustála jsem to, každý měsíc mě musel lékař nechávat doma, neměla jsem sílu ani na běžné úkony). Vyšetřili mě, řekli, že děloha je prostě velká a silná, tak hodně krvácí. Žádné jiné menstruační ani jiné problémy nemám, menses bezbolestný, na den přesně, žádné výtoky, špinění, předmenstruační problémy. Zkoušela jsem kontryhel a další bylinky, vitamin C, nějak moc to nezabralo. Ještě prý chtějí zkusit nějaké prášky, ale to jsou všechno takové pokusy. Vzhledem k věku (chci ještě dítě)nechtějí brát dělohu, to bych ani nechtěla, kyretáž řekli, že z jejich hlediska nebývá u pacientek trvalým řešením, ženy prý na ni chodí opakovaně. Léčili vás nějak s takovým problémem? jak a s jakým úspěchem? Budu vděčná za každou radu, je to fakt šílené - a to nejsem žádná fňukající stěžovatelka :-). Děkuji moc :* :srdce:

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 22:28

Mam jednou tak vetsi delohu nez je normal, PMS, silne krvaceni, MSna den presne…rekli mi, ze se to po detech srovna, no nesrovnalo ani po trech s opravdu velkym rozestupem…
A uz asi nesrovna, jsem ve veku kdy pomalu cekam na prechod…je to narocne ale delohu nedavej, neni to jen o tom, jsou s tim spojene mnohem vetsi problemy…

KackaDoup
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 23:03
@Anonymní píše:
Mam jednou tak vetsi delohu nez je normal, PMS, silne krvaceni, MSna den presne…rekli mi, ze se to po detech srovna, no nesrovnalo ani po trech s opravdu velkym rozestupem…
A uz asi nesrovna, jsem ve veku kdy pomalu cekam na prechod…je to narocne ale delohu nedavej, neni to jen o tom, jsou s tim spojene mnohem vetsi problemy…
:palec: presne tak.
yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 31.10.14 00:46

Dik. a zabira ti neco na alespon trochu zmirneni krvaceni? lecili te nejak? dekuji moc. kupuji prasky z www.sanbao.cz,snad to neni reklama, jsou drahe, ale kdyz si kliknes na nadmerny menses, vyjedou ti prasky, ktere mi jedine trochu zabiraji, ale kazdy menses padne jedna plna krabicka, nejmin, a je to fakt ne prave levne

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46885 příspěvků 31.10.14 07:10

@yourlady s hormonalni antikoncepci narusta sliznice mene a nekdy i menses zmizi. Mne se zmirnila a po vysazeni uz to tak zustalo. Ted jsem tehotna.

Uživatel je onlineblumen
Hvězda diskuse 46885 příspěvků 31.10.14 07:11

@yourlady a kontryhel je blbost, po nem narusta sliznice vice a menses je o dost silnejsi

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34548 příspěvků 31.10.14 11:07

@yourlady nejakou antikoncepci jsi zkousela? Urcite by slo brzdit rust sliznice hormonama. Zdrave to extra nebude, ale kazdy mesic byt chudokrevna kvuli menckam taky neni.

yourlady
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 31.10.14 11:51

Dik vsem! :srdce: :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >