Velká bolest břicha a zvracení jen z roupů?

1073
21.5.17 21:35

Velká bolest břicha a zvracení jen z roupů?

Ahoj, dcera 4 roky má nějaké podivné potíže. Ze včerejška na dnešek silně zvracela, mnohokrát, k ránu neudržela ani kulíška po lžičkách, a bolelo jí břicho v oblasti pupíku. V noci jsme nakonec nejeli, zkoušela jsem takové ty amatérské testy na slepák jako doskočit, zmáčknout a povolit a ani jedno z toho jí nebolelo, neměla teplotu…ráno ale stále neudržela tekutiny, tak jsme chtěli jet do nemocnice. A přesně v ten moment obrat, začala si hrát a že bříško už nebolí. dala jsem tomu ještě šanci, pokračovala v kulíšku po lžičkách a najednou to udržela. Snědla i suchý rohlík a večer rohlík se šunkou, piškoty, dnes už nezvracela, hrála si, neměla teplotu, ale břicho pobolívalo. během dne kakala a našla jsem v tom roupi - jsou ve školce. Napadlo mě tedy že jsou potíže z roupů, břicho přý bolet může a našla jsem na netu, že vzácně i to zvracení. Koupila jsem volně prodejný wurm ex, zítra chci u dr sehnat účinnější lék na předpis. Večer jí ale zase břicho bolelo. Zase jsem prohmatávala - měkké, na omak to bolest nezhoršovalo, doskok bezbolestný, různé pomačkávání bezbolestné…plyny odchází, to se taky říká při slepáku, že se peristaltika zastaví…už nezvracela…ted klidně spí, nezkroucená…předchozí noc toho moc nenaspala. Tak nevím, jestli ty potíže můžou bejt z roupů, nebo je k roupům střevní chřipka, nebo roupi zacpaly slepé střevo a když by se probudila, měli bychom valit do Krče…měl někdo takovéhle potíže jen k hloupým roupům? Už jsme v Krči pro podezření na slepák párkrát byli a nikdy vůbec nic nenašli, malá je na bříško asi trochu citlivka. Pořád mám pocit, že kdybby to byl slepák, nehrála by si, nedala by se jí od toho poměrně snadno odvést pozornost…mám k tomu čtyřměsíční mimino nechci zbytečně plašit, ale ani to zanedbat, ráno jí vezmu samozřejmě na obvod, už stran těch roupů, ale stačí to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2573
21.5.17 22:13

Dcera kdysi měla roupy a měla opravdu křeče v břiše že si nemohla ani stoupnout. Měla to střídavě asi měsíc než jsem přišla na ty roupy. Ale nezvracela a neměla průjem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3154
21.5.17 22:43

Mně to přijde jako běžná gastritida, rozhodně bych teď dítě nezatezovala odčervováním, chce to klid, dietu, Hylak, já dávám espumisan, jakmile něco udrží, střeva bolí hlavně z rozpinavych plynu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Smazaný anonym
21.5.17 23:12

@Rezii Jestli jsi našla roupy ve stolici (a jsou ve školce), tak bych rozhodně začala odčervením, proto nesouhlasím s @Helileli . V přípravcích se nevyznám, my jsme zatim nikdy neměli.

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama