Velká bolest ledvin v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 13:50
Bolest ledviny

Ahoj, v minulem tehotenstvi jsem prodelala zanet ledviny, hrozil stent, ale nakonec na nej nedoslo, porodila jsem. Kazdopadne ted jsem podruhe tehotna, v 28.tt a ta stejna ledvina me ted zacala dost tlacit, obcas i trochu zaboli. Byla jsem na gynde, tam vse ok (krom tvrdnuti bricha, dostala jsem magnesium), ted i na urologii, delali mi i sono ledvin a vse je v poradku. Prej to muze byt normalni bolest zad, ale ja nevím, mam pocit, ze me boli neco uvnitr a je to jen na boku na te jedne strane. Mate s tim nekdo zkusenost? Musim spavat jen na jedne strane, je to neprijemne…

Freya10
Kecalka 260 příspěvků 11.10.18 14:04

Ahoj,
měla jsem ke konci těhotenství také bolest jakoby ledviny. Strašně nepříjemná taková tlačivá (tupá) bolest na jedné straně zezadu vevnitř…také jsem byla na sonu ledvin a také vše v pořádku. Já to ale měla až od cca 38.tt a vyřešilo se to okamžitě porodem - prý mimčo tlačilo na tu oblast…
Kamarádka měla ke konci těhotenství tu samou bolest a též to bylo „jen“ od toho, jak tam mimčo (velká děloha) něco přilehlo…
I když u tebe s problémy v minulém těhotenství bych byla asi opatrnější. Každopádně zkontrolovaná si, tak to zřejmě bude to samé, co u mě a kamarádky… ;)

warita
Echt Kelišová 7792 příspěvků 11.10.18 14:15

Me kolem 30tt prepadla nekolik dnu trvajici umorna a velmi silna bolest ledviny. Taky to byla ledvina, na ktere jsem pred asi 10 lety prodelala silny zanet. Bolest byla identicka jako tehda, kdyz jsem mela ten zanet (se kterym jsem lezela v nemocnici, tak zle to bylo). U mne to nebyla tupa bolest, nybrz ostra ochromujici bolest, ktera vystrelovala dopredu pod zebro. Bolelo to fakt udesne, stale jsem lezela a snazila se lezet tak, aby ta bolici ledvina byla nahore. To hodne pomahalo. Taky mi bylo docela spatne.

Zanet jsem v tehu nemela, myslim si, ze neco muselo tu ledvinu utiskovat a bohuzel jsem zrovna byla v zahranici, tak jsem si nemohla skocit k doktorovi. Kdyz jsem konecne prijela domu, ledvina prestala bolet. Byla jsem dohodnuta s doktorem, ze kdyby se to melo opakovat, musim prijet na sono ledviny. Nastesti pak uz nic.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.18 17:46

Dekuji, holky, za zkusenosti, trochu me to uklidnilo, ze to muze bolet i bez zanetu. Zkontrolovana jsem a jeste pravidelne budu, tak snad se nic nezanedba. Holt to ty tri mesice jeste nejak vydrzim.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >