Velka bolest prsou, nevolnost, teplota

868
24.6.13 11:01

velka bolest prsou, nevolnost, teplota

Ahoj, hned po porodu mi ze zdr. duvodu dali Parlodel na zastaveni laktace, ktery jsem brala 14dnu a ted jsem 18 dni po porodu a natekla mi prsa, strasne to boli, boli me hlava, jsem slaba a unavena. Vcera vecer jsem ten Parlodel zas zacla brat, prsa mam jen v podprsence a leduju. Muzete mi nejak poradit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11132
24.6.13 11:09

Zajdi na gynekologii, aby vyloucili eventualni zanet. pokud by to zanet byl, tak lepsi ATB driv nez pozde (mam zkusenosti :roll: ).
jinak omezit prijem tekutin, pit silny odvar z salveje, lehce promasirovavat, lehce chladit. mi treba ledovani vyrazne nedoporucili, prave kvuli zanetu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5676
24.6.13 11:09

Doporučují se tvarohové zábaly. Jen netuším jak správně se ten lék bere. Udělala jsi nějakou svou pauzu nebo to tak mělo být, že ho budeš brát nějakou dobu, vysadíš a pak zas začneš?

Otázka je z čeho se cítíš, unavená, bolavá a celkově nedobře. Zda je to právě z těch zdravotních důvodů, po porodu, nebo na tebe něco leze.

Po odstavení jsem se taky necítila vůbec dobře, prsa mě taky hodně bolela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
24.6.13 11:17

Mela jsem je brat 14dnu, tak jsem po tech 14dnech prestala a vcera to zacalo. Ty stavy nemam z zadnych jinych duvodu, mam to od vcerejska. Jak dlouho vas ty prsa tak bolely? To je fakt hnusna bolest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
24.6.13 11:20

Já si dělala tvarohové zabaly, a nebo zábaly ze slivovice, ale toho s mírou, pálí to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11132
24.6.13 11:35

@crazymisha
dost zasadni je, jestli mas teploty, jestli jo, tak s navstevou lekare neotalej.

jinak se ti podle me rozjela laktace, ktera se rozjet nemela. ja jsem musela prestat kojit v 5 tydnech ze dne na den, prsa bolely jak cert asi tyden, ale fakt, ze jsem mela problem zvednout ruce. pak jeste 2 tydny byly citlive, ale proti prvnimu tydnu uz celkem v pohode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
868
24.6.13 15:46

Mam pocit, ze mam místo prsou dva sutry. Prsa mam hodne tvrda, boli me kazdej pohyb.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
25.6.13 16:05

mizící bolestivá rezistence

Ahoj všem, akorát jsem se zaregistrovala a udivilo mě, kolik lidí má stejné problémy, tak se chci také pordit. kojím dva měsíce a někdy cca 1-2X do týdne se mi objeví střídavě v L a P prsu zatvrdlina, bolí, ale jsem bez teplot, většinou to ještě týž den zmizí, ale je to nepříjemné. chci se jen ujistit, zda si také myslíte, že to bude nevypité mléko? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
kamilanenka
12.10.13 11:06

zastaveni kojeni

Dobry den, Chtela ybch se zeptat. Musim zastavit kojeni beru nejake tabletky dvakrat denne. Ale prsa me boli silene, mam je natekle a udelala se mi nejaka hrcka pod pravym prsu, co myslite muze to byt jen zdrcle mlicko??? je pravda ze sem ji tam mela i kdyz jsem kojila, ale vzdy jak maly zacal pit tak zmizla. Jinak po trech dnech brani tech tabletek citim nevolnost a a cela se nejak necitim dobre. Ale horecky nemam. Dekuji za vae rady a zkusenosti

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat