Velká bolest stydké spony

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 18:34
Velká Bolest stydké spony

Ahoj te :) pobolivala mě stydká kost ale teď uuž tyden mě bolí stydká spona tak že nemůžu chodit sedět ležet :( děsně to boli. Četla jsem že to většinou bývá k chystání k porodu když se už porod blíží a mimco chce ven..

Reakce:
adri26
Kecalka 442 příspěvků 12.11.18 18:36

Hoj mě to bolelo asi 3tydny před porodem,občas jsem měla problém vylézt z vany… Mimino tlačí dolů ale ještě to může trvat,jaký jsi týden?

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 18:53

No právě že jsem 27tt tak mam strach aby malej vydržel aspoň do 35tt :(

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 19:11
Taače
Kecalka 445 příspěvků 12.11.18 19:25

@Gabka1379 Bolí mě to zhruba od 28tt. Byla to taková bolest jak namožený sval nebo tak. Vstát z postele bylo dost bolestivé a pak taky to trochu rozchodit. Co s tím ti neporadím, jen tě chci uklidnit: už končím 34. týden, bolest je tu pořád, ale k porodu se fakt ještě neschyluje ;) Taky jsem panikařila a rychle všechno chystala, byla jsem si jistá, že je TO tady, a teď nemám do čeho píchnout :D

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 19:30

@Taače rozchodit to právě nejde a je to jako by spíš se ne tam ty kosti dřeli o sebe a bolí to jako by mě někdo děsně moc nakop a měla jsem to polámané :( do toho mě při těch bolestech začala unikat moč :(

Taače
Kecalka 445 příspěvků 12.11.18 19:36

@Gabka1379 Chůzí mě začala bolet kyčel, takže to přebila a tak jsem to brala za rozchozené :lol: Hele, jestli je to nějak extrémní, tak se zítra zeptej dr :nevim: Mně ten můj řekl, že je to normální a skutečně to porod neznačilo. Vše ostatní máš v pořádku? Vím, že to bolí, ale víš jak, bude hůř :oops:

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 19:38

@Taače ano vše ostatní mám v pořádku ale před týdnem to bolelo ale teď už je to celkem extrém teda no :( už nevím jak mám ležet chodit nic nejde:(

vannilka
Stálice 54 příspěvků 12.11.18 19:39

Ahojky, mela jsem to take, hodně brzy v těhotenství a nic nepomáhá. :( Jen asi teplá voda a hořčík. Pokud lze, odpocivejte a nesnažte se to rozcvicovat, protože to nepomůže :?

Gabka1379
Povídálka 34 příspěvků 12.11.18 19:41

@vannilka mám v plánu si zítra zavolat doktorovi aby náhodou se něco nestalo … No hořčík užívám na křeče které jsem měla v břichu …

rozand
Závislačka 3429 příspěvků 13.11.18 12:52

@Gabka1379 Normalni priprava tela na porod, nic zvlastniho. Neznamena to, ze bys mela rodit predcasne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Po rozchodu má Marpo děti ve střídavé péči! Jak to všechno zvládá?

Připravuje se na dlouho očekávaný souboj v thaiboxu, kde se utká s raperem... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >