Velká bolest v prsu při dotyku, nebo při pohybu bez nálezu

5
22.2.21 07:14

Velká bolest v prsu při dotyku, nebo při pohybu bez nálezu

Dobrý den,
už si vážně nevím rady, tak jdu s radou sem k vám možná zkušeným v této věci. Již minimálně půl roku mě bolí prso (přikládám staženou fotografii z googlu abych upřesnila místo bolesti). Bolest je v levém prsu a když si to tam zkouším prohmatat, tak mi to připadá jak oválná boulička, ale je pohyblivá a strašně moc bolestivá. Byla jsem s tím u praktické lékařky a ta mě poslala na rehabilitace, že mám zablokované žebro.. Po 3 měsících rehabilitací se nic nezměnilo. Po telefonické komunikaci s lékařkou, že mě to stále bolí mě poslala do Prahy na mamografii, kde paní nic nenašla tedy bez nálezu a doporučila pupalkový olej. Bolí mě to stále, už si připadám jak blázen. Všichni kolem mi říkají, že je to normální bolest, ale mě nepřijde normální aby mě bolelo když se dotknu prsa nebo když chodím či ležím na břiše. Nemůžu u toho ani běhat, nebo skákat přes švihadlo :nevim: Zkoušela jsem to chladit, hřát, různé masti na bolest včetně slavitonu, ale bolí to dál a dál. Napadlo mě, jestli to nemůže být nějaký zánět, nebo něco se žlázou, občas mě to na dotek bolí i podpáždím, tak možná nějaká uzlina. Prosím, že nejsem magor a už se tu s tím někdo setkal? P. S. těhotná ani kojící nejsem, děkujii.

Vaše zoufalka :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
16393
22.2.21 07:23

Vnuť se ještě jednou do nějakého mamacentra na ultrazvuk.

Potřebuješ žádanku buď od praktika a nebo gynekologa a musíš být asertivní, aby ti to napsali.

držím palce.

A ne- není to normální bolest. normálně prsa bolet nemají.

https://www.mamo.cz/centra/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 07:25
@Ou píše:
Vnuť se ještě jednou do nějakého mamacentra na ultrazvuk.

Potřebuješ žádanku buď od praktika a nebo gynekologa a musíš být asertivní, aby ti to napsali.

držím palce.

A ne- není to normální bolest. normálně prsa bolet nemají.

https://www.mamo.cz/centra/

Děkuju, zkusím to dnes :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21079
22.2.21 07:41

Taky doporučuji ultrazvuk. Na mamografu spoustu nálezů vůbec neodhalí. Za ultrazvuk zaplatíš asi 600, to ti za klid stojí. A snaž se tam vnutit co nejdříve.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 07:43
@divine woman píše:
Taky doporučuji ultrazvuk. Na mamografu spoustu nálezů vůbec neodhalí. Za ultrazvuk zaplatíš asi 600, to ti za klid stojí. A snaž se tam vnutit co nejdříve.

Paní doktorka mě poslala na nějakou prsní ambulanci, jsou tam zítra tak zkusím zavolat. Děkuji :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
22.2.21 07:50

Žádanku ani mít nemusíš, pokud si UTZ zaplatíš. Některé pojišťovny Ti potom peníze vrátí. Obvolej víc pracovišť v okolí a zkus se zeptat, kde by Tě vzali co nejdřív. Odkud jsi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 07:59
@Hrozina píše: Žádanku ani mít nemusíš, pokud si UTZ zaplatíš. Některé pojišťovny Ti potom peníze vrátí. Obvolej víc pracovišť v okolí a zkus se zeptat, kde by Tě vzali co nejdřív. Odkud jsi?

z Prahy, ale je tu všude fakt narváno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
835
22.2.21 08:06
@kecalka32 píše:
z Prahy, ale je tu všude fakt narváno…

Zkus to, může někdo onemocnět a vypadnout jim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23863
22.2.21 09:17

A co ti rekli na rehabilitaci? Podle me ma dr. pravdu. Zkusila bych jinou rehabilitaci nebo jogu. Na UZ nejspis nic nenajdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
22.2.21 09:19
@mroe píše:
A co ti rekli na rehabilitaci? Podle me ma dr. pravdu. Zkusila bych jinou rehabilitaci nebo jogu. Na UZ nejspis nic nenajdou.

Na rehabilitaci mi řekla, že mám všechna žebra volná a že tam nic necítí, jen taky tu bouličku ale říkala, že si myslí že to je úlomek kosti nebo něco podobného, ale na rentgenu nic nebylo. Řekla, že pravděpodobně tam chodím úplně zbytečně, ale i tak jsme pokračovaly v léčbě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21079
22.2.21 15:26
@mroe píše:

Milá zlatá, nešiř tady bludy. Mamograf neodhalí vše. Stačí si třeba přečíst příběh Míši Kuklové. Mamograf byl v pohodě a stejně měla rakovinu. Čímž tady nechci zakladatelku děsit, ale ten ultrazvuk je jistota. A že tam nejspíš nic nenajdou je možné, ale je třeba to vyzkoušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23863
22.2.21 17:20
@divine woman píše:
Milá zlatá, nešiř tady bludy. Mamograf neodhalí vše. Stačí si třeba přečíst příběh Míši Kuklové. Mamograf byl v pohodě a stejně měla rakovinu. Čímž tady nechci zakladatelku děsit, ale ten ultrazvuk je jistota. A že tam nejspíš nic nenajdou je možné, ale je třeba to vyzkoušet.

Mila zlata, jsem si dost jista, ze tom vim vic nez cela Misa Kuklova. Ultrazvuk je asi stejna jistota jako mamograf, zalezi, jaka ma prsa. Nesir bludy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21079
23.2.21 08:08

@mroe A ty pracuješ na ultrazvuku nebo mamografu, či jsi dokonce lékař? Nechápu, jak můžeš zakladatelce tvrdit, že když je mamograf ok, nepotřebuje ultrazvuk. To je prostě kec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23863
23.2.21 08:17
@divine woman píše:
@mroe A ty pracuješ na ultrazvuku nebo mamografu, či jsi dokonce lékař? Nechápu, jak můžeš zakladatelce tvrdit, že když je mamograf ok, nepotřebuje ultrazvuk. To je prostě kec.

Jenze to sis vydedukovala, ja to netvrdim. Ale potize, ktere uvadi, zrovna na puvod v prsu nevypadaji, to je cele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21079
23.2.21 08:24

@mroe Ale jistotu nemáš a zakladatelka tvrdí, že si nahmatá bouličku. Některé věci prostě na mamografu vidět nejsou a na ultrazvuku ano. Takže mi není jasné, proč zakladatelku od neškodného ultrazvukového vyšetření zrazuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat