Reklama

Velká bolest žeber 28. týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 07.01.17 13:37
Velka bolest žeber 28 týden

Ahoj holky, prosim o radu.. Jsem ve 28 týdnu a už tři týdny me boli dost zebra, hlavně na levém straně.. Do dneska byla bolest obcasna a snesitelna.. V noci jsem ležela má druhém boku a šlo to.. Az dnes, při oběde jsem si žebra jemne promnula a najednou jsem ucítila takove jakoby krupnuti a od te doby je bolest nepretrzita a velmi intenzivní. Hůře se mi i dýchá a nemohu se predklonit.. Byl problém se i najíst.. Mate s tim někdo zkušenost? Mám to přetrpět nebo raději vyrazit na pohotovost? Muže to nějak ublížit miminku? :? Děkuji za rady.. jsem zoufala a nevím co ted.. obávám se, že na pohotovosti ze me udělají zase jen blbecka a půjdu zase dom.. :zed:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 28. týden těhotenství?

Reklama

Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2354 příspěvků 07.01.17 13:42

Jela bych na pohotovost, kdyz tam neco kruplo a tak to boli.Me taky boli zebra, jak roste mimi, ale ne tak

Andriska
Zasloužilá kecalka 913 příspěvků 07.01.17 13:49

No mě žebra v těhotenství bolely při žlučníkové kolice, ale nevím to asi nebude tvůj případ. Pokud tě to bolí hodně a máš obavy tak bych jela na tu pohotovost.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 07.01.17 13:50

Tak bud je to žlučník, nebo máš prostě hodně velké bříško a na ta žebra je to nápor, nebo následek úrazu - neměla jsi nějaký?

Luciiik88
Kecalka 236 příspěvků 07.01.17 13:58

@pe-terka ne ne, úraz jsem mela jen nohy.. ale zde nic.. Tak nevím.. žlučník se mi také nezdá.. Ach jo.. A jely byste na gyndu nebo kam přesne?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15595 příspěvků 07.01.17 14:04

Na pohotovost - oni si tě nějak přesměrují.

BaraNem
Stálice 96 příspěvků 07.01.17 15:10

Me bolely zebra, protoze byl maly otoceny KP. Tlacil mi hlavickou do zeber. Ale v 28.tydnu si myslim, ze tam ma miminko dost mista a nemelo by te to tak bolet. Kazdopadne k doktorovi zajdi ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama