Velká chvilková bolest po revizi

322
22.1.21 07:15

Velká chvilková bolest po revizi

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda mate některá zkušenosti. V úterý jsem byla na revizi, krvácení jen v ten den, pak jen velmi slabé špinění. Včera mě začalo bolet břicho jako při menstruace a v noci se to zhoršilo, ale divně. Takhle nějak si představuju porodní kontrakce - chvíli velká bolest a pak zas vůbec nic. Takto to trvalo asi 2 hodiny a pak se mi podařilo usnout. Začala jsem taky opět trochu krvácet. Ale teď mě vůbec nic nebolí. Teplotu taky nemám a cítím se naprosto v pořádku. Co to mohlo byt?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4483
22.1.21 07:48

Tipla bych to na zavinování dělohy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25193
22.1.21 08:04

Taky jsem to tak měla po revizi. Dokonce až po týdnu. Pokud už to přešlo a je ti dobře, tak neplas. Určitě máš naplánovanou kontrolu. Tam se u mě ukázalo, že tam ještě něco je, ale mělo to odejít s první ms. A taky že jo. Na kontrole po 6 nedělí bylo všechno v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
22.1.21 08:15

@andelka83 note jsem naprosto v pohodě, akorát trochu zase krvácím a po tomto odešla nějaká sražená krev, tak si myslím, ze to mělo byt pro vypuzení toho, co tam zbylo. Na kontrolu jdu za 14 dni od zákroku. Mě překvapilo, jak to bylo intenzivní a ze to fakt bylo jak kontrakce (nikdy jsem teda nerodila, tak to nemůžu srovnávat, ale myslím si to).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat