Velká chyba v mém životě

Anonymní
20.3.21 18:04

Velká chyba v mém životě

Zdravím Vás všechny,
jsem tu nová. Nevím, kde jinde bych se měla vypovídat, tak píšu sem. Je mi 20 let.
Založila jsem si asi v létě seznamku, původně určenou ze srandy s kamarádkama, ani jsem tam nebyla nějak aktivní, protože takovým věcem nevěřím.
Jednoho dne mi napsal nějaký chlap, jestli s ním někam nezajdu, prý dostanu odměnu. Obyčejně bych takovou zprávu hned smazala a zasmála se nad tím, jaký je pitomec. Už tehdy nevím proč, ale odpověděla jsem, že půjdu. Říkala jsem si, že třeba poznám někoho fajn a nového. :) Ke konci jsem dostala 3000 Kč, prý za odvahu, že jsem přišla. Ani se mě nedotkl, takže mi to připadalo zvláštní, ale neřešila jsem to. Za pár týdnů se ozval zase, k konci už mě osahával, ale mně to nepřišlo nějak divné ani nepříjemné, přece jenom působil fajn. V té době mi to vůbec nedocházelo. Až teď postupem času. Jezdila jsem k němu domů, brala si na sebe latexové sukně, oblečky apod. a on mě osahával, pokaždé jsem za to dostala několik tisíc. Byla jsem mladá a neměla peníze, brigády v tu dobu nedostupné a já jsem byla bez jakéhokoliv příjmu. V té době mi nepřišlo, že dělám cokoliv špatného nebo divného, nepřemýšlela jsem nad tím. Každopádně už jsem to musela utnout. Naposledy jsem s ním byla v prosinci. Nemám na to žaludek, ale nedokážu se zbavit toho nechutného pocitu, jaký jsem tehdy měla a ještě ho mám, úplný odpor. Psychicky mě to užírá a nevím jak dál.
Prosím nesuďte mě za to a prosím bez urážek. Vím jakou hloupost jsem udělala a velmi toho lituji.
Chci jen radu, co byste na mém místě dělaly Vy. Děkuji :,(

Příspěvek upraven 20.03.21 v 18:42

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2735
20.3.21 18:07

Už zase? Toto se tu objevuje pravidelně, neotravuj s tím už.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:09

@Alriga jsem tu nová, žádný podobný příspěvek jsem nenašla.

Příspěvek upraven 20.03.21 v 18:12

• Citovat
  • Nahlásit
1126
20.3.21 18:09

Spíš bych napsala, co bych na Tvém místě neudělala…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
780
20.3.21 18:12

Co my s tím? Stud ti asi nevyléčíme. Nikdo tě za to nejspíš nepochválí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1045
20.3.21 18:17

A ty to někde veřejně vykládáš? Asi ne, ze. Pokud o tobě pan nema nějaké informace, adresu, fotky… tak se to nikdo nemusí dozvědět. Stud nezmizí, ale aspoň ses ponaucena a víckrát blbnout nebudeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15996
20.3.21 18:22

No tak si šla za prachy. Je to tvoje tělo, můžeš si s ním dělat co chceš. Ale teda je dobrý si sexem neubližovat. Což se stalo - jedinný komu si ublížila jsi ty sama.

Nějak se s tím musíš srovnat - to že se tím užíráš ničemu nepomůže a nic nezmění. Vítej v dospělosti - s našimi chybami se musíme naučit žít a přijmout je.

Čiň pokání a jdi a nehřeš více - evidetně na to nemáš žaludek.

Jo a pokud jsi šla bez kondomu, tak především zajdi na testy STD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
20.3.21 18:28

Pokud s tím hodláš přestat, tak peníze utrať, účet na seznamce zruš *, a vyměň si simku za jinou s jiným telefonním číslem (nejdříve si ze staré zazálohuj pro tebe důležité data).

*pokud nelze účet zrušit, tak v něm pozměň všechny údaje a změň heslo a nikam si ho nepoznamenávej.

Je to bod, od kterého se můžeš odrazit a říct si, teď znovu a lépe.

Na to období nezapomeneš, ale naučíš se s tím žít a pokud se budeš mít ráda a dokážeš si svou skutečnou hodnotu, tak nakonec si i odpustíš.

Hodně štěstí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5941
20.3.21 18:28

Za osahavani ti dával pár tisíc? To musel být nějakéj jouda ne.. Kašli na to, chtěl platit tak platil, jiný chlapi davaj svým milenkam dárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.21 18:30

@Aquarius79 Účet už mám dávno zrušený, žádný kontakt s ním nemám.

• Citovat
  • Nahlásit
857
20.3.21 18:37
@Anonymní píše:
@Aquarius79 Účet už mám dávno zrušený, žádný kontakt s ním nemám.

Překroč minulost a jdi dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20571
20.3.21 18:37

A to máš jako opožděné výčitky svědomí nebo co? Podle popisu jste sex neměli, tak v čem je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31321
20.3.21 18:39
@Anonymní píše:
Zdravím Vás všechny,
jsem tu nová. Nevím, kde jinde bych se měla vypovídat, tak píšu sem. Je mi 20 let.
Založila jsem si asi v létě seznamku, původně určenou ze srandy s kamarádkama, ani jsem tam nebyla nějak aktivní, protože takovým věcem nevěřím.
Jednoho dne mi napsal nějaký chlap, jestli s ním někam nezajdu, prý dostanu odměnu. Obyčejně bych takovou zprávu hned smazala a zasmála se nad tím, jaký je pitomec. Už tehdy nevím proč, ale odpověděla jsem, že půjdu. Říkala jsem si, že třeba poznám někoho fajn a nového. :) Ke konci jsem dostala 3000 Kč, prý za odvahu, že jsem přišla. Ani se mě nedotkl, takže mi to připadalo zvláštní, ale neřešila jsem to. Za pár týdnů se ozval zase, k konci už mě osahával, ale mně to nepřišlo nějak divné ani nepříjemné, přece jenom působil fajn. V té době mi to vůbec nedocházelo. Až teď postupem času. Jezdila jsem k němu domů, brala si na sebe latexové sukně, oblečky apod. a on mě osahával, pokaždé jsem za to dostala několik tisíc. Byla jsem mladá a neměla peníze, brigády v tu dobu nedostupné a já jsem byla bez jakéhokoliv příjmu. V té době mi nepřišlo, že dělám cokoliv špatného nebo divného, nepřemýšlela jsem nad tím. Každopádně už jsem to musela utnout. Naposledy jsem s ním byla v prosinci. Nemám na to žaludek, ale nedokážu se zbavit toho nechutného pocitu, jaký jsem tehdy měla a ještě ho mám, úplný odpor. Psychicky mě to užírá a nevím jak dál.
Prosím nesuďte mě za to a prosím bez urážek. Vím jakou hloupost jsem udělala a velmi toho lituji.
Chci jen radu, co byste na mém místě dělaly Vy. Děkuji :,(Příspěvek upraven 20.03.21 v 18:08

Tak mu vrat ty prachy, s tím, že je nechceš, třeba to uleví Tvému svědomí… 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2372
20.3.21 18:42
@free333 píše:
Tak mu vrat ty prachy, s tím, že je nechceš, třeba to uleví Tvému svědomí… 8)

Rovnováhu vesmíru obnoví zakladatelka tím, že zaplatí nějakému chlapovi ze seznamky za to, že ho smí osahávat. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9431
20.3.21 19:03

Pracovala si chvíli jako prostitutka no. Teď už to nesmazes a musíš se s tím naučit žít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat