Reklama

Velká fotosoutěž s FP

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 25.09.18 23:04
Velká fotosoutěž s FP

Ahoj,

timto bych se chtela zeptat @admin, zda v soutezi mohou nadale pokracovat fotky, kde jsou deti bez hracky?
Koukala jsem se na fotky a prekvapilo me, kolik lidi si neprecetlo zneni souteze a dalo tam fotku bez hracky 8o ci jeste lepe foto z UTZ 8o :mrgreen:

Dekuji za odpoved :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Reakce:

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 07:06

@TopSecret Taky jsem si říkala.. fotka z ultrazvuku, to je teda síla, to by mě ani ve snu nenapadlo. Takové fotky které nesplňují pravidla zadání soutěže by měly být vyřazeny.
To by si tam pak mohl člověk dát fotku čehokoli a pak si posílat na něj hlasy.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 26.09.18 07:12
@LLenule111 píše:
@TopSecret Taky jsem si říkala.. fotka z ultrazvuku, to je teda síla, to by mě ani ve snu nenapadlo. Takové fotky které nesplňují pravidla zadání soutěže by měly být vyřazeny.
To by si tam pak mohl člověk dát fotku čehokoli a pak si posílat na něj hlasy.

Proto sem tu diskuzi zalozila. Sem na to cucela jako puk 8o ceho vseho, jsou zdejsi uzivatelky, schopny :mrgreen: :roll:

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 26.09.18 07:17

Možná to chce napsat i komentář přímo pod soutěž, to tam bude napsané pořád, zatímco tahle diskuse se pak už přestane objevovat mezi hlavními tématy.

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 26.09.18 08:38
@LLenule111 píše:
Možná to chce napsat i komentář přímo pod soutěž, to tam bude napsané pořád, zatímco tahle diskuse se pak už přestane objevovat mezi hlavními tématy.

Diky. Sem si toho nevsimla, ze se tam necha napsat komentar :kytka:
Tak snad se admin vyjadri :nevim:

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 26.09.18 10:57

@TopSecret

Dobrý den,

děkujeme za dotaz. Fotky, které nesplňují podmínky soutěže budeme postupně procházet a vyřazovat.

Hezký den, Karolína :mavam:

Hanka1922
Nováček 1 příspěvek 02.10.18 07:21

@admin Tak mě by zase zajímalo, proč mi byla soutěžní fotka smazána, přitom na ní byla dcera s hračkou ? Všechny známé okolo mě tam dávají fotky dítěte bez hračky a vesele si soutěží dál. Docela dobře dost mě to naštvalo :cert: :nevim:

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 02.10.18 09:43

Tohle je stejně ŠPATNĚ vymyšlená soutěž, hodně dětí soutěží bez hračky a je to nefér, vůči ostatním! JINAK je i špatné to, že se děti stále posouvají dál a dál dozadu a ty určité kterým posílám hlasy, musím stále hledat! Nemají stálé místo v pořadníku a ty co jsou na té první stránce s nejvyšími počty hlasů, mají své stejné místo a lidé je nemusí hledat mezi dalších 2000 fotek dětí s hračkou, ale i bez hračky..např.dítě novorozenec bez hračky, dítě v přírodě bez hračky, jen obličej dítěte, dítě ve vozíku..a ještě mají více hlasů, než ti ostatní s hračkou. :? Copak je to fér??

admin
Extra třída :D 11018 příspěvků 02.10.18 10:16
@Hanka1922 píše:
@admin Tak mě by zase zajímalo, proč mi byla soutěžní fotka smazána, přitom na ní byla dcera s hračkou ? Všechny známé okolo mě tam dávají fotky dítěte bez hračky a vesele si soutěží dál. Docela dobře dost mě to naštvalo :cert: :nevim:

Dobrý den, já Vaši dcerku v soutěži vidím: https://www.emimino.cz/…erunka-1930/?…

Měli jsme včera technické potíže, je možné, že pár odkazů zůstalo nefunkčních. Pošlete mi je na e-mail nebo v SZ a já je opravím :)

Josefina

Lentilka1992
Nováček 1 příspěvek 02.10.18 10:51

Dobrý den, včera jsem se taky přihlásila do soutěže a o hodinu později jsem to už nenašla..

venisa
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.10.18 13:17

Dobrý den, docela mě mrzí že je to soutěž o hračky a má být fotka s nejoblíbenější hračkou a hned v první dvacítce jsou hned 4 fotky kde není po hračce ani památka… nevím jestli má cenu se dále snažit v hlasování jelikož toto mi přijde nefér… a když bych měla projet všech 106 stran dětí asi bych napočítala další bez hračky…

venisa
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.10.18 13:18

@TopSecret ano ta fotka s UTZ mě „pobavila“… a jako docela mě štve, že v první 20 jsou 4 fotky, kde není po hračce ani památky :cert:

TopSecret
Ukecaná baba ;) 1163 příspěvků 02.10.18 13:26
@venisa píše:
@TopSecret ano ta fotka s UTZ mě „pobavila“… a jako docela mě štve, že v první 20 jsou 4 fotky, kde není po hračce ani památky :cert:

Podle me, je tam tak pulka fotek bez hracky. No a nez to smazou, tak bude konec hlasovani. Admin uz se vyjadril, ze fotky bez hracky jsou neplatne, tudiz i jejich hlasy.
Kazdopadne je to cely divny. Divna soutez.

venisa
Generální žvanilka 20821 příspěvků 02.10.18 13:29

@TopSecret jo je to takový divný, říkám si jestli má cenu se snažit… :? no Admin se vyjádřil ale moc platný to není :roll:

Světluška1986
Nováček 10 příspěvků 02.10.18 14:56
Vymazání fotky

Dobrý den,nás vymazali že soutěži omylem,jako admin přijde vám to normální i napsali mně promíňte!!!!Jako vážně???Hlasujeme čestně a najednou omyl a teď řekla kolegyně si založíte nový profil!!!!!!!!!­!!A jako znovu??Všechny hlasy jsou přič a vy s tím nic nemůžete udělat????????To je teda hezký podvod!!!A eště lidí kteří mají 1400 hlasů za 1.5 dne vám to ne přijde divně????Dávají nemocný děti bez hraček a vy jich OMYLEM ne mažete!!!!!Tak prosīm o vyjádření admin!!!!!!!!!!!! :pocitac: :pocitac: :cert: ?????????????­????????????????????????­????????????????????????­???

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 19 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >