Velká hádka - jak se usmířit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 11:57
Velká hádka - jak se usmířit

Ahoj holky, chci se zeptat, jak často se s partnerem hádáte?
My jsme se s manželem pohádali hrozně moc v sobotu.Byli jsme na plese a on najednou že ho to tam nebaví a že jedeme domů. Já nikde už 2 roky nebyla, chtěla jsem zůstat (bylo teprve 23 hodin, byli jsme tam od 19:30) a on že jdeme. Snažila jsem se ho přemluvit, ale nechtěl tam už být. Venku jsme se pěkně pohádali, řekla jsem mu, že po dlouhé době někam jdu a najednou musíme domů, že je jak důchodce, rychle chvátá domů spát, řvala jsem na něj, že příště půjdu bez něj a byla jsem dost nepříjemná. Včera jsme měli kvůli tomu tichou domácnost. Hrozně mě to ale mrzí, byla to naše velká hádka po dlouhé době a dost mě to trápí. Mám se omluvit? Jak se zas usmířit? Je mi docela mizerně kvůli tomu, úplně se nesnáším, za to, jak jsem se k němu chovala.Jsem pitomá, že? :,(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
terka33pol
Kecalka 260 příspěvků 27.02.17 12:01

My vůbec, naštveme ne že ne ale manžel jde řezat dřevo já odejdu ke koním a když se vrátíme už se nám to zdá jako pěkná blbost :)

Elen8
Extra třída :D 12997 příspěvků 27.02.17 12:08

Byla bych nastvana stejne. Myslim, ze se mohl prekonat a kdyz vedel ze se bavis, ve spolecnosti jsi po dlouhe dobe, solidarne tam mohl vydrzet jeste kdyz jsi ho premlouvala.
Normalne bych se omluvila. Ze me mrzi jakym stylem jsem mu to rekla, ze jsem se nezachovala dobre ale za duvodem proc jsem se tak chovala si stojim a jeho chovani ke me vecer nebylo fer.

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 27.02.17 12:09

Já bych se teda neomlouvala a nechala to vyšumět, ale vás neznám, tak nevím, jak velkej je ten tvůj zabejčenec…

Mmch. rozhodně bych z plesu neodešla, jestli by chtěl jít, ať si jde, já zůstávám :nevim:

alimdar
Zasloužilá kecalka 814 příspěvků 27.02.17 12:09

Se současným partnerem vubec.

To co popisujes -za mě si prestrelila ty, jak nevyzrala hysterka. Ano, odcházeli jste brzo, tedanevim, kolik vam je, my bysme asi byli dyl, ale máš si vážit toho, ze jste šli. A nebo si tammohla zůstat sama, ne?

Omluvila bych se, on nemá proč

Manticora
Ukecaná baba ;) 1857 příspěvků 27.02.17 12:09

My se teda pohádali za celou dobu našeho vztahu (13 let) asi dvakrát. Pokud máme rozdílné názory, tak oba vyložíme svoje argumenty a snažíme se dojít ke kompromisu. Někdy pak ustoupím já, někdy manžel.

To, že občas někomu bouchnou saze je normální. Zřejmě jste měli každý jinou představu o trávení společného volného času, manžel měl večer pocit, že už ti udělal zadost a chtěl domů. Tak si sedněte, ty mu řekni, že oceňuješ, že s tebou šel, ale žes doufala, že si to společně užijete déle. Pak navrhni, že další společný večer bude v jeho režii, a že budete dělat něco, co baví jeho.

Tarinka
Echt Kelišová 8268 příspěvků 27.02.17 12:11

A nezarlil treba?

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 27.02.17 12:12

Takhle se nehádáme… a to jsi ho nemohla poslat domů a sama pak přijet taxíkem? Já po tak dlouhé době někde být, tak se taky nikam nehnu ;) Za to ječení bych se mu omluvila, ale zároveň mu řekla, že doma sedět nebudeš a chodila bych se bavit bez něj když ho tyhle akce nebaví :nevim:

Mava
Generální žvanilka 24848 příspěvků 27.02.17 12:12

Nehádáme se vůbec :srdce:
pro někoho zvláštní a nudné :roll:

Manuelan
Závislačka 2649 příspěvků 27.02.17 12:24

@Tarinka jo to chlapi dělají to máš pravdu… Já se s ex vůbec bavit nemohla, protože se na všech akcích nudil a chtěl jít domů. Vypozorovala jsem, že to dělá vždy když jsem se s někým bavila já… jsem ukecaná, tak tam nebudu sedět a koukat na lidi. Asi měl jinou představu :roll:
To bylo něco na mě :lol: chodila jsem se bavit bez něj a on ať se doma třeba zblázní… :cert:

Teď mám chlapa na stejné vlně a oba se na akci bavíme spolu… pak se každý baví s někým jiným a zase se potkáme a blbneme společně :nevim: a tak pořád dokola. Můj první chlap kterej to má stejně jako já a není otrávenej ocas :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 13:07

Díky :mavam:
Já nemohla zůstat, protože jsme měli jen jedny klíče od bytu. Nedostala bych se pak domů a jeho nic neprobudí. Jinak bych zůstala. Jeho to tam už nebavilo a říkal, že je unavený. A já tam zrovna potkala plno kamarádek a bavilo mě to tam.Tak jsem vybuchla no.Ale mrzí mě to strašně. My se totiž jinak nehádáme, tak proto to tak řeším a nevím co dělat.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 16986 příspěvků 27.02.17 13:10

Zakladatelko, a jak ti partner zdůvodnil, že už chtěl jít domů? Měl třeba nějaké zdravotní potíže, nebo se „jen“ nudil?
Když už bych se po letech vyhrabala do společnosti, taky si to tam chci užít a ne odejít v 11.Těžko říct, jaká očekávání měl tvůj muž a proč se mu tam nelíbilo. Omluvila bych se za formu hádky, nikoli za její předmět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 13:12
@Manuelan píše:
@Tarinka jo to chlapi dělají to máš pravdu… Já se s ex vůbec bavit nemohla, protože se na všech akcích nudil a chtěl jít domů. Vypozorovala jsem, že to dělá vždy když jsem se s někým bavila já… jsem ukecaná, tak tam nebudu sedět a koukat na lidi. Asi měl jinou představu :roll:
To bylo něco na mě :lol: chodila jsem se bavit bez něj a on ať se doma třeba zblázní… :cert:Teď mám chlapa na stejné vlně a oba se na akci bavíme spolu… pak se každý baví s někým jiným a zase se potkáme a blbneme společně :nevim: a tak pořád dokola. Můj první chlap kterej to má stejně jako já a není otrávenej ocas :mrgreen:

No právě, on taky jen seděl, já chodila na panáky s kamarádkama a tančili jsme a on najednou že už je unavenej a chce domů. Jeho tyhle akce nebaví. Jsem na něj právě taky řvala, že příště půjdu sama raději.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.02.17 13:13
@pe-terka píše:
Zakladatelko, a jak ti partner zdůvodnil, že už chtěl jít domů? Měl třeba nějaké zdravotní potíže, nebo se „jen“ nudil?
Když už bych se po letech vyhrabala do společnosti, taky si to tam chci užít a ne odejít v 11.Těžko říct, jaká očekávání měl tvůj muž a proč se mu tam nelíbilo. Omluvila bych se za formu hádky, nikoli za její předmět.
Řekl mi, že se mu chce spát, že je unavený. Ale spíš ho to tam nebavilo.
pe-terka
Neúnavná pisatelka 16986 příspěvků 27.02.17 13:23
@Anonymní píše: Řekl mi, že se mu chce spát, že je unavený. Ale spíš ho to tam nebavilo.

to je těžký, někdy se to tak semele. Pokud jste se vyhrabali po letech, měl se na akci trochu připravit - vyspat a podobně. Na druhou stranu, neznám okolnosti - složení osazenstva plesu, nevím, jak moc se mu tam chtělo, jak je společenský. Pokud tam byli čistě tvoji známí a on tam nikoho neznal, dá se jeho nechuť pochopit. Pak obvykle záleží na diplomacii partnera, jak se mu podaří protějšek začlenit do kolektivu svých známých, představit ho, vtáhnout do hovoru…Nenastal problém tady?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

„Blahobytný“ Zounar úplně nahý: Vyjít na divadelní prkna chtělo dávku odvahy!

Není vaše vina, že jdou po čtyřicítce kila nahoru! Známý reklamní slogan si... číst dále >

Šílenec s vysavačem z Výměny manželek: Léčit se nešel, ale vztah zachránil!

To bylo něco. Hlavní postavou včerejšího dílu divácky oblíbené Výměny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >