VELKÁ KNIHA o MATCE a DÍTĚTI

884
14.4.05 10:14

VELKÁ KNIHA o MATCE a DÍTĚTI

Ahoj holky, já vím, že toto sem zrovna nepatří…ale prosím..prosím..neposílejte mě do bazaru…marně scháním Velkou knihu o matce a dítěti(nejnovější vydání) všude možně po bazárkách,ale nikdy se mi nikdo na inzerát neozval.A uznejte, že dát v obchodě 450,– je docela dost.Tak moc prosím, jestli je tu nějaká maminka, která knížku má a chtěla by jí prodat, aby se mi ozvala.Nejlépe z Prahy, abych si jí mohla osobně vyzvednut.Protože poštovné je dneska tak drahé, že se to nevyplatí.Předem moc děkuju a ještě jednou se omlouvám, že s tím lezu do diskuze.

Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1790
14.4.05 10:30

Ahoj Jasmin,

tuhle knihu jsem měla půjčenou od kamarádky, ale moc mě nezaujala. V Betynkách a na emimču se toho dozvíš mnohem víc. I když je pravda, že péči o dítě jsem tam už nečetla. To je jen můj názor.

Miroušek

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
14.4.05 10:33

Fakt, a já myslela jak je to nejlepší kniha o těhotenství a péči o mimíska…tak to jsi mi teda na:,–(ila brouka do hlavy…možná zkusím koupit testovací číslo betynky.Díky za názor

Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.05 10:44

Ahoj Yasmin, tuto knihu jsem si koupila pred dvema mesici v Makru a ctrnact dni nato jsem ji dostala jako darek k narozeninam, takze mam dve a pokud chces, zaslu ti ji zdarma pouze za postovne. Jsem z Berouna. Muzes mi poslat mejlik s tvoji adresou na Polaskova.R@seznam.cz S pozdravem Radka :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.4.05 10:45

Zrovna tento týden tu byla v jednom inzerátu.Petra

• Nahlásit
  • Citovat
12466
14.4.05 10:50

Ahoj!
Pridavam se k holkam. Knizka ma sice hodne obrazkua fotek, ale informace temer zadne. Co se tyka pece o dite tak je dneska a u nas temer vsechno jinak, takze NEDOPORUCUJU.
Myslim, ze o tehotenstvi a porodu jsou nejlepsi 2 knihy- 1. Partner u porodu- to je uplne nejlepsi kniha co jsem cetla, a druha Tehotenstvi v otazkach a odpovedich.
Co se tyka pece o dite tak bych doporucila- Pece o novorozence, Pece o kojence M. Gregora, M. Paulova.
Jinak vyborny zdroj je casopis Betynka. Hodne stesti Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
14.4.05 11:04

Ahoj!

Na tuhle knihu jsem tu psala recenzi:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Jako orientační je docela slušná, ale potřebné informace najdeš mnohem rychleji třeba na internetu. Některé stránky jsou uvedené u recence.

DAlší zajímavá knížka, je Encyklopedie rodičovství:

https://www.emimino.cz/modules.php?…

tu jsem bohužel nečetla, ale ohlasy na ní jsou dobré.

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
14.4.05 11:28

Yasmin, bydlím na Barrandově, Knihy o matce a dítěti mám dvě a jednu ti klidně dám. Můžem se ve středu nebo ve čtvrtek až se vrátím z Brna někde sejít jestli jsi Pražanda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
14.4.05 11:29

Ahoj Radko, mě to nějak nejde poslat.Píše mi to, že příjemce není k zastižení.Nějak tomu nerozumím,ale budu to zkoušet dál.Jsi strašně moc hodná, že jsi mi nabídla knížku.Mám z toho velikánskou radost.Tak jen doufám, že ti e-mail s mojí adresou dojde v pořádku.Zatím se měj hezky

Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
14.4.05 11:36

Ahoj Bludičko,
už se mi nabídla Radka, že mi ji pošle..ale jak píšu, nemůžu ji odeslat svojí adresu,tak kdyby to nevyšlo, ozvu se ti.Přímo Pražanda nejsem, ale pracuju tady.Zatím díky moc.
Holky,jste všechny strašně moc hodné..ani jsem netušila,jaký budu mít ohlas.
Víte, já čekám svoje první mimi a tahle knížka se mi zdá pro úplný začátek docela dobrá..já jsem ze všeho zmatená a vůbec nevím do čeho jdu a co se se mnou děje.Tak proto chci asi tuto knížku.Asi začnu take kupovat Betynku atd…Ještě jednou díky všem.

Yasmin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.05 11:40

Ahoj holky,
také jsem zvažovala, kterou knihu o miminkách mám koupit (zatím tedy pro těhotnou kamarádku, nikoli pro sebe), porovnávala jsem Velkou knihu o matce a dítěti a Perfektní knihu o matce a dítěti, která vyšla loni. Tahle druhá se mi zdála lepší, ale zase tolik tomu nerozumím..
Nemáte některá zkušenosti s Perfektní knihou o matce a dítěti?
Díky.
Evča

• Nahlásit
  • Citovat
932
14.4.05 11:57

Kniha o těhotenství

Ahoj,

mě se moc osvědčila „Kniha knih o mateřství“. její hlavní editorkou je Dr. Anne Deansová. Myslím, že k těhotenství je naprosto vyčerpávající a dá se použít i pro první měsíce života mimča. Je sice z anglosaského prostředí, ale překladatelé do ní přidali naše reálie. Je fakt, že byla hodně drahá - 699 Kč, ale když si vezmete celkové náklady na miminkovské nákupy, tak rozhodně nelituji. Nesetkala jsem se s problémem, který by se v ní neřešil, úžasné bylo už číst si, jak se týden za týdnem mění vaše tělo a co miminko (ostatně jsem si všimla, že z této knihy vycházeli i mnozí autoři internetových článků).

Dobrou ruku při výběru všem přeje
Světlana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
22.4.05 16:26

AHoj,
Tuhle knížku nedavnoli nabízeli na www.mimibazar.cz
už 2 maminy asi za 250,–.
Já ji mám, a nepřijde mi špatná.
Lepší je Těhotenství v otázkách a odpovědích
(tu tam prodávali taky).

souflinka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.4.05 21:02

Re: VELKÁ KNIHA o MATCE a DÍTĚTI

Tuhle knížku mám, je dobrá ohledně informací o nemocech dítěte. Podrobně popsáno s fotkama. Pokud jde o informace o těhotenství tak nic moc.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama