Velká knižní detektivka - Martinus

2362
9.3.21 21:41

Velká knižní detektivka - Martinus

Ahoj, taky hádáte? Nechcete si tu třeba psát nějaké další nápovědy? Potřebovala bych poradit, gůglím, ale pořád mi dvě knihy chybí :jazyk: :dance: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
608
9.3.21 21:52

Které konkrétně? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
9.3.21 21:56
@aanysek píše:
Které konkrétně? :)

tu 6 nemám, o tom přátelství dvou malých dívek. To je strašně nejednoznačný :D milion možností

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
9.3.21 22:00

@Quinn7 to mi přišlo taky, ale pak jsem se zaměřila na něco, co je populární a hodně známý..já to dílo viděla jako seriál :) trochu tam mate ten popis, zní to strašně pozitivně (jako nějaká holčičí veselá knížka), ale moc veselé to není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
9.3.21 22:30
@aanysek píše:
@Quinn7 to mi přišlo taky, ale pak jsem se zaměřila na něco, co je populární a hodně známý..já to dílo viděla jako seriál :) trochu tam mate ten popis, zní to strašně pozitivně (jako nějaká holčičí veselá knížka), ale moc veselé to není
@aanysek píše:
@Quinn7 to mi přišlo taky, ale pak jsem se zaměřila na něco, co je populární a hodně známý..já to dílo viděla jako seriál :) trochu tam mate ten popis, zní to strašně pozitivně (jako nějaká holčičí veselá knížka), ale moc veselé to není

jé super, jak jsem přidala slovo seriál, tak mi to našlo. To taky mohli rovnou dát do tý nápovědy, protože to by mě jinak vůbec nenapadlo teda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5087
9.3.21 23:22
@Quinn7 píše:
Ahoj, taky hádáte? Nechcete si tu třeba psát nějaké další nápovědy? Potřebovala bych poradit, gůglím, ale pořád mi dvě knihy chybí :jazyk: :dance: :dance:

To je to jak se dle tech obrazku hadaly knihy, knizni sifra? To bylo super..kazdy den jedna kniha..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 00:38

Martinus detektivka

Zatím mám všechny, některé daly zabrat a vypadaly přitom na první dobrou.tak s čím mohu poradit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
10.3.21 20:03
@Matka dvojcat píše:
Zatím mám všechny, některé daly zabrat a vypadaly přitom na první dobrou.tak s čím mohu poradit.

nakonec jsem včera vyluštila tu, co mi chybě, tak zatím mám všechy :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.3.21 20:19

Tak dneska to bylo docela snadné, tu knihu jsem četla nedávno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
11.3.21 10:57

Tak dneska bych potřebovala nakopnout. Zatím jsem se dostala k nápovědám, že iniciály autora jsou R. R. a název je dvouslovný, ale pořád nic..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 12:39

Taky se nechytam, budu zkoušet dale.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11.3.21 14:04

Trošku nápovědy pro bezradne.jak správně píše jaanysek dvě slova. První je to, co teď děláme v knižní detektivce a druhé je obsaženo přímo v textu forresta g.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2362
11.3.21 15:16
@Matka dvojcat píše:
Trošku nápovědy pro bezradne.jak správně píše jaanysek dvě slova. První je to, co teď děláme v knižní detektivce a druhé je obsaženo přímo v textu forresta g.

mě se podařilo ji vygůglit po zadání klíčových slov. Ještě bych poradila, že chlápek v knize hodně zhubnul, což bylo i v takovém tom krátkém popisku u knihy, když jsem ji gůglila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
608
11.3.21 16:20
@Matka dvojcat píše:
Trošku nápovědy pro bezradne.jak správně píše jaanysek dvě slova. První je to, co teď děláme v knižní detektivce a druhé je obsaženo přímo v textu forresta g.

Díky, tohle pomohlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.3.21 14:54

Nebyla by k dnešní hadance nějaká napoveda. údajně je to jednoduché, ale trochu potřebuju natuknout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat