Velká korba, sporťák protisměru + úplně do lehu

15.1.20 13:43

Velká korba, sporťák protisměru + úplně do lehu

Ahoj,

nenašla jsem diskuzi, kde by se řešily takovéto požadavky kočár, tak zakládám novou.

Dejte mi prosím tip na kočárek, který má:

• velkou korbičku - vnitřní rozměr větší než 80cm nebo aspoň 80 či 82, ale neukrojených složením stříšky
  • sporťák s možností po i proti směru jízdy
  • sporťák do úplného lehu = vodorovná plocha k ležení, jako kdyby byl v korbičce

Dostala jsem tip na Roan Marita, ale tady https://youtu.be/pTDfNQiiI40?… je vidět, že do úplného lehu položit nejde.

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1203
15.1.20 13:56

@sojka07 co Inglesina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
15.1.20 13:57

Kočárky Gesslein s vložnou taškou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11820
15.1.20 13:58

U marity to stoprocentní rovina není, ale ten sklon je zanedbatelný. Děti mi v něm spaly hodně dlouho a byl skvělý. Koukni ještě na roan emmu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
15.1.20 14:16

Bugaboo chameleon

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20467
15.1.20 14:33

Peg perego Culla. Sport. nádstanbu otočíš oběma směry. Není to sice největší luxus moderního stylu, ale pro dítě i rodiče pohoda. My s ním sjezdili i Tatry :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.1.20 18:07

Děkuju všem za superrychlé odpovědi :srdce:

@Janli A v kolika měsících, resp. jakých schopnostech (plazení/lezení/boční sed…) jste do sporťáku šli? Já i uvažovala ho dát do sporťáku dřív a neřešit další kočár, ale když se teprve začal plazit, tak mi to přijde brzo :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1072
15.1.20 20:06

@sojka07 Vložnou tašku (nahrazuje u Gessleina korbu) jsem zrušila v 8-9 měsících, až když začal sám sedět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11820
15.1.20 21:42

@sojka07 V hlubokým kočárku byla malá cca do 6měsíců, vydržel by podstatně dýl, ale ona byla fakt hodně veliká. Takže jsem ji přesunula do sporťáku a v něm ležela do osmi, kdy začala sedět, pak jsem ho používala jako klasický sporťák. U Marity a Emmy je výhoda, že mají vysoké postranice a nepotřebuješ tam vložnou tašku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama