Velká podivná celodenní únava batolete. Jsem zoufalá!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 20:25
Velka podivna celodenni unava batolete. Jsem zoufala!!!

Holky, nevim kam napsat, ale jsem uz uplne zoufala a vydesena :,(

Mam dceru (33 mesicu). Byli jsme pred cca 1,5 mesicem ockovat Priorix (odklad ke tretim narozeninam na mou zadost..).

Dcera se 3ti den po Priorixu 1× pozvracela, pak opet 6ty den a pak 10ty den. Vzdy se poblinkala jen jednou, vzdy odpoledne, spis navecer.

Pak byl cca tyden klid a potom zacina ma nocni mura.

Na uvod - dcerka je strasne ziva, aktivni. Vsude splha, leze, pres den nespala, presto vecer byval problem ji zahnat do postele..

Dcerka bajednou zacala byt spava. Dne 30.4. sotva dosla na hriste (mame ho 5 min chuze) a vubec si nechtela hrat s detmi. Porad plakala, ze chce domu. Celou cestu domu proplakala. Doma po prichodu usla na schodech.

Pak byly 2 dny zase klid. A od te doby se u nas stridaji tyto dny siilene unavy, kdy usina i ve stoje a dny, kdy je v poradku a jako driv. Dokonce jsme zavedli i spani pres den. Navic se k tomu pridalo zvraceni. Casto, kdyz je unavena a prosi, ze chce jit spinkat (prestoze odpoledne spala i 3 hod a vzhuru je jen treba jen 2 hodinky), tak se casto pozvraci.. Pak hned usne.

A dnes je to uplne silene. Vcera vecer se zase pozvracela a plakala, ze chce spinkat. Sla spat v 18.30 a ihned usla (vstavala vcera v 9 hod rano a pres den 1,5hod spala). Dnes rano se probudila skoro v 10hod. Uz okolo obeda byla unavena, ve 14hod jsem ji ulozila (to uz zas plakala unavou). Spala 3 hodky do 17hod. Po probuzeni se najedla a za hodku na to (v 18,30hod) zas zacala plakat, ze se chce spinkat. Okoupala jsem ji a od 19hod zas spi jak spalek.

Jsme cely den doma. Na hriste nechodime. Nema se kde unavit. Teplotu nema.

Co to muze byt? Na virozu divne. Porad reakce na MMR? Budu volat detske (volala jsem uz min. tyden, ale detska ze je to viroza). Chci krevni obraz, jaterni testy, vysetreni, prinesu moc..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
Tejule
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 12.05.19 20:28

Ten dotaz tady teď byl, bez s ní na vyšetření, tady ti neporadime, já bych s takovým apatickym dítětem byla na pohotovosti, když by to trvalo dyl a to nejsem matka plasan.

Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 12.05.19 20:28

Nic proti, ale diskuzi jsem tu cetla uz vickrat :nevim: pokud se Ti neco nezda vem dceru k doktorce a nenech se odbyt..

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 12.05.19 20:31

Nechala bych udelat neurologicky vysetreni. Muzes sem prosim pak napsat, jak jsi dopadla?

blumen
Hvězda diskuse 50921 příspěvků 12.05.19 20:32

Nevim, zda to ma souvislost, ale urcite to chce dukladne vysetreni. Narazove opakovane zvraceni je divne a ta unava je extremni. Takze zitra rano k doktorce a trvat na testech, ktere dle me stejne udela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.19 20:33

Vickrat? To nebyla ja. Vcera jsem pokladala tento dotaz do skupiny Leukemie. Tak mozna tak byl k videni..

Pohotovost? A co by s ni udelali? Nema horecku.

My jsme s ni velkou unavu resili uz cca pred rokem. Nebyla tak obrovska a nezvracela. Tehdy jsem jela na pohotovost. Tam nas poslali domu, ze to je na detske. Jen hdelali CRP a to bylo nizke.. Detska pak loni udelala krevni testy a tehdy na nic neprisla. A ted je to tu zas, ale mnohem horsi..

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 12.05.19 20:41
@Anonymní píše:
Vickrat? To nebyla ja. Vcera jsem pokladala tento dotaz do skupiny Leukemie. Tak mozna tak byl k videni..

Pohotovost? A co by s ni udelali? Nema horecku.

My jsme s ni velkou unavu resili uz cca pred rokem. Nebyla tak obrovska a nezvracela. Tehdy jsem jela na pohotovost. Tam nas poslali domu, ze to je na detske. Jen hdelali CRP a to bylo nizke.. Detska pak loni udelala krevni testy a tehdy na nic neprisla. A ted je to tu zas, ale mnohem horsi..

tak jiného doktora tady ti v tomhle nikdo fakt neporadí
a jinak není to taky tím že jsi až moc úzkostná? a moc to dáváš zavinu očkování?
jinak nech jí udělat testy na štítnou žlázu

hanzbl00
Závislačka 3381 příspěvků 12.05.19 20:41

8o 8o letela bych k dr a to co nejdriv a chtěla bych dukladne testy. Tohle neni normální a bala bych se hodne

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 12.05.19 20:46
@ka2ka píše:
a jinak není to taky tím že jsi až moc úzkostná? a moc to dáváš zavinu očkování?
jinak nech jí udělat testy na štítnou žlázu
:mrgreen: tobe to jako prijde v cajku jo?
blumen
Hvězda diskuse 50921 příspěvků 12.05.19 20:51
@ka2ka píše:

Je az moc uzkostna a proto dite prospi najednou skoro cely den, jasne.

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 12.05.19 20:52
@lolink píše: :mrgreen: tobe to jako prijde v cajku jo?

já to někde píšu? jasně jí tam radím co únavu způsobuje

Uživatel je onlineka2ka
Neúnavná pisatelka 15209 příspěvků 12.05.19 20:54
@blumen píše:
Je az moc uzkostna a proto dite prospi najednou skoro cely den, jasne.

tak vidí jen očkování a jinou variantu ne může mít spousty nemocí u který může být unavená ve všech diskuzích opakuje jen to že byli na očkování, a co třeba klíště? štítná žláza? mononukleoza nebo co já vím, vždy sama dítě k mudr vezme až po jaké době :nevim:

Evulina
Neúnavná pisatelka 17218 příspěvků 12.05.19 20:55
@ka2ka píše:

Aha, tak dítě by pořád spalo, pláče po pár krocích a zvrací a ona je úzkostná?? 8o 8o 8o
Určitě na vyšetření, vč. neurologie.

Evulina
Neúnavná pisatelka 17218 příspěvků 12.05.19 20:57
@ka2ka píše:
tak vidí jen očkování a jinou variantu ne může mít spousty nemocí u který může být unavená ve všech diskuzích opakuje jen to že byli na očkování, a co třeba klíště? štítná žláza? mononukleoza nebo co já vím, vždy sama dítě k mudr vezme až po jaké době :nevim:

Jak ona může vědět, co to je, jestli klíště, mononukleóza atd..ví jen to, že byly na očkování, tak to zmínila :nevim:. Není to normální stav u toho dítěte a mělo by být důkladně vyšetřeno.

lolink
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 12.05.19 20:59
@ka2ka píše:
tak vidí jen očkování a jinou variantu ne může mít spousty nemocí u který může být unavená ve všech diskuzích opakuje jen to že byli na očkování, a co třeba klíště? štítná žláza? mononukleoza nebo co já vím, vždy sama dítě k mudr vezme až po jaké době :nevim:

No, ja myslim, ze to je dost podstatna informace, ze byla ockovana. Souvislost to mit muze a nemusi. Ja treba tuto diskuzi vidim poprve. A i ona pise, ze psala vcera a driv ne, tak nevim, co tu zase soudis. Celkove vysetreni si taky vyzada.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama