Velká přecitlivělost na začátku těhotenství

34
17.5.16 10:17

Velká přecitlivělost na začátku těhotenství

Ahoj holky, včera jsem na gyndě zjistila, že jsem 5-6 tt, ale to hlavní s čím přicházím je, že se mnou hormony cloumají neuvěřitelně. Máte to taky tak? Například včera jsem se pohádala s přítelem, kvůli tomu, že byl celý den v práci a chtěl se pak zdržet na grilovačce u kamaráda. Volal mi abych došla, ale já se místo toho tak hystericky rozbrečela, že nespěchá za mnou…nevíte jak ty emoce trochu přibrzdit? Myslím, že pokud to se mnou vydrží, bude mít svatozář :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
589
17.5.16 10:34

:) no jako hází to s tebou vážně hezky.. Ale buď v klidu já se rozbrecela v restauraci když mi přinesli holandský řízek a Já zjistila že mi to vlastně nechutná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20126
17.5.16 10:39

@dominicka3 No, mela by sis uvedomit, kolik paru se v tehotenstvi rozchazi a tve emoce nejak krotit. Zvlastni, kolik zen i v tehotenstvi se v zamestnani chova normalne, ale nesnasenlivost k partnerovi schovavaji za tehotenske hormony.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
17.5.16 10:49

Přesně jak píše Cuddy, musíš se prostě krotit. Protože to partnera může taky odradit. Jako mít 9 měsíců stíhačku a plačku tak taky uteču :mrgreen:
Takže se prostě soustřeď na to aby to neodnášeli lidé kolem tebe, poplač si doma a neboj, přejde to :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
17.5.16 10:52

Já vim holky, ale nějak se toho semlelo moc…mám zkoušky teď, novou brigádu a ještě tohle a k tomu mám strach aby to všechno dobře dopadlo a nemám se ani komu s tímhle svěřit, protože jsme si řekli, že to řekneme až kolem 3 měsíce, jestli všechno dobře dopadne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6772
17.5.16 10:55

@dominicka3 No a počkej až se to dítě narodí, to bude teprve fičák :mrgreen: Oproti tomu je to teď růžová zahrada. Relaxuj, neřeš hlouposti a fakt se snaž krotit, aby z toho nebyl i přítel na prášky. Soustřeď se na učení a nebude prostor na jiné věci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24635
17.5.16 19:08

@dominicka3 Hlavně se mu pak omluv a vysvětli, že jsi v „jiném stavu“, že se budeš zkoušet krotit, ale ať si to nebere moc osobně. :hug: Spíš s humorem :mrgreen:

Jinak já těhotná řvala furt, u televize (reklama na Whiskas s koťátkem!!! :zed: ) - u pohádek (dobrý konec), zpráv (špatné zprávy)… :roll:

Když jsem byla v prvním trimestru, chlap jel na měsíc do lázní - tady za roh, na víkend byl doma. Já ten odjezd vždycky ořvala :roll: jak malá, fakt děs. A nešlo to ovládnout :nevim:. Normálně jsem celkem racionální člověk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat