Velká únava, čím to mohlo být?

Anonymní
1.12.20 14:58

Velká unava-čím to mohlo být?

Nevím zda to patří přímo sem ale když jsem spávala u mého kamaráda v byt, vždy když jsem k němu přišla domů tak asi po hodině mě přepadla neskutečná únava jako bych neméně 2 hodiny nespala a bylo mi z toho až úzko. Když jsem od něho přijela k sobě domů tak jsem se z toho vždy vyhrabávala celý den a jen jsem ležela a bylo mi zle. Pouze u něho se mi to stávalo a jen dodám že jsme u něj nepili alkohol a ani žádné drogy neberem. ;) Nevíte čím to mohlo být? Už k němu ani nejezdím.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25433
1.12.20 15:04

A sex nebyl?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29160
1.12.20 15:04

Špatná postel?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.12.20 15:16

Tak to může být i psychické. Moc velké vzrušení z toho, že tam jsi. Nebo ti tam zkrátka podvědomě něco nesedí. Stejně tak to může být špatná postel, nebo jiné podmínky na spaní než jsi zvyklá - moc teplo apod. A nebo naopak ti tam je tak dobře, že se cítíš jako doma a tak třeba tělo konečně vypíná. Důvodů může být opravdu spousta. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
968
1.12.20 15:25

Nebydlí ve sklepě? Nemá tam nějaké plísně? Jinak to může být nedostatečným větráním, případně pozůstatky po trávě, pokud on kouří. Někomu to snižuje tlak.

Pokud ti teda nesype rohypnol do pití… :mrgreen: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 16:13

Bydlí v paneláku ve vyšším patře tak jsem to přisuzovala tomu ale to je asi hloupost. :mrgreen: Rohypnol má takové účinky? Měla jsem takové i těžké nohy a hodně ospalé až zarudlé oči. Postel špatnou měl ale vždy jsem na ní usnula a nikdy i když jsem třeba noc nespala tak jsem se tak mizerně necítila jako když jsem byla u něj v bytě. On žije zdravě a trávu nekouří. Větral pořád a topil minimálně a v ložnici dokonce vůbec. Já právě měla podezření jestli mi právě něco nedával do pití ale zase neměl důvod. Sex byl ale nic vyčerpávajícího. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.12.20 16:15

@Klaraclair13 Vidíte to mě nenapadlo a i to je možný. :andel: ale že jenom u něj a přitom já jsem nervozní na každý návštěvě.

• Citovat
  • Nahlásit
29160
1.12.20 19:06
@Anonymní píše:
Bydlí v paneláku ve vyšším patře tak jsem to přisuzovala tomu ale to je asi hloupost. :mrgreen: Rohypnol má takové účinky? Měla jsem takové i těžké nohy a hodně ospalé až zarudlé oči. Postel špatnou měl ale vždy jsem na ní usnula a nikdy i když jsem třeba noc nespala tak jsem se tak mizerně necítila jako když jsem byla u něj v bytě. On žije zdravě a trávu nekouří. Větral pořád a topil minimálně a v ložnici dokonce vůbec. Já právě měla podezření jestli mi právě něco nedával do pití ale zase neměl důvod. Sex byl ale nic vyčerpávajícího. :mrgreen:

Tak to bude tím, že máš sex s kamarádem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
14965
1.12.20 20:09

A neházel ti něco do pití, aby si byla povolnější?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.12.20 06:00

@Ou Jako to abych byla povolnější mi nemusel házet něco do pití. :lol: ale taky sem nad tím přemýšlela jestli mi do toho pití něco nepřidával ale zase říkám že neměl důvod. Každopádně jsem se cítila uplně vysílená nevím jak si to mám vysvětlit.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat