Těhotenská vyrážka

124
16.2.21 19:32

Velká Vyrážka v těhotenství

Ahoj ženy,
měla jste některá problém s vyrážkou v těhotenství?
Začala mi někdy ve 3 měsíci na obličeji vypadalo to spíše jako puchýřky ale pak z toho byla vyrážka. Teď už jí mám i ve vlasech, na krku, na zádech a teď nejvíc na prsou, pod prsy a v podbříšku. Vyzkoušela jsem kdejaký krémy, olejíčky, dokonce i sádlo, omezila sladké, kořeněná jídla, prádlo peru na dvakrát aby se prášek z toho co nejvíc dostal, mýdlo používám jen na intimní hygienu jinak pouze vodou.. žádné parfémy ani deodoranty a vyrážka je čím dál horší. Strašně svědí, pálí, že se mě po ránu přítel vždycky lekne.. :D :D

Nemáte nějakou radu jak na ní? :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2416
16.2.21 19:54

@Ladenape Měla jsem v těhotenství s dcerou, naštěstí jen po břiše, a bylo to pitomý, soucitim s Tebou… došla jsem si tehdy na kožní, kde mi doktorka velice laxne sdělila, ze s tím nic nezmuze a ze se to někomu zhoršuje i po porodu do konce sestinedeli, léčba prý jediné kortikoidy, což jsem odmítla, naštěstí mne to hned po porodu přešlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
16.2.21 20:00

@Helca83 Měla jsem to i na nohou ty my pak tak strašně otékaly a zalévaly se krví takže jsem většinu času trávila s nohama ve studené vodě.. ale co jsem slyšela od paní tak prý jí na kožním řekly že nesmí třeba hermelíny, nivu a podobná taková jídla.. ale to mi vůbec nepomohlo to bych snad nemohla jíst nic.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
16.2.21 22:27

@Ladenape Tyjo tak me nic takoveho nerekli, a proc ze by se nesmely
syry, kvuli laktoze nebo z jakeho duvodu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.2.21 14:23

@Helca83 Řekla bych, že tím mysleli laktózu, že je prý dobré pít málo mléčných výrobků, jogurty.. Přitom jsem žádný rozdíl nepocítila když jsem je nejedla a nepila. Ale zase podle mě jsou mléčné výrobky v těhotenství důležité ne? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat