Velké bolesti břicha 23týden těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 12:56
Velké bolesti bricha 23týden těhotenství

Ahoj holky.
Jsem ve 23tydnu už jsou to cca 4 dny co mám někdy menší a někdy opravdu velké bolesti až křeče do bricha. Bolest se rozjela v den kdy jsem byla na procházce a od te doby přetrvává. Ze začátku jsem je měla jen v levém podbrisku, teď už mě bolí i celá pravá strana břicha i žaludek - proste cele bricho a bolest se mění jako ty při menstruaci. Zaboli mě bricho i když sedím a zvednu třeba nohu, nebo když se protahuju. Nemám bolesti pravidelné ale stálé, stane se ze je to lepší na 20 minut ale bolí to furt. Byla jsem u gynekologa- čípek mám v pořádku 35mm, polotuhý a jsem uzavřena. Bricho mi přijde někdy tuhé ale ne tvrdé, beru i magnesium 3× 2 tablety denně. Poslal mě domu s tím ze bricho bolet nema už a ze mám jít do nemocnice pokud nepřestane, ze prý už mě vazy atd bolet nema, jenže já nemám ani velké brisko zatím.. pohyby cítím normálně, miminko mě furt kope..
Jsem v takové situaci, že lehnout si teď do nemocnice je pro mě nepřípustné a pokud bych tam šla tak vím, ze si mě tam nechají hned.
Cítím, ze ty bolesti mám z vazů a zvětšování dělohy (i když jsem teda nikde neslysela ze to bolí až takhle a neustále!?) ale raději se Vás zeptám, kdo jste měl podobny problém jako já.
Bojím se ze něco zanedbam, ale když jsem byla na tom vyšetření u svého gynekologa a měla jsem vše v poradku hlavně ten čípek a hrdlo - tak to nemůže být žádný předčasný porod nebo kontrakce ne? Díky za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14361 příspěvků 23.03.19 13:03

Jeď do nemocnice, jak ti řekl tvůj lékař. Přijít o dítě by přípustné bylo? Ty přece nevíš zda je vše OK

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 13:06

@Tichošlápek zajima mě, jestli někdo měl takové bolesti jako já, ze je měl stálé a ne jen že ho něco parkrat píchlo. Protože cítím i když se pohnu, že mě bolí vazy jakoby cele svalstvo a ze je to tím roztahovanim.
A všude čtu jak je nejdůležitější ten čípek a hrdlo, které já mám OK oboje takže přece kdyby byl nějaký problém, tak by to bylo spojené s tímto a s krvácením?

Extra třída :D 14361 příspěvků 23.03.19 13:09
@Anonymní píše:
@Tichošlápek zajima mě, jestli někdo měl takové bolesti jako já, ze je měl stálé a ne jen že ho něco parkrat píchlo. Protože cítím i když se pohnu, že mě bolí vazy jakoby cele svalstvo a ze je to tím roztahovanim.
A všude čtu jak je nejdůležitější ten čípek a hrdlo, které já mám OK oboje takže přece kdyby byl nějaký problém, tak by to bylo spojené s tímto a s krvácením?

Já měla stálé bolesti s druhým a v pořádku to nebylo. Krvácení byt nemusí. Chápu, ze chceš slyšet, ze to tak někdo měl a byl v pořádku, ale proste to tak byt nemusí. Jeď do nemocnice a nech se vyšetřit. Hospitalizaci můžeš odmítnout.

Kari-nka
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 9 inzerátů 23.03.19 13:11

Nepsala jste náhodou tento příspěvek i včera? Taková bolest opravdu není normální a měla by jste poslechnout svého lékaře. Pokud Vám opravdu něco je, tady na emiminu Vám nikdo nepomůže. Raději jeďte do nemocnice a tam po případě vyloučí, že je něco špatně.

pristelepe
Kecalka 130 příspěvků 23.03.19 13:12

Tak buď Te bolí vazy a úpony - to proste musíš vydržet, s tím nikdo nic neudělá
Nebo
Te bolí něco jiného a s tím určitě někdo něco udělat může. V břiše není jen dítě. Jsou tam střeva, orgány. Tak si to rozmysli a pak buď zůstaň doma nebo jeď.
Akorát nevim… nepíšeš to tu už pár dní? Psala jsi, ze mas pocit, že rodíš. Tak na gynde jsi byla a nerodíš.

Příspěvek upraven 23.03.19 v 13:15

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.03.19 13:15

@Tichošlápek já už ji prave odmítla před 2 dny, byla jsem v poradku a nechtěla jsem tam zůstávat. I s pani doktorkou jsem to tam konzultovala a řekla ze záleží na mým uvážení.. delali mi cervikometrii, prohlizela mě a další den i muj gynekolog a řekli oba, ze je vše v poradku.. :zed: kdybych nebyla u doktoru, tak bych šla hned.. ale když mi řekli ze je vše Ok, tak to přece muže být jedině tímto Kor když skoro žádné bricho nemám a začíná mi teprve růst..

Gvendolínka
Kecalka 208 příspěvků 23.03.19 13:17

A kontrolovola ti gynekoložka i moč? Ledviny? Ono to může být cokoliv. Taky mě v tomto období bolelo skoro celý den břicho jako při menstruaci, tak jsem zavolala a sestra mi řekla, ať přijedu a našli mi krev v moči. Den před tím jsem dělala velký úklid, tak jestli se něco tím nějak nenamohlo.. kontrolovala mi i ledviny, jestli to není zánět. Rozhodně bych jela na pohotovost, když tě to bolí pořád a už 4 dny. Vazy mě bolely nárazově, ne 4 dny v kuse. Taky můžeš mít střevní potíže.. Ale nechci tě strašit, jen prostě bych nespoléhala jenom na to, že je čípek a hrdlo ok, tak to nemůže nic být.

alialiali
Kecalka 384 příspěvků 23.03.19 13:21

Jela bych do nemocnice, pokud jsi takto na vážkách a něco se ti nezdá, možná ti to tělo takto sděluje …

Extra třída :D 14361 příspěvků 23.03.19 13:33
@Anonymní píše:
@Tichošlápek já už ji prave odmítla před 2 dny, byla jsem v poradku a nechtěla jsem tam zůstávat. I s pani doktorkou jsem to tam konzultovala a řekla ze záleží na mým uvážení.. delali mi cervikometrii, prohlizela mě a další den i muj gynekolog a řekli oba, ze je vše v poradku.. :zed: kdybych nebyla u doktoru, tak bych šla hned.. ale když mi řekli ze je vše Ok, tak to přece muže být jedině tímto Kor když skoro žádné bricho nemám a začíná mi teprve růst..

Tvůj risk. Sice nechapu, ale evidentně jsi rozhodnuta

Sněženka25
Závislačka 4345 příspěvků 6 inzerátů 23.03.19 13:36

Já bych jela hnedka do nemocnice na vyšetření a určo si tě tam pár dní nechají, tak si vem i věci s sebou…proč je pro tebe nepřípustné tam chvilku ležet? Vše se dá vyřešit…a jestli něco zanedbáš, tak si to pak budeš akorát tak vyčítat…
Jinak teda já jsem taky ve 23.tt, už prý se ženám stahuje děloha (takové lehounké kontrakce), ale většina z nás je ještě vůbec necítí…Tak to asi nebude ono…
Jinak mě hodně bolelo a tvrdlo břicho ve 34.tt (v prvním těhotenství) a jeli jsme ještě ten den na kontrolu (nechápu, že čekáš už 4 dny)… ten první den jsem měla tak šílené bolesti, že holky, které se mnou byly na pokoji a nastoupily k porodu, tak mě se vším pomáhaly…bylo mi z nich nejhůř :-D Dávaly mi kapačky s magnéziem, hned druhý den mi bylo lépe…nakonec jsem tam byla 5 dní a pak jsem měla klid až do porodu, který byl v řádném termínu… Kdybych měla teď sebemenší pochybnost, jedu okamžitě!

Dorotka101
Povídálka 32 příspěvků 23.03.19 13:47

Ahoj, tohle měla kamarádka. Taky nějak 23. 24. týden. A v pořádku to nebylo. Byl to apendix. Udělali laparoskopii, ona i miminko v pořádku. Jed do nemocnice.

Vavanda
Stálice 66 příspěvků 23.03.19 14:04

@Sněženka25 já na vyšetření prave byla ale a řekli mi ze je vše Ok.. něco jiného by bylo kdybych měla tyhle problémy a nechtěla jít jako k doktorovi, ale já už byla na dvou vyšetření..
@Dorotka101 to mě napadlo taky, ale se stolici nemám problém

Dorotka101
Povídálka 32 příspěvků 23.03.19 14:10

@Vavanda proboha, nemusíš mít problémy se stolici. Já appendix také měla, jediným ukazatelem byly bolesti celého břicha. Místo vypisování na emimino jed do nemocnice, ale snad víš, co děláš. Samozřejmě neříkám, ze mas slepak.

Janli
Echt Kelišová 8496 příspěvků 23.03.19 15:09

Gratuluji k tomu, že jsi si jako naprostý laik stanovila diagnózu sama :potlesk: . Nejsi jediná, takových jsou plný krchovy. Vyšetřoval tě snad gynekolog, takže zkonstatoval, že je vše v pořádku JEN kolem dělohy a dítěte. Evidentně je problém jinde a ty potřebuješ vyšetření od internisty, chirurga a urologa. Ale v klidu si tady vypisuj, v klidu se dál utěšuj tím, že to jsou jen vazy :roll: .

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama