Velké bolesti břicha v 8. tt

18
2.2.16 10:04

Velké bolesti břicha v 8tt

Ahoj Miminko, jsem v 8tt a trpím velkými bolestmi břicha. Paní doktorka mi sice říkala že to je tím jak se roztahuje děloha, ale až takové bolesti se mi nezdaji. Vše zkušenosti? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

754
2.2.16 10:08

Bolest bricha jako na MS ci mocak ci mozna streva, zazivani mas ok?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18172
2.2.16 10:09

Bricho lehce boli, ale nemelo by bolet hodne. Mas potvrzeno, ze je mimco v deloze? Nespinis?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
2.2.16 10:14

Já jsem v devátém týdnu, břicho mě se sice občas pobolívá, ale opravdu malinko, skoro bych to bolestí ani nenazvala, jen to občas píchne a to jsem prvorodička, takže se mi děloha rotahuje poprvé…Třeba menstruační bolesti byly pro mě mnohem větší…Já bych na tvém místě zajela k lékaři, držím pěst, at je vše v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
2.2.16 10:17

@Pety2 U lékaře jsem teď furt miminko je na správném místě, ale je pravda že jsem pořad nafoukla a to nejim nějaký extra jídla ale každý den křeče :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
2.2.16 10:17

Jeste koukam, co ten zanet vs. marcimor, dolecilas?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
2.2.16 10:18

@soney jj vše OK naštěstí :) teď beru prášky takový bylinný z lékárny na ty klasické výroky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2844
2.2.16 10:19

@Nikky23
a jo, tím to taky může být, to máme stejně, nafouklá jak balon, strašně krkám…Možná ty bolesti jsou jen „zaražené větry“ jak se říká, tím nás bohužel trpí hodně…Docela se těším, až tenhle „příznak“ pomine :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
2.2.16 10:19

Oprava : vytoky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18
2.2.16 10:20

@Pety2 joo jsem na tom stejně když se na sebe občas podivam a jsem nafoukla tak si nepřijdu v 8tt ale tak 19tt
:lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
2.2.16 10:25

Hm, tak uvidis, toto se neda popsat… ja v tomhle tydnu zacinala mit teprve super nevolnosti, zacpu a nafoukle bricho, krece jak na slepak a neustale bolesti v ruznych castech bricha, obcas jak kdybych to mela dostat, ruzne krvaceni, ale vse bylo v poradku… v praci na mne furt koukali, proc chodim jak paragraf a funim :))) pri prvnim jsem to vubec nemela, az takto pri druhym…
Ale je to u kazdeho jine, casto to neznamena nic, u jineho to je problem… dej na svuj instinkt a k doktorovi kdyztak zajdi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
101
2.2.16 11:13

Já měla hrozný bolesti břicha asi od 4tt, šla jsem na gyndu tam mi pan doktor řekl, že mě pošle na ultrazvuk s tím, že jsem nejspíš potratila. Vůbec jsem to nechápala, když viděl jak to těžce nesu tak mi napsal neschopenku. Na ultrazvuku v pohodě. Bolesti jsem měla pořád dál a tak jsem asi o měsíc později šla na kontrolu a řekla, že ta bolest je neskutečná. UTV jsem absolvovala znovu s tím, že jsem možná už opravdu potratila. Doktor co mi dělal UTV mi řekl, že mimi je v pořádku a že se mi jen roztahuje děloha a že u některých prvorodiček je to normální. Byla jsem naštvaná na svýho doktora, že mě tak plašil.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama