Velké bolesti podbřišku po ovulaci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Viki_xxx
Nováček 3 příspěvky 27.01.19 16:41
Velké bolesti podbřišku po ovulaci

Dobrý den všem, chodíme s přítelem do CAR v Praze, on kdysi s jinou partnerkou špatný spermiogram, já endometrioza - cysty, srusty, nejspíš někdy i anovulacni cykly. V úterý jsme byli pro výsledky - spermiogram, hormonální profil. Spermiogram ok, moji krev někde ztratili, takže výsledky nemám. Dr dělala ultrazvuk a ukázková sliznice a dominantní folikul 15mm, ovulace prý měla být +-včera v sobotu, takže jsme nezahaleli a v úterý nasadili milování ob den. Včera večer začali ukrutne bolesti podbřišku a trvají do teď, chvílemi horší, chvílemi lepší, včera jsem se nemohla ani kloudne narovnat a chodila lehce ohnuta. Zažila jste to některá? Výtok, špinění ani teplota není. Ještě dodám, že včera dopoledne jsem venku cistila auto, oblečená dost, nachladnuti to myslím nebude. Díky

Reakce:
pajulinkaa
Závislačka 4499 příspěvků 27.01.19 16:57

@Viki_xxx to se mi taky stává, nemůžu si ani dosednout ani se rychle zvednout, dělá to tekutina z prasklého folikulu, která se uvolnila do dutiny nebo za dělohu ;) . Je to hodně nepříjemné, ale bude to max ještě zítra, než se tekutina vstřebá :kytka: . Držím palce :palec:

Viki_xxx
Nováček 3 příspěvky 27.01.19 17:15

Ja jsem právě tohle ještě nikdy nezažila, tak mě to dost vyděsilo, snad to bude ono.

pajulinkaa
Závislačka 4499 příspěvků 27.01.19 21:31

@Viki_xxx mě se to taky nestává pokaždé, ale když to přijde tak vím o co jde :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.19 22:19

Ahoj holky , tento týden mi gynekolog řekl ze o víkendu proběhne ovulace , ovulacni testy byli slabe a v pátek už byl bílý. V pátek okolo oběda jsem měla chvilkovou velkou bolest břicha , co myslíte byla to bolestiva ovulace ? Menstruace 2.1 takže v pátek 24 den cyklu , minuly měsíc cyklus 33 dnů , vychází krátká lutealni fáze tak cca jen 9 dni :( takže si musím jít pro recept na prodloužení lutealky aby mělo dostatek času na uhnizdeni , co je tak nejlepší ná prodloužení ? A ta ovulace někde píšou ze je před a někde i po tak nevím kdy teda proběhla jestli při bolesti ? Streda , pátek byl sex … Dekuji moc za odpovědi

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

„Jsi hnusná, jdi na plastiku,“ psali hejtři Šafářové v den jejích narozenin!

Vztah Tomáše Plekance a Lucie Šafářové musí být hodně pevný. Jinak si neumíme... číst dále >

Koukalová myslí na návrat po vzoru Jágra. Nesaháš mu po kotníky, soptí fanoušci!

Do května se rozhodnu! To, o čem se už dlouho ve světě sportu mluví, se možná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >