Velke bolesti v brise 8. den po porodu -

10
17.7.05 20:03

Velke bolesti v brise 8. den po porodu -

Je mozne, ze by bolesti v brise asi 8. den po porodu vyvolavala deloha vracejici se do normalu? Byli jsme vcera u lekare na gynekologii, sono - nic, vse v poradku - navic primo u lekare ji bolesti uplne presly. Dnes vecer se bolesti vratily a jsou velmi silne (pres den byly taky, ale slabsi).

Je to mozne?

Dik

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

850
17.7.05 20:07

Otecko, já si myslím, že ty bolesti může způsobit zavinování dělohy.
Mě to nejvíce bolelo při kojení a byla to celkem síla.

Jak jste dopadli s odstříkáváním?

Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
17.7.05 20:10

Myslim,ze to zpusobuje to zavinovani delohy,me to taky bolelo jak sto certu :x :wink: Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
17.7.05 20:10

To ji delalo prvni 3 dny a rikali ji, ze je to normalni. Pak byl klid a vratilo se (jestli je to ono) az ted.

KOjeni zatim probiha bez problemu, neodstrikujeme, ale bojime se, aby ty boletsi nezpusobily ztratu mleka. Jso dle mne dost velke a hlavne dost pozde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
17.7.05 20:11
Petus píše:
Myslim,ze to zpusobuje to zavinovani delohy,me to taky bolelo jak sto certu :x :wink: Petra

Dobre, ale KDY? Hned po porodu nebo taky tak pozde (maly se narodil 8. 7.)?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
203
17.7.05 20:17

No myslim,ze mi to delalo jeste nejakou dobu co jsem prisla domu s porodnice.Takze ten osmy den to jeste neni tak pozde,teda aspon myslim :?
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
17.7.05 20:18

Co by v pripade, ze je to opravdu ta deloha, pomohlo? Uz to boli asi dva dny.

Jeste snad uvedu, ze zena nemela predporodni stahy ani pri porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
17.7.05 20:21

Ahoj, já měla taky bolesti břicha, je to zavinování dělohy, někdo o tom ani neví, někdo až moc.
Mě to bolelo různě přes den, hodně při kojení, souvisí to spolu. V šestinedělí mě to bralo někdy tolik, že jsem třeba hodinu jen ležela a fňukala :cry: . Zlobilo mě to 3 měsíce, doktorka mi řekla že je to normální.

Tak jen vydržte a kojte!!

Ája a Davča 10 měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
17.7.05 21:35

Tak 100% pomáhají algifenové kapky.Tyhle bolesti jsou spojené se zavinováním dělohy a mně začaly už v porodnici a tak mi aplikovali právě tyhle kapičky. Pozdravuj mamku a mimísko a pohlaď je, vše se upraví. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
17.7.05 21:48

A Veverko, víš že algifen nesmí užívat těhotné ani KOJÍCÍ??? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1230
17.7.05 22:08

Bolesti spojené so zavinovaním su horsie u viacrodiciek, ak je to vase 2. ci 3.dieta, tak je to v poriadku, bolesti kruté, najma pri kojení, do konca 6nedelia sa budu zmensovat, niekedy prestanu po 2t, treba len vydrzat.A o kojenie sa nebojte.Priroda to ma zariadene.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
17.7.05 22:10

Hezký večer,

souklasím s holkama a i podle vlastní zkušenosti se přikláním k zavinování dělohy.Mě to začalo taky hned po porodu a při kojení to byla síla,někdy jsem fakt měla slzy nakrajíčku.Přejde to samo,žádné medikamenty neužívejte,jde to všechno do mlíčka a chudák mimi.Slyšela jsem,že po druhém porodu je to daleko silnější.
Vydržte a pokud by se to nelepšilo,jela bych k dr znovu,jde přece jen o maminku :P
Hodně zdravíčka celé rodince a ahoj Naďa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
657
17.7.05 22:46

Ahoj.

Při zavinování dělohy jsem měla bolesti asi 3 týdny. První dva byly tak silné, jako bolesti na konci první doby porodní. Pak slábnuly. Měla jsem je ale jen při kojení. Ale mě PA bez UTZ uklidňovala, že je to normální a když mi ho 3t po porodu nakonec udělali, tak jsem tam měla zbytky v děloze a šla na sál. Když je UTZ vpořádku, tak nezbývá než se obrnit trpělivostí a čekat až to přejde. Byla jsem prvorodička.

CIBULKA

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1121
18.7.05 00:23

Ten algifen pomáhá a když se vezme jednorázově, neuškodí miminku - já ho dostala v nemocnici v 27 tt, když jsem měla problémy se žlučníkem. Zkuste vysledovat, jestli jsou bolesti hlavně při kojení a jestli nezesilují, můžou být opravdu bolestivé, ale pokud přejdou, vydržte. Samozřejmě kdyby byla zvýšená teplota či jiné příznaky, zašla bych se zase poradit s doktorem. Myslím, že ten algifen je stejně jen na předpis. Držím palce, ať to dobře dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10
18.7.05 00:29

diky za reakce, zatim to skoncilo jednim paralenem a zitra budeme kontaktovat znovu gynekologa, porodni asistentku a lekarny s nejakym cajem.

Jeste jeden postreh, malo to ted „spini“. Ted je otazka jestli je to tim, ze vicemene celou dobu zena lezela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama