Reklama

Velké bradavky u 10 desetileté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Si.sedli
Nováček 4 příspěvky 01.05.18 11:15
Velké bradavky u 10 desetileté

Dcera 10let má velmi velké bradavky cca 1,5 cm je to normální :( dík za odpověď.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Russet
Extra třída :D 10306 příspěvků 01.05.18 11:19
@Si.sedli píše:
Dcera 10let má velmi velké bradavky cca 1,5 cm je to normální :( dík za odpověď.

Každá je má jiné. A pod velmi velké si představuju něco jiného :roll: Hlavně dceři nasaď zbytečného brouka do hlavy tím, že se budeš tvářit, jako že je to problém. Problém dělají vpáčené bradavky. Ale na to ma v deseti letech fakt dost času.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.05.18 11:21
@Si.sedli píše:

hlavně přestaň jako otec dceru vystavovat traumatu, že jí měříš bradavky…

Malaga
Generální žvanilka 24352 příspěvků 01.05.18 11:23

Zajímalo by mě, kolik otců desetiletých slečen řeší toto téma a hnedle jako nováčci i s fotkou na emiminu zrovna takové téma… :think:
nerejpu, jen by mě to fakt zajímalo

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 22824 příspěvků 01.05.18 11:25
@Malaga píše:
Zajímalo by mě, kolik otců desetiletých slečen řeší toto téma a hnedle jako nováčci i s fotkou na emiminu zrovna takové téma… :think:

už jsem pána nahlásila…

ivašot.
Kelišová 6243 příspěvků 01.05.18 11:25
@Malaga píše:

doufam, že tenhle otec je jediný.

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 01.05.18 11:28

@Si.sedli to jako otec 10ti lete meris své dceři bradavky?

Annabela11
Ukecaná baba ;) 1922 příspěvků 01.05.18 11:30

@ivašot. No znám jednoho pána který se chlubí v práci jak jeho 18let stará dcera ma,„velké kozy,“!! pánové neznají hranice! :poblion:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.05.18 11:58
@Annabela11 píše:
@ivašot. No znám jednoho pána který se chlubí v práci jak jeho 18let stará dcera ma,„velké kozy,“!! pánové neznají hranice! :poblion:
8o :pocitac:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.05.18 11:58
@Si.sedli píše:

nečum desetileté slečně na prsa… 8o

rokris
Kelišová 5736 příspěvků 01.05.18 12:01
@Malaga píše:

Tak, tak :roll:

Russet
Extra třída :D 10306 příspěvků 01.05.18 12:02
@jdukolem píše:
nečum desetileté slečně na prsa… 8o

Zas na druhou stranu jsou tátové, co svoji desetiletou dceru občas nahatou uvidí a není na tom nic úchylného. Ale dotaz trochu úchylný je :nevim:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 01.05.18 12:08
@Russet píše:
Zas na druhou stranu jsou tátové, co svoji desetiletou dceru občas nahatou uvidí a není na tom nic úchylného. Ale dotaz trochu úchylný je :nevim:

jako taky nezalézám v panice před klukama když se převlíkám a oni vejdou, švagr taky bere dcerku z vany a pomáhá jí do pyžamka atd…to mi přijde normální, tabu bych z nahoty nedělala, ale kontext dotazu je fakt divný a prostě jo přijde mi to úchylný jako cílené sledování nebo tak :roll:

badela
Echt Kelišová 8876 příspěvků 01.05.18 12:09

@Si.sedli asi už jí začaly růst prsa, pak se zvětšují i bradavky, do šířky i do výšky. Jestli se vám to nezdá, zajděte k obvodnímu lékaři.

Holky, tak jestli je s holčičkou pán sám, tak je to celkem v pořádku, že ji hlídá. :think:

bublinek
Závislačka 4958 příspěvků 01.05.18 16:39
@badela píše:
@Si.sedli asi už jí začaly růst prsa, pak se zvětšují i bradavky, do šířky i do výšky. Jestli se vám to nezdá, zajděte k obvodnímu lékaři.Holky, tak jestli je s holčičkou pán sám, tak je to celkem v pořádku, že ji hlídá. :think:

Přesně toto mě napadlo. Dcera asi dospívá.
Aby Vám to nepřišlo úchylné, ale můj manžel je obeznámen s tím jak bude vypadat dceřino tělo až se začne měnit do ženské podoby. Jen u nás to má trochu jiný důvod - zdravotní.

Stránka:  1 2 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama