Velké hormonální změny a vypadávání vlasů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzik00
Povídálka 40 příspěvků 17.10.18 09:12
Velké hormonální změny a vypadávání vlasů

Ahoj, prosím o pomoc a radu. Mám za sebou 2 zamlklé těhotenství, IVF, různé hormonální léky. Nyní měsíc po potratu a šíleně mi vypadávají vlasy. Prosím, má někdo zkušenost co zabralo?
Vím, že tělo reaguje, ale aspoň něco, čím zamezím vypadávání. :nevim:
Děkuji všem ;)

Reakce:

Lucius08
Zasloužilá kecalka 648 příspěvků 17.10.18 09:21

Biopron mě napadá, capilan…

Levixka
Kecalka 437 příspěvků 17.10.18 09:25

@Zuzik00 Ahojky, mrkni na Veniru, nebo Methionin :) Někomu pomáhá i Biosil. Mě po potratu a při hormonální léčbě nezabral, mě zabrala až kombinace těch dvouch :)
Zkoušela sem i babsky rady, než začnu s doplňkem stravy, ale to bylo bez výsledku. Jo a ještě sem k tomu začala brát Macu - ta rovná hladiny hormonů, tak jedině ještě zkusit i to :) Držím palce, ať se prcek brzy povede! :hug:

Stánina
Generální žvanilka 20059 příspěvků 17.10.18 09:36
@Zuzik00 píše:
Ahoj, prosím o pomoc a radu. Mám za sebou 2 zamlklé těhotenství, IVF, různé hormonální léky. Nyní měsíc po potratu a šíleně mi vypadávají vlasy. Prosím, má někdo zkušenost co zabralo?
Vím, že tělo reaguje, ale aspoň něco, čím zamezím vypadávání. :nevim:
Děkuji všem ;)

Zkus vlasový aktivátory… Jsou cca od 100 a výš, podle toho co koupíš… byla jsem na tom stejně… výborně mi zabral Biohar, skoro okamžitě… plus ty potravinový doplňky… Biosil je dobrej, ale je potřeba ho brát dlouhodobě… mamka mi koupila Beauty You z Vitalandu… to bylo fakt super… každopádně ti poraděj v lekárně…
Ať je to brzo lepší, je to dost nepříjemný, sama jsem vypadla jak po chemoterapii.. :roll:
Jo a jestli máš delši vlasy, zkrať je… a nepoužívej gumičky… to mi zase řekli na kožním (jejich přípravky mi teda nezabraly, až ten aktivátor, to mi poradila setřenka)..ale touhle radou se řídím… gumičky trhaj a zeslabujou vlasy… už 10 let nosím jen skřipec…

Zuzik00
Povídálka 40 příspěvků 17.10.18 10:16

@Stánina u mě je to i možná psychického rázu. Těžko říct. Gumičky nepoužívám, vlasy mám po ramena. Ale určitě dekuji za rady, vše prostuduji a něco pořídím.

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 17.10.18 10:50

Pokud padají z hormonální příčiny, je potřeba napravit to, na to vitamín B (biosil a další preparáty) bude asi krátkej… Řešila bych na gynekologii, měla jsem stejný problém, udělali mi bez řečí hormonální profil.

radkka
Generální žvanilka 20619 příspěvků 17.10.18 10:51
@Zuzik00 píše:
@Stánina u mě je to i možná psychického rázu. Těžko říct. Gumičky nepoužívám, vlasy mám po ramena. Ale určitě dekuji za rady, vše prostuduji a něco pořídím.

A jinak, říká se, že na vlasech se vše odráží s cca 3 měsíčním odstupem… I stres. U mě to tak vždycky bylo.

Stánina
Generální žvanilka 20059 příspěvků 17.10.18 11:02
@radkka píše:
A jinak, říká se, že na vlasech se vše odráží s cca 3 měsíčním odstupem… I stres. U mě to tak vždycky bylo.

Jojo, chvíli to trvá, než se to srovná… ale ten aktivátor mi zabral skoro hned…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Brzy budu venku! Pašeračka Tereza věří v zázrak a píše v base knihu za knihou

Ve čtvrtek k pákistánskému soudu opakovaně přišla Češka Tereza H. (22), která... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >