Velké mateřské znaménko u dítěte - jít na vyšetření?

614
27.11.18 21:13

Velké mateřské znaménko - jít na vyšetření??

Ahoj holky, dcerka (4 roky) ma od narozeni u zadecku velke materske znamenko. Nevim jestli bych nemela jit radsi na vysetreni? Jak roste tak se znamenko zvetsuje. Byla bych rada kdyby jste napsali zkusenosti, zdali vy jste s tamovym znamenkem sli na vysetreni?? A budu rada kdyz poradite kam zajit, kde znamenka opravdu poradne vysetri. koukala jsem na internetu ale nevim co vybrat. Muze byt Praha, Pribram. Moc dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

1812
27.11.18 21:18

S výběrem kožního lékaře neporadím. Nebude na škodu tam zajít, ale tohohle bych se teď nebála. Je světlé. Mám podobné, o tom mi moje kožní řekla, že z toho jednou bude starecka bradavice, tak mi udělala radost. :mrgreen: jako hlídejte to, zajděte s tím radši, ale teď není důvod k obávám. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1218
27.11.18 21:25

Dcera ma od narozeni znaminko, tmavejsi nez tohle. Kozni jsem se na to ptala, rikala, ze pokud neroste (rychleji nez dite ;) ) tak je to vesmes ok. Kozniho by ti pripadne doporucil praktik, urcite ma prehled, kdo ordinuje v okoli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
614
27.11.18 21:29

Holky dekuju, prave ze je docela asymetricke tak me to trochu desi ale zase vim ze sestrenka mela podobne na hlave a nikdy to nersili co vim.. tak abych zbytecne neplasila ale zase rikam abych neco nezanedbala. Mam 4 mesicni mimino tak je pro me docela obtizne litat po doktorech kdyz nemam hlidani a mam to hodinu dojizdeni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama