Velké mateřské znaménko u dítěte - jít na vyšetření?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.11.18 21:13
Velké mateřské znaménko - jít na vyšetření??

Ahoj holky, dcerka (4 roky) ma od narozeni u zadecku velke materske znamenko. Nevim jestli bych nemela jit radsi na vysetreni? Jak roste tak se znamenko zvetsuje. Byla bych rada kdyby jste napsali zkusenosti, zdali vy jste s tamovym znamenkem sli na vysetreni?? A budu rada kdyz poradite kam zajit, kde znamenka opravdu poradne vysetri. koukala jsem na internetu ale nevim co vybrat. Muze byt Praha, Pribram. Moc dekuji

Reakce:

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1252 příspěvků 27.11.18 21:18

S výběrem kožního lékaře neporadím. Nebude na škodu tam zajít, ale tohohle bych se teď nebála. Je světlé. Mám podobné, o tom mi moje kožní řekla, že z toho jednou bude starecka bradavice, tak mi udělala radost. :mrgreen: jako hlídejte to, zajděte s tím radši, ale teď není důvod k obávám. :palec:

Sue2008
Kecalka 113 příspěvků 27.11.18 21:25

Dcera ma od narozeni znaminko, tmavejsi nez tohle. Kozni jsem se na to ptala, rikala, ze pokud neroste (rychleji nez dite ;) ) tak je to vesmes ok. Kozniho by ti pripadne doporucil praktik, urcite ma prehled, kdo ordinuje v okoli.

Kessynkaa
Zasloužilá kecalka 608 příspěvků 27.11.18 21:29

Holky dekuju, prave ze je docela asymetricke tak me to trochu desi ale zase vim ze sestrenka mela podobne na hlave a nikdy to nersili co vim.. tak abych zbytecne neplasila ale zase rikam abych neco nezanedbala. Mam 4 mesicni mimino tak je pro me docela obtizne litat po doktorech kdyz nemam hlidani a mam to hodinu dojizdeni.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Uma se fotí uprostřed pařížských masakrů: Jaký to má smysl? ptají se lidé

Horší období si nemohla vybrat! Hollywoodská diva Uma Thurman se fotí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >

Sezonní afektivní porucha: 3 věci, které byste o ní měli vědět

Úbytek slunečního svitu a chladné počasí může u některých lidí vyvolat... číst dále >