Velké Meziříčí - Jelínkova Vila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
esterka.z.brna
Kecalka 360 příspěvků 05.11.14 17:08
Velké Meziříčí - info

Je tady někdo z Velkého Meziříčí nebo kdo zná toto město? Mám pár otázek: znáte hotel Jelínkova Vila? Chceme tam jet na víkend, tak mě zajímá jaké je ubytování, jídlo, bazén a tak. A potom samotné město, co je tam zajímavého k vidění a jestli tam je restaurace nebo kavárna s dětským koutkem. Všem díky za odpovědi :)

Reakce:
janeee2
Kecalka 310 příspěvků 05.11.14 20:46

Ve VM, sice nebydlím, ale jsem z nedaleka a několikrát jsem tam byla. V Jelínkově vile dokonce na véči - a vaří tam teda luxusně. ZVlášť, pokud si potrpíš na ryby, na ty se tam specializují - přímo živé ryby mají ve speciálních kádích s tekoucí vodou ve sklepení. Taky interiér je krásnej. Vaří tam vlastní pivo, rovněž výýýborné, hlavně medový speciál!
Jinak samotné město určitě stojí za prohlídku - hezké náměstí s kostelem, nádherný historický hřbitov a židovský hřbitov, synagoga, zámek s parkem, dálniční most (technická památka). Nad městem je skiareál Fajtův kopec, odkud je hezký výhled na okolí. No a pokud si potrpíte na turistiku nebo aspoň procházky, okolím města vedou i různé naučné stezky a turistické trasy - prima je třeba Údolí řeky Balinky. Určitě mrkni na web města, tam tipů najdeš plno.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >