Velké množství krve ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  10.05.18 17:05
Velké množství krve ve stolici

Ahoj,

mám takový problém. Tak cca 4-5× do měsíce se mi objevuje krev ve stolici. Někdy je jasně červená a někdy tmavě červená, někdy je jí jen malinko (jakoby na povrchu stolice) a někdy jí je docela dost :(.

Nic mě nebolí, jen občas mám tuhou stolici, tak trošku. Myslíte si, že to můžou být pouze hemeroidy nebo něco vážnějšího?

Jinak jiné zdrav. potíže nemám. Je mi 25 let. (anonym - citlivé údaje)

Reklama

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 1 inzerát 10.05.18 17:12

Krev z hemeroidy je jasne cervena. Tmava krev je vaznym duvodem pro dalsi vysetreni

smudlinky
Ukecaná baba ;) 2403 příspěvků 400 inzerátů 10.05.18 17:16

Vzhledem k tomu, že nejsme lékaři a nevíme jaká je tvá zdravotní anamnéza, můžeme ti doporučit pouze návštěvu praktického, případně odborného lékaře.

radkka
Neúnavná pisatelka 19334 příspěvků 10.05.18 17:59

Měla bys být dávno u lékaře. Zvlášť, pokud je ta krev někdy tmavá, to značí, že je odněkud víc zevnitř a může to být podstatně závažnější problém, než hemoroid.

novakova.t
Závislačka 2692 příspěvků 10.05.18 19:13

Já to mela taky…a jsem cca stejne stara. Byla jsem na kolonoskopii a na čt tenkleho střeva…nic nenasli :nevim:

Anonymní  10.05.18 19:15

Ahoj, ve 25 letech bych se niceho fatalniho, pokud v rodine nemate anamnezu kolorektalniho karcinomu, neobavala. pokud se to stává pru tuzsi stolici, bude to bud hemoroid nebo analni trhlina/fisura. pak prichazi v uvahu jeste crohn nebo ulcerozni kolitida, ale tam byvaji i dalsi strevni problemy,, casto nutkani na stolici, pocit nevyprazdneni, hlen ve stolici atd atd.

Luboš P
Nováček 7 příspěvků 11.05.18 07:13
???

„Jinak jiné zdrav. potíže nemám“, tím bych si nebyl tak jistý. Když má někdo opakovaně ve stolici VELKÉ množství krve a řeší to tak, že sedne k počítači a napíše dotaz na internet, tak mi to přijde poněkud na hlavu. Jakou radu očekáváte?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama