Velké množství krve ve stolici

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 17:05
Velké množství krve ve stolici

Ahoj,

mám takový problém. Tak cca 4-5× do měsíce se mi objevuje krev ve stolici. Někdy je jasně červená a někdy tmavě červená, někdy je jí jen malinko (jakoby na povrchu stolice) a někdy jí je docela dost :(.

Nic mě nebolí, jen občas mám tuhou stolici, tak trošku. Myslíte si, že to můžou být pouze hemeroidy nebo něco vážnějšího?

Jinak jiné zdrav. potíže nemám. Je mi 25 let. (anonym - citlivé údaje)

Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2177 příspěvků 10.05.18 17:12

Krev z hemeroidy je jasne cervena. Tmava krev je vaznym duvodem pro dalsi vysetreni

smudlinky
Závislačka 2555 příspěvků 348 inzerátů 10.05.18 17:16

Vzhledem k tomu, že nejsme lékaři a nevíme jaká je tvá zdravotní anamnéza, můžeme ti doporučit pouze návštěvu praktického, případně odborného lékaře.

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 10.05.18 17:59

Měla bys být dávno u lékaře. Zvlášť, pokud je ta krev někdy tmavá, to značí, že je odněkud víc zevnitř a může to být podstatně závažnější problém, než hemoroid.

lampicka11
Závislačka 3412 příspěvků 2 inzeráty 10.05.18 19:13

Já to mela taky…a jsem cca stejne stara. Byla jsem na kolonoskopii a na čt tenkleho střeva…nic nenasli :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.18 19:15

Ahoj, ve 25 letech bych se niceho fatalniho, pokud v rodine nemate anamnezu kolorektalniho karcinomu, neobavala. pokud se to stává pru tuzsi stolici, bude to bud hemoroid nebo analni trhlina/fisura. pak prichazi v uvahu jeste crohn nebo ulcerozni kolitida, ale tam byvaji i dalsi strevni problemy,, casto nutkani na stolici, pocit nevyprazdneni, hlen ve stolici atd atd.

Luboš P
Zasloužilá kecalka 885 příspěvků 11.05.18 07:13
???

„Jinak jiné zdrav. potíže nemám“, tím bych si nebyl tak jistý. Když má někdo opakovaně ve stolici VELKÉ množství krve a řeší to tak, že sedne k počítači a napíše dotaz na internet, tak mi to přijde poněkud na hlavu. Jakou radu očekáváte?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

„Je to vrah!“ Hurikán Janda se vyfotil se zabitými zvířaty, od fanoušků to schytal

Hurikán Dalibor Janda chtěl pobavit fanoušky, místo toho ale spustil doslova... číst dále >

Dle reportáže seznamu se Babiš ml. hledá už druhý rok, loni byl otci na svatbě

Měl se bát svého otce, jeho otec chtěl, aby zmizel, nevědělo se, kde je,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >