Velké množství sliznice v menstruaci na ha

76
8.6.20 10:04

Velké množství sliznice v menstruaci na ha

Dostala jsem klasicky menstruaci, na čas, ale je tam množství jakoby „plodného hlenu“ někde jsem četla že to je sliznice co vychází z těla při menstruaci. Beru ha, pravidelně. Nemyslím si že bych byla těhotná, ikdyž teda prý je dost častý že ženská krvácí v těhotenství. Ale na druhou stranu jsem četla že pokud je hlen v menstruaci, nejsem těhotná. Ale nevím :D

Minulý měsíc jsem nedělala pauzu.
Z tohodle plata 16 a 17 prášek jsem si brala že záložního plata antikoncepce, protože jsem původní zapomněla doma (záložní mám vždy v peněžence pro tyhle příležitosti. ) ale fakt si nemyslím že by zrovna tohle ovlivnilo spolehlivost. S přítelem jsem měla sex bez kondomu jen krátce, tím myšleno fakt 2 minuty a pak si ho nandal. :D každý druhý cyklus se testuju, čistě pro jistotu, vzhledem k tomu jak je častý, že si ženská těhotenství nevšimne.

Neví někdo co ten hlen vlastně je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25743
8.6.20 10:37
@Eliscka píše:
Dostala jsem klasicky menstruaci, na čas, ale je tam množství jakoby „plodného hlenu“ někde jsem četla že to je sliznice co vychází z těla při menstruaci. Beru ha, pravidelně. Nemyslím si že bych byla těhotná, ikdyž teda prý je dost častý že ženská krvácí v těhotenství. Ale na druhou stranu jsem četla že pokud je hlen v menstruaci, nejsem těhotná. Ale nevím :D

Minulý měsíc jsem nedělala pauzu.
Z tohodle plata 16 a 17 prášek jsem si brala že záložního plata antikoncepce, protože jsem původní zapomněla doma (záložní mám vždy v peněžence pro tyhle příležitosti. ) ale fakt si nemyslím že by zrovna tohle ovlivnilo spolehlivost. S přítelem jsem měla sex bez kondomu jen krátce, tím myšleno fakt 2 minuty a pak si ho nandal. :D každý druhý cyklus se testuju, čistě pro jistotu, vzhledem k tomu jak je častý, že si ženská těhotenství nevšimne.

Neví někdo co ten hlen vlastně je?

Bereš prášky. Neovuluješ. Tudíž nemáš plodný hlen. Je možné, že máš nějaký výtok. Jinak tenhle hlen umožnuje hladké plutí spermií k vajíčku. Jestli bereš HA a k tomu nasazuje pláštěnku, testuješ se zbytečně. Neotěhotníš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
8.6.20 16:49

@Russet vzhledem k tomu kolik ženskejch otěhotnělo bez nějakých extra chyb na ha a stále menstruovaly, radši si testy dělám.
„Plodný hlen“ jsem použila jen jako přirovnání, je mi jasné že to on nebyl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25743
8.6.20 17:09
@Eliscka píše:
@Russet vzhledem k tomu kolik ženskejch otěhotnělo bez nějakých extra chyb na ha a stále menstruovaly, radši si testy dělám.
„Plodný hlen“ jsem použila jen jako přirovnání, je mi jasné že to on nebyl.

Extra chyby - myslíš vynechání několika pilulek, braní to jak lentilky, spoužívání antibiotik? Chyba je vždy na straně uživatelky. Ale je jednodušší říct „přes antikoncepci“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama