Velké poděkování těmto maminkám

1675
14.7.15 22:27

Velké poděkování těmto maminkám

Verkom, Anna766, celipipka54, Pomka, Špuntice198, Bexi, Mishka85, Papia, brko, Kaac, tina1979, crazyidea,

Těmto maminkám moc děkuji za věci, které poslali. S některýma ze jmenovaných jsem ještě domluvená na osobním předání. Původně měla být pomoc určená pro jednu maminku, mojí klientku z azylového domu. Vzhledem k tomu, že se sešlo věcí dostatek, podělím i ostatní maminky, které to nutně potřebují. V pondělí jedu do azylového domu na sever, kde jsou umístěny handicapované matky s dětmi a handicapované těhotné ženy. Všechny věci jsem roztřídila podle věku a udělala jsem balíčky tak aby každá maminka dostala to co potřebuje pro své dítě.
Pro ty co by je zajímal život v azylovém domě připravuji deníček/ cca do 14 dnů/ s názvem ŽIVOT V AZYLU kde budou i fotky maminek, které Vaše věci dostali.
Malou pozornost jako poděkování všem maminkám dárkyním mám připravenou jen to musím zabalit a poslat.
Ještě jednou moc děkujeme :hug: :srdce: Hanka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14.7.15 22:46

O akci jsem nevěděla. Bude možné i dodatečně, nebo v nějakých pravidelnych intervalech?
Jinak :potlesk: zmíněným maminkam

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1675
14.7.15 22:55

@Izzz Ahoj. Jezdím do azylu každý týden a samozřejmě tam potěší maminky kdykoliv a cokoliv. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.7.15 23:00

@hanča74

to je pěkný :srdce: příště se, prosím, ozvi.
Velký dík Tobě :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1549
14.7.15 23:17

Jsem rada, ze jsem mohla pomoci :) dekuji tobe, ze potrebnym maminkam venujes mimo jine cas a energii. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7511
14.7.15 23:32

@hanča74 je pokud by bylo potreba, mam zde veci po male, nektere uz od miminka a jak ppstupne odrusta tak cca do velikosti zatim 80. Pisni pripadne sz rada poslu kam bude potreba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
780
14.7.15 23:35

Já bych se taky přidala, jestli by byl zájem i o oblečení pro maminky - vel. M (38-40).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1095
14.7.15 23:46

Taky bych tu nějaké věcičky našla, odkud jste?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82683
15.7.15 00:00
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5372
15.7.15 07:15

https://www.emimino.cz/…-do-tri-dnu/ Kdyby jste nektera mela zajem, v teto skupince se take pomaha maminkam v nouzi :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2144
15.7.15 09:52

Jak už tady padlo, díky patří Tobě :kytka:
My investovali jen věci, nebo peníze. Ty investuješ svůj volný čas energii, to se cení mnohem víc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
736
15.7.15 11:02

Pokud věci ještě poslouží, udělá mi to vždy radost. Lepší, než prodat někomu za pár kaček a pak se hádat o flíčky. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1156
15.7.15 11:41

@hanča74 - není vůbec zač, rádo se stalo ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
brko
15.7.15 12:08
  • Nahlásit
  • Citovat
13148
17.7.15 11:17

Ahojte všichni, nevím jestli jsem tady správně, ale snad asi ano.. Už hodně dlouho přemýšlím o tom, že bych moc ráda poděkovala některým uživatelkám za pomoc a rady. Tady na e-miminu to není samozřejmostí. Hlavně když řešíte pro vás osobní a citlivé problémy, tak pořádně dokážou naštvat některé rejpalky se svými přechytralými radami.. Tak přemýšlím jak poděkovat všem, co rozdávají svůj čas a trpělivost těm, co to potřebují. Miluji debaty, kdy dotyčné rejpalky si potřebují dokázat svoje ego a útočí jako dravé saně, což bohužel k e-miminu taky patří. Hodně mě pomohli uživatelky, s kterými si píšu přes SZ a když už nic jiného, tak se každý z nás potřebuje občas vykecat a pomůže to. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama