Velké poporodní poranění - ruptura 4 stupně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 09:58
velke poporodni poraneni - sex? dalsi porod?

Je tady nekdo po rupture 4 stupne(site oba an. sverace, streva, rektovag. septum atd..)? Kdy jste meli prvni sex a jake to bylo? Planujete druhe mimco? A chcete rodit priste zase vaginalne nebo je to indikace k dalsimu porodu cisarem?

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 02.09.19 10:15

Bože můj, jak se tohle stane? 8o
To sis teda musela vytrpět, je mi to líto :hug:

Adrina1
Stálice 56 příspěvků 02.09.19 10:17

Ahojky, ja mela rupturu 3.stupne, ale moc o tom nechci psat verejne… dala jsem se do kupy, ale chtelo to cas…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.19 10:42

@Adrina1 muzu napsat soukromou zpravu?

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1895 příspěvků 02.09.19 11:24

Taky jsem měla třetího stupně a zvládla jsem to celkem v klidu. Měla jsem sešity sverac, 25 stehů… hojila jsem se dobre, mazala hemagelem… sex byl po peti týdnech od porodu a v pohodě… trosku to pnulo, ale nic zásadního, čekala jsem to mnohem mnohem horší…

Teď jsem 14M po porodu a plánujeme druhé, strach z toho zásadní nemám, nemusí se opakovat. Se synem byla komplikace, ze šel na svět se vzprimenou rukou, nešel vytlačit, nakonec padaly ozvy a museli mě opravdu hodně rozstrihnout a vytáhnout zvonem. Opakovat se to ale vůbec nemusí a nechci se bát předem… držím palce, ať se brzo zahojis a i po psychické stránce se co nejrychleji dala do pořádku :) bude dobre!

Adrina1
Stálice 56 příspěvků 02.09.19 13:37
@Anonymní píše:
@Adrina1 muzu napsat soukromou zpravu?

Ano :-)

Obr Koloděj
Ukecaná baba ;) 1778 příspěvků 13.09.19 21:21

Ahoj. Holky a lékaři vám nezakazali další dítě po ruptuře dělohy?
Jsem necelé 4 měsíce po ruptuře dělohy.
Praskla mi ve 24tt pár minut po sexu…
Nechali me pak dlouho ještě ležet než me vzali na sal.
Až me otevřeli tak zajistili co se stalo. Přišla jsem o malého, ztratila pres 2 litry krve.. No hrůza. Placenta prý byla přerostla do jizvy po předchozím císaři a další tehotenstvi mi důrazně nedoporučují, že prý to je sebevražda..
Ano vím to ze mě vytáhli z hrobu ale strašně si přeju další dítě a chci jít už příští rok do toho. V květnu to bude rok.
Co dalšího vám třeba řekli lékaři?
Diky :mavam:

Váš příspěvek
Reklama