Velké póry.

225
21.4.17 17:02

velké póry.

Prosím poraďte nějaký přípravek na stažení pórů. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

915
21.4.17 17:08

Ja pouzivam Normaderm od Vichy, sice drazsi, ale super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17025
21.4.17 17:09

Slupovací maska od Ryor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
21.4.17 17:32

Me pomaha si natirat oblicej kazdy vecer vlastni moci. Sice to zni nechutne, ale po zaschnuti vubec zadny zapach a podarilo se mi pory vyrazne zredukovat. Jinak mi taky hodne pomohlo pouzivat makeup Estee lauder double wear, to mi opravdu zlepsilo plet a nove vytvorene pory se nezanasi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 17:42

@zudina močí?…to neeeee 8o :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
21.4.17 17:44
@lavina32 píše:
@zudina močí?…to neeeee 8o :lol: :lol:

Zkus to je to super na plet :D taky mi to napred prislo nechutne ale vyzkousela jsem to az kdyz me problemy s pleti byly nesnesitelne (obrovske pory, akne atd) a nic nezabiralo a ted ma plet hezkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 17:50

@zudina a mohu se zeptat teda jak to ehm..technicky provadis…jako nacuras do sklenicky…potom to na sebe houbickou natiras nebo jak… :lol: :lol: moc si to cele nedovedu predstavit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1917
21.4.17 18:30

Ja doporucuju sonicky kartacek..drazssi investice, ale i moje kosmeticka poznala, ze plet je cistejsi a jemnejsi ;) a kdyz je cista plet, pory videt min :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
21.4.17 18:51
@lavina32 píše:
@zudina a mohu se zeptat teda jak to ehm..technicky provadis…jako nacuras do sklenicky…potom to na sebe houbickou natiras nebo jak… :lol: :lol: moc si to cele nedovedu predstavit :think:

No sednu na misu, nacuram na kosmeticky tampon a natru rovnomerne na plet. Kosmeticky tampon pak splachnu, umyji si ruce a cekam na zachode cca 5 min az to zaschne :mrgreen: pak vylezu a pritel nikdy nic nepoznal. Ale na pleti se to projevilo zazracne. Sice se rika ze nejlepsi je ranni moc, nacurat do sklenicky a pouzit vecer, ale to uz trochu zapacha a cerstva moc se mi osvedcila. Pak s tim jdu normalne spat misto kremu a rano vycistim plet a nakremuju jako obvykle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.4.17 19:04

Bravo :potlesk:…tak pokud přítel nedava polibky na obličej po aplikaci…tak to může mít neco do sebe :pankac:…za me tedy nemusím zkusit vsechno :dance:…ale jsem urcite zase o neco chytrejsi :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
21.4.17 19:09

@zudina šmarjá 8o to jsou věci 8o :lol: Mně hned na mysli vyskočila ještě nějaká kekel maska na lepší prohnojení :mrgreen: :mrgreen: Strašně se omlouvám, ale nedalo mi to :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3836
21.4.17 19:11

Jinak já jsem si domů koupila ultrazvukovou špachtli a je to fakt zázrak :palec: Ale je to pálka. Dají se sehnat i levné, ale ty jsem zahlídla i na Ali za třetinovou cenu a to bych měla strach jen přiblížit k obličeji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
21.4.17 19:38
@zudina píše:
Me pomaha si natirat oblicej kazdy vecer vlastni moci. Sice to zni nechutne, ale po zaschnuti vubec zadny zapach a podarilo se mi pory vyrazne zredukovat. Jinak mi taky hodne pomohlo pouzivat makeup Estee lauder double wear, to mi opravdu zlepsilo plet a nove vytvorene pory se nezanasi.

Fakt?? Ty jo..a kde jsi k tomu prisla? Nekdo poradil, nebo jsi sama proste zkusila? Jestli se muzu zeptat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
21.4.17 19:50
@tessa2323 píše:
Fakt?? Ty jo..a kde jsi k tomu prisla? Nekdo poradil, nebo jsi sama proste zkusila? Jestli se muzu zeptat

Hledala jsem z ruznych zdroju co by mi pomohlo na tu mou porezni a aknozni plet, protoze mi nic nepomahalo a spis mi pripravky plet vysusovaly a nijak se pory ani akne nelepsilo. Pak mi kamaradka rekla o knize o urinoterapii a ze tam pry tohle dooporucuji, natirat si plet moci. Tak jsem to proste zkusila protoze uz jsem byla z te sve pleti zoufala no a ono to pomohlo! navic, po vecernim ocisteni pleti si uz nemusim mazat kremem, protoze ta moc plet krasne zvlhci a ozdravi. Pote cistim az zase rano

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2706
21.4.17 19:51

BTW slysela jsem ze do drahych kremu pry firmy pridavaji moc zvirat prave kvuli temhle ucinkum. Ale nemluvi se o tom a ve slozeni to nenajdete :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama