Velké přibírání v těhotenství

17.12.19 23:05

Velké Přibírání v těhotenství

AHOJ, prosím vám kolik jste stloustli v těhotenství? Měla sem 84kg na začátku těhotenství a sem 24tt a tloustla jsem 13 kg… :/ nejim hodně jim zeleninu a masa… je to normální? Děsí mě to a mám hodně pohybů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22007
17.12.19 23:07
@Kata44678888 píše:
AHOJ, prosím vám kolik jste stloustli v těhotenství? Měla sem 84kg na začátku těhotenství a sem 24tt a tloustla jsem 13 kg… :/ nejim hodně jim zeleninu a masa… je to normální? Děsí mě to a mám hodně pohybů

Zkus mrknout na dietu pro cukrovkáře. Já měla těhu cukrovku, držela jsem dietu a přibrala 9 kilo. Ale u tebe může i dost dělat voda :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 23:11

@Russet já jdu na cukrovku az ve 26 tt právě ale tak mám docela strach no jestli ji nemám :( je to prý nebezpečný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
17.12.19 23:14
@Kata44678888 píše:
@Russet já jdu na cukrovku az ve 26 tt právě ale tak mám docela strach no jestli ji nemám :( je to prý nebezpečný

Hlavně se nenervuj. Jez normálně před testem, ale spočítej si 10 hodin hladovění před odběrem. Dieta nic není, já to přežila, miminko 3,5 kila a zdravé. Šla jsem pak na testy cca po půl roce a cukrovku nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8738
17.12.19 23:18

Taky jsem pri každém těhotenství hodně přibrala. Nešlo to ovlivnit. Nestresuj se tím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
295
17.12.19 23:21

Ahooj :) jsem 24 tt - pribrala jsem 11 kg (původní váha 51kg), nic si z toho nedělám. To k tomu patří. :)Tak bud v klidu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 23:22

Ja se stresuju právě tím že mám strašný protivnou sestřičku a dneska mi Řekl a ze sem stloutla za měsíc 3,5 kg… že prej to je strašný… njn je to strašná provokaterka neumí zacházet s pacientkama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
17.12.19 23:22
@alena1995 píše:
Ahooj :) jsem 24 tt - pribrala jsem 11 kg (původní váha 51kg), nic si z toho nedělám. To k tomu patří. :)Tak bud v klidu.

Ale hubenky přibírají vždycky víc. Aspoň tak to mám ve svém okolí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
795
17.12.19 23:23

Ahoj, tak já cukrovku mám. Nyní jsem 30tt a mám 7kg nahoře. Což se samá divím že tak málo, před tím než mi zjistili cukrovku jsem jedla co mi pod ruku přišlo cca do 28tt. Nevím jestli to je tím ale chodím fakt hodně často čůrat, takže bych řekla že vodu nezdržuju vůbec ale u tebe to klidně může být tím. Jinak před otěhotněním jsem měla 95,teď mám 102

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
@Kata44678888 píše:
Ja se stresuju právě tím že mám strašný protivnou sestřičku a dneska mi Řekl a ze sem stloutla za měsíc 3,5 kg… že prej to je strašný… njn je to strašná provokaterka neumí zacházet s pacientkama

To neumí. Jestli se od rána do večera nefutruješ, tak to neřeš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

@alena1995 Ahoj tak podle mě doktorky a sestřičky to není v pořádku :think: A gratuluji ať je hlavně zdravé :srdce: a co čekáte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.12.19 23:26

@Russet to fakt ne jím hodně kuřecího masa a zeleninu občas si dám čokoládu od přítele toť vše..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
192
17.12.19 23:27

Hned první měsíc jsem přibrala 8kg…7měsíců jsem jen zvracela, jedla málo a rodila jsem +32kg. Dnes má malá 8měsíců a zbývá mi 6kg a jsem na své původní váze. Nic moc pro to nedělám. Vždy jsem byla zvyklá jíst zdravě a chodit hodně na procházky a to dělám i teď. Před těhotenstvím jsem ještě trénovala ve fitku denně, což ze dne na den nešlo kvůli nevolnostem a pak zánětu sedacího nervu. Pokud se nějak nepřecpáváš, jsou to hormony a voda. S tím neuděláš nic…je to děs být neustále zadýchaná, vše tlačí, pohyb je omezený a vše jde hůř, ale důležité je se z toho nehrotit. Miminko to vše cítí ;). Buď šťastná, že ho nosíš a váha se prostě spraví pak. Já jsem si pořídila neprůsvitné černé těhotenské legíny z H&M, dlouhý svetrový kardinan po kolena a obyčejné trička z C&A a tak se oblíkala až do porodu…(rodila jsem v dubnu). Podotýkám, že cukrovku ani nic jiného jsem neměla. Vše v naprostém pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22007
17.12.19 23:28
@Kata44678888 píše:
@Russet to fakt ne jím hodně kuřecího masa a zeleninu občas si dám čokoládu od přítele toť vše..

Jez pravidelně, ať nemáš takové ty chutě na sladké. Cukrovka není katastrofa. Mně teda nenechali přenášet a pudili dítě ven, ale ono se moc nedalo. Jinak úplně bezproblémové těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1376
17.12.19 23:29

Ja pokazde pribrala 24kg. Byla jsem silene otekla, zadrzovala jsem vodu. Sestra ani doktorka nikdy nic nerikaly, jen mi cervene vyznacily vetsi vahovy prirustek mezi kontrolami. U me se to pak zvrtlo v preeklampsii, takze byt tebou, hlidam si otoky a tlak. Cukrovku jsem nikdy nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama