Velké problémy se žaludkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Renesme26
Povídálka 13 příspěvků 30.03.19 12:58
Velke problémy se žaludkem

Dobrý den maminky, nejedná se teď o mě dítě ale tentokrát o mně.
Nikdy opravdu nikdy jsem neměla problém se žaludkem jedla jsem opravdu vše krom mastnyho to nejím… Před cca měsícem jsem měla čínskou polévku PHO (čínske jídlo konzumují běžne) a asi 2 stripsy.
Když jsem se vracela domu chytli mne obrovské křeče a průjem. Druhý den jsem měla velké bolesti žaludku pocit na zvracení kyselo v ústech. Dělali mi sono odběry krve a nasadili helicid.. Cca po týdnu to prešlo

Teď po měsíci jsem měla včera asi 3 krokety po dlouhé době malinko brokolicove omáčky a čokoládu, nejaké tě chipsy
Nad raném zase průjem teď už ale mnohem větší než minule. Kyselo v puse že se mi z toho zvedá žaludek. A bolesti žaludku nemůžu se ani zvednout. U dr. Jsem byla a nasadil mi léky na průjem probiotika, helicid beru pořád od té doby…

Myslíte si že to je ditni chyba? Ja už nenesú žádné těžké jídlo ani když mne žaludek neboli, zhubla jsem 6 kg za ty 2 měsíce.

Ještě dodám že s žaludkem se léčí mama už léta má helicobakter…

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14907 příspěvků 30.03.19 13:08

co žlučník?

Renesme26
Povídálka 13 příspěvků 30.03.19 13:12

@ka2ka podle příznaku co jsme četla, tak pochybuji, ale určitě to nevím

Dsarka
Stálice 81 příspěvků 30.03.19 13:12

Neporadím, ale přeji brzké uzdravení. :hug:

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 13:18
@Renesme26 píše:
Dobrý den maminky, nejedná se teď o mě dítě ale tentokrát o mně.
Nikdy opravdu nikdy jsem neměla problém se žaludkem jedla jsem opravdu vše krom mastnyho to nejím… Před cca měsícem jsem měla čínskou polévku PHO (čínske jídlo konzumují běžne) a asi 2 stripsy.
Když jsem se vracela domu chytli mne obrovské křeče a průjem. Druhý den jsem měla velké bolesti žaludku pocit na zvracení kyselo v ústech. Dělali mi sono odběry krve a nasadili helicid.. Cca po týdnu to prešlo

Teď po měsíci jsem měla včera asi 3 krokety po dlouhé době malinko brokolicove omáčky a čokoládu, nejaké tě chipsy
Nad raném zase průjem teď už ale mnohem větší než minule. Kyselo v puse že se mi z toho zvedá žaludek. A bolesti žaludku nemůžu se ani zvednout. U dr. Jsem byla a nasadil mi léky na průjem probiotika, helicid beru pořád od té doby…

Myslíte si že to je ditni chyba? Ja už nenesú žádné těžké jídlo ani když mne žaludek neboli, zhubla jsem 6 kg za ty 2 měsíce.

Ještě dodám že s žaludkem se léčí mama už léta má helicobakter…

A co život? Pohodička? Nebo je v něm něco, co ne a ne ztrávit - přijmout?

Renesme26
Povídálka 13 příspěvků 30.03.19 13:21

@Průzkumník všechno v pořádku, žádný velký stres nic.
Problémy se žaludkem ma jak jsem již psala máma a dokonce i 20lety bratr ten má zas vředy.
Asi je i dost možné že to bude dietní chyba prostě jsem nevydržela nejíst to co nemám smažené apod. A vrátilo se mi to.. :,(

Průzkumník
Závislačka 2592 příspěvků 30.03.19 13:27
@Renesme26 píše:
@Průzkumník všechno v pořádku, žádný velký stres nic.
Problémy se žaludkem ma jak jsem již psala máma a dokonce i 20lety bratr ten má zas vředy.
Asi je i dost možné že to bude dietní chyba prostě jsem nevydržela nejíst to co nemám smažené apod. A vrátilo se mi to.. :,(

Jasan všecko v pořádku, jen mamka, bratr, Ty, ale jinak je vše v pořádku. Kukni do sz.

;-)
Jukat
Stálice 79 příspěvků 30.03.19 14:55

Musíš tuhle dietu držet min tři měsíce,ale spíš počítej s tim,že se to s tebou už potáhne pořád ..kup si v lékárně žaludeční čaj,je to hnus,ale pomáhá. A drž tu dietu. Vím o čem mluvím, můj žaludek totálně zničily státnice. Od té doby se mi ho nepovedlo dat dokupy a veškeré stresy a prezirani odnesu návštěvou na pohotovosti. Jednou mě tak šíleně bolelo břicho a měla jsem vysoké crp,že mě obvodní poslal do špitálu se slepakem,ale nene,to se zase jen ozval kámoš žaludek…

Renesme26
Povídálka 13 příspěvků 30.03.19 14:58
@Jukat píše:
Musíš tuhle dietu držet min tři měsíce,ale spíš počítej s tim,že se to s tebou už potáhne pořád ..kup si v lékárně žaludeční čaj,je to hnus,ale pomáhá. A drž tu dietu. Vím o čem mluvím, můj žaludek totálně zničily státnice. Od té doby se mi ho nepovedlo dat dokupy a veškeré stresy a prezirani odnesu návštěvou na pohotovosti. Jednou mě tak šíleně bolelo břicho a měla jsem vysoké crp,že mě obvodní poslal do špitálu se slepakem,ale nene,to se zase jen ozval kámoš žaludek…

A taky máš pocit kyselosti v ústech? Já už mám obavy z toho ze mi to způsobuje ten helicid

Lilian.white
Závislačka 3979 příspěvků 30.03.19 16:49

Já měla stejné příznaky a nakonec dráždivý tracnik. Pomohl mi duspatalin retard :?

Jukat
Stálice 79 příspěvků 30.03.19 19:19

@Renesme26 ne to nemám…mám vždy bolesti v oblasti nad pupkem,pokud jde do tuhého,bolí mě celé břicho i záda.

Bledulicka
Kecalka 311 příspěvků 30.03.19 19:29

Ahoj zajdi si na gastro vysetreni

_BBQ_s
Echt Kelišová 9443 příspěvků 30.03.19 19:42

Asi dietni chyba, naposled si toho smichala hodne, chipsy, cokolada atak.

Ou
Kelišová 7366 příspěvků 30.03.19 23:06

Jdi k lékaři a trvej na pořádné prohlídce.

Váš příspěvek
Reklama