Velké ragády. Zahojí se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

matkaiva
Nováček 10 příspěvků 28.11.17 10:49
Velké ragády. Zahojí se?

Zdravím. Udělaly se mi po porodu ragády na bradavkách. Na jedné je ragáda obzvlášť veliká, respektive to spíš vypadá, jakoby mi slezla celá bradavka a rostla znova.
Máte s tím někdo zkušenost? Zahojí se to plně?
Jinak techniku kojení mám správnou, pozvala jsem si na konzultaci laktační poradkyni, při kojení to nekrvácí ani moc nebolí.
Díky za reakce a odpovědi.

Reklama

Reakce:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 28.11.17 10:56

Zahoji, chce to par dnu, pokud je technika ok. Doporuciji Purelan od Medely(je to cisty lanolin) a pozdeji Bepanthen. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 21721 příspěvků 28.11.17 11:00

Zahojí, ale chce to čas, mě pomohl Bepanthen

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 769 příspěvků 28.11.17 11:19

@matkaiva Ano, jak tu bylo zmíněno.. medelový purelan.. perfektní záležitost na hojení :)

Lenka_Hal
Závislačka 4194 příspěvků 28.11.17 11:21

Mne Bepanthen nezabiral. Calcium pantothenicum je genialni zalezitost :palec:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 28.11.17 12:11

Ano, melo by se to zahojit. Me pomohl Purelan a taky hydrogelove polstarky od Medely.

Heivka
Závislačka 2895 příspěvků 28.11.17 12:22

Mě pomohly hydrogelové polštářky (v lékárně měli nějaké velké hydrogelové čtverce za cca 40kč, které jsem stříhala, byly lepší než ty od Medely) ani jsem to ničím nemazala, jen po každém kojení připlácnout hydrogelový polštářek a nechat na bradavce do dalšího kojení.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 13:46

Jednou se to jistě zahojí, ale může to trvat. Bradavku by chtělo nechat odpočinout od kojení, raději odstříkávat a běžné mazání mi nepomáhalo, musela jsem jít do kortikoidů.

matkaiva
Nováček 10 příspěvků 29.11.17 11:54

No já nakonec objednala ty stříbrné kloboučky silverette. Sice drahota, ale už jsem mazala kdečím. No a jsou věčné. Takže je mohu poslat dál a nebo nechat dcerce. Je fakt že to hned přestalo bolet. Akorát mi připadá, že se ta jedna bradavka nezhoršuje ani nezlepšuje…

Janika12
Nováček 1 příspěvek 20.02.18 14:09

Kdyby to někdo řešil teď, mám doma dva zbylé hydrogelové polštářky od Medely (já sama jsem použila jen dva, hodně mi pomohly), ráda někomu pošlu. Ale budou teď expirovat. Mám inzerát zde: https://www.emimino.cz/…ady-1613854/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama