Velké ragády. Zahojí se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
matkaiva
Povídálka 21 příspěvků 28.11.17 10:49
Velké ragády. Zahojí se?

Zdravím. Udělaly se mi po porodu ragády na bradavkách. Na jedné je ragáda obzvlášť veliká, respektive to spíš vypadá, jakoby mi slezla celá bradavka a rostla znova.
Máte s tím někdo zkušenost? Zahojí se to plně?
Jinak techniku kojení mám správnou, pozvala jsem si na konzultaci laktační poradkyni, při kojení to nekrvácí ani moc nebolí.
Díky za reakce a odpovědi.

Reakce:
pajaxy
Ukecaná baba ;) 1107 příspěvků 28.11.17 10:56

Zahoji, chce to par dnu, pokud je technika ok. Doporuciji Purelan od Medely(je to cisty lanolin) a pozdeji Bepanthen. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22230 příspěvků 28.11.17 11:00

Zahojí, ale chce to čas, mě pomohl Bepanthen

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 777 příspěvků 28.11.17 11:19

@matkaiva Ano, jak tu bylo zmíněno.. medelový purelan.. perfektní záležitost na hojení :)

Lenka_Hal
Kelišová 5675 příspěvků 28.11.17 11:21

Mne Bepanthen nezabiral. Calcium pantothenicum je genialni zalezitost :palec:

vertunka
Závislačka 4714 příspěvků 28.11.17 12:11

Ano, melo by se to zahojit. Me pomohl Purelan a taky hydrogelove polstarky od Medely.

Heivka
Závislačka 3242 příspěvků 28.11.17 12:22

Mě pomohly hydrogelové polštářky (v lékárně měli nějaké velké hydrogelové čtverce za cca 40kč, které jsem stříhala, byly lepší než ty od Medely) ani jsem to ničím nemazala, jen po každém kojení připlácnout hydrogelový polštářek a nechat na bradavce do dalšího kojení.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 13:46

Jednou se to jistě zahojí, ale může to trvat. Bradavku by chtělo nechat odpočinout od kojení, raději odstříkávat a běžné mazání mi nepomáhalo, musela jsem jít do kortikoidů.

matkaiva
Povídálka 21 příspěvků 29.11.17 11:54

No já nakonec objednala ty stříbrné kloboučky silverette. Sice drahota, ale už jsem mazala kdečím. No a jsou věčné. Takže je mohu poslat dál a nebo nechat dcerce. Je fakt že to hned přestalo bolet. Akorát mi připadá, že se ta jedna bradavka nezhoršuje ani nezlepšuje…

Janika12
Nováček 1 příspěvek 20.02.18 14:09

Kdyby to někdo řešil teď, mám doma dva zbylé hydrogelové polštářky od Medely (já sama jsem použila jen dva, hodně mi pomohly), ráda někomu pošlu. Ale budou teď expirovat. Mám inzerát zde: https://www.emimino.cz/…ady-1613854/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >