Reklama

Velké ragády. Zahojí se?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

matkaiva
Povídálka 15 příspěvků 28.11.17 10:49
Velké ragády. Zahojí se?

Zdravím. Udělaly se mi po porodu ragády na bradavkách. Na jedné je ragáda obzvlášť veliká, respektive to spíš vypadá, jakoby mi slezla celá bradavka a rostla znova.
Máte s tím někdo zkušenost? Zahojí se to plně?
Jinak techniku kojení mám správnou, pozvala jsem si na konzultaci laktační poradkyni, při kojení to nekrvácí ani moc nebolí.
Díky za reakce a odpovědi.

Reklama

Reakce:

pajaxy
Ukecaná baba ;) 1039 příspěvků 28.11.17 10:56

Zahoji, chce to par dnu, pokud je technika ok. Doporuciji Purelan od Medely(je to cisty lanolin) a pozdeji Bepanthen. ;)

Jančakecalka
Generální žvanilka 22084 příspěvků 28.11.17 11:00

Zahojí, ale chce to čas, mě pomohl Bepanthen

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 775 příspěvků 28.11.17 11:19

@matkaiva Ano, jak tu bylo zmíněno.. medelový purelan.. perfektní záležitost na hojení :)

Lenka_Hal
Závislačka 4790 příspěvků 28.11.17 11:21

Mne Bepanthen nezabiral. Calcium pantothenicum je genialni zalezitost :palec:

vertunka
Závislačka 4618 příspěvků 28.11.17 12:11

Ano, melo by se to zahojit. Me pomohl Purelan a taky hydrogelove polstarky od Medely.

Heivka
Závislačka 3072 příspěvků 28.11.17 12:22

Mě pomohly hydrogelové polštářky (v lékárně měli nějaké velké hydrogelové čtverce za cca 40kč, které jsem stříhala, byly lepší než ty od Medely) ani jsem to ničím nemazala, jen po každém kojení připlácnout hydrogelový polštářek a nechat na bradavce do dalšího kojení.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 28.11.17 13:46

Jednou se to jistě zahojí, ale může to trvat. Bradavku by chtělo nechat odpočinout od kojení, raději odstříkávat a běžné mazání mi nepomáhalo, musela jsem jít do kortikoidů.

matkaiva
Povídálka 15 příspěvků 29.11.17 11:54

No já nakonec objednala ty stříbrné kloboučky silverette. Sice drahota, ale už jsem mazala kdečím. No a jsou věčné. Takže je mohu poslat dál a nebo nechat dcerce. Je fakt že to hned přestalo bolet. Akorát mi připadá, že se ta jedna bradavka nezhoršuje ani nezlepšuje…

Janika12
Nováček 1 příspěvek 20.02.18 14:09

Kdyby to někdo řešil teď, mám doma dva zbylé hydrogelové polštářky od Medely (já sama jsem použila jen dva, hodně mi pomohly), ráda někomu pošlu. Ale budou teď expirovat. Mám inzerát zde: https://www.emimino.cz/…ady-1613854/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Příběh Aloise Rašína: Jak se z radikálního nacionalisty stal zakladatel Československa?

Mluví se o něm málo, v souvislosti se vznikem Československa mnohem častěji... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >