Velké těhotenské bříško v prvním těhotenství

4
16.5.21 19:17

velké těhotenské bříško v prvním těhotenství

Ahojda :kytka: kamaradka je poprvé tehotna (7mesic) a ma obrovské brisko, jak rostlo brisko vám, prvomaminky? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9211
16.5.21 19:22

@alexiska1 Břicho mě začalo trochu růst koncem 6m

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
16.5.21 19:22

To si nevybereš. Já měla bříško poměrně malé, takže jsem neměla problém s oblečením. Ale zase mě malej tak utlačoval žaludek, střeva,… a tlačil do žeber, jak byl napasovany uvnitř.
A někdy do 5-6mesice skoro nebylo a pak rostlo snad přes noc. :oops:

Nejhezčí byl pro mě tak 7 měsíc. Břicho malinké, ale už bylo vidět, prcek pěkně kopal, ale ještě to nebyly takové rány. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
16.5.21 19:47

Moje ségra měla už snad v 5 měsíci docela buben :mrgreen: :mrgreen: Kde nic tu nic a snad ze dne na den už měla pupek :mrgreen: ale bylo to tak boží :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9013
16.5.21 19:55

Já jsem neměla skoro žádný, ségra obrovský. Každá to má jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17111
16.5.21 19:58
@alexiska1 píše:
Ahojda :kytka: kamaradka je poprvé tehotna (7mesic) a ma obrovské brisko, jak rostlo brisko vám, prvomaminky? :mavam:

Proč se ptáš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6375
16.5.21 20:06

V prvnim tehotenstvi jsem do 6. mesice byla plocha jak baterka, ve druhem jsem ho mela videt trosku driv a vic a ted jsem tehotna znovu, cekame dvojcata a rekla bych, ze spis mensi, jsem v cca 23tt a zatim se mi obvod bricha zvetsil cca o 10 cm a nahore 1-2 kg.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1749
16.5.21 20:14

Malé :) začalo růst někdy až v 6. měsíci a když už jsem měla rodit, tak na mě všichni koukali jak na blázna, že “už”.
Bylo to super, přibrala jsem málo, dobře se mi spalo, břicho mi nijak nepřekáželo, dokázala jsem se sama obout, zavázat tkaničky, sebrat ze země něco apod., nefuněla jsem, nevalila se jak kačena :mrgreen: doufám, že to tak bude i u případného druhého tehotenstvi :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
16.5.21 20:31

V prvím i druhém mám mega břicho. V druhém vyskočilo dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
16.5.21 22:03

Já měla v prvním těhotenství pupek jak buben už kolem 20tt teď jsem v 15tt a bříško už mi pěkně roste, asi to budou podobné rozměry jako v prvním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat