Velké výkyvy nálad před menstruací a Gynex kapky

2.1.20 17:30

Velké výkyvy nálad před menstruací a Gynex kapky

Tak si k vám jdu děvčata zase pro radu.Je tu někdo kdo úžíval nebo úžívá tyto kapky? Zajímalo by mne zda vám pomohly na problémy před menstruací. Jsem poslední měsíce hodně náladová, plačtivá. Některý měsíc jsem v pohodě a další to se mnou tříská, že jsem hnusná sama sobě. Nejraději bych nevylezla ani z postele. Všechno vidím černě, všechno je na nic, nic mne nebaví a jen bych spala. Případně kolik kapek si berete? já teď začala brát 5kapek třikrát denně. V návodu je brát tři týdny a pak týden pauza a pak zase mohu začít brát? Jak dlouho je berete vy? Budu vděčná za všechny vaše rady a zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1084
2.1.20 17:44

Tak to si pockam.
Mam to same kazdy mesic. A cim jsem starsi, tim je to horsi.
Nekdy mam pocit, ze se par dni pred menstruaci rozletim na milion kousku a vsechno zive vezmu s sebou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 17:53

Taky uvažuji o nějakém podobném přípravku, můj PMS je poslední dobou stále výživnější :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.1.20 18:29
@Luca82 píše:
Tak to si pockam.
Mam to same kazdy mesic. A cim jsem starsi, tim je to horsi.
Nekdy mam pocit, ze se par dni pred menstruaci rozletim na milion kousku a vsechno zive vezmu s sebou :lol:

Přesně jak píšete. Čím jsem starší tím je to horší. Nechci vidět co bude za pár let. Ale žádnou antikoncepci už ve svém věku už brát nechci. Bylo by super, kdyby to zabralo i na velmi silnou menstruaci, ale to už bych asi chtěla moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
2.1.20 19:48

Kapky beru. Ne na nálady, ale na úpravu cyklu. Takže v tomhle vám asi moc neporadím. Ale u mě na 100% fungují. Všechno se mi krásně srovnalo i teď po porodu.
Take jsem je doporučila známé, která měla před i během menstruace dost silné bolesti a ta je také spokojena. Má od té doby co je bere klid.
Takže bych se nebála to zkusit. Kapky jsou účinné na více problémů, takže si myslím že by mohly pomoct ;) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama