Velké zklamání a smutek v těhotenství

Anonymní
12.1.20 01:21

Velke zklamání a smutek v těhotenství

Nejdriv se Vam omlouvam, pisu bez diakritiky z mobilu. Chci a musim se z toho asi vypsat, mozna se mi ulevi aspon trosku. Jsem stastna no zaroven velmi smutna. Stastna proto, ze cekam svoje vysnene miminko :srdce: a smutna proto ze od manzela necitim lasku :,( a dost mi kleslo sebevedomi na bod nula. Jsem teprv 30 tyden a pribrala jsem skoro 20 kilo, puvodni vaha byla 60 vyska 173 proste ideal. Asi od 4 mesice spolu nespime ( z manzelova strany nezajem ), zeptala jsem se a jemu se to hnusi delat s tehotnou otevrene mi to naznacil ze ho nepritahuji a vyhyba se mi. Ja v tehotenstvi mam dost velku chut a casto masturbuji :oops: jeho udelam rukou nebo pusou a pak se mi to ani nevrati :?. Kdyz chodi do prace tak si jdeme vecsinou lehnout vecer spolu, ale patek vecer a sobota proste se vyhyba umyslne zaspi na sedacce v obyvaku aby nemusel semnou do postele aby jsem nahodou nechtela sex. Ani jednou za tehotenstvi mi nerekl ze mam hezke brisko, nebo ze mi to slusi, i v tehotenstvi o sebe pecuju. Bojim se ze po porodu se to zhorsi…mam vselijake myslenky ze rezignuju a odejdu… :nevim: ani v domacnosti nepomaha na vse jsem sama :,( jsem tak strasne hodna až jsem blba asi…
Kdo to docet az sem tak diky, vim ze mi zadnou radu na to nedate, to asi nezmenim kdyz nekoho prestanete pritahovat…ale jsem velmi smutna a nestastna chybi mi objetí, dotyk, pohlazení a cítit, ze me ma nekdo rad a nebude to rikat jen tak do vetra…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14921
12.1.20 01:35
@Anonymní píše:
Nejdriv se Vam omlouvam, pisu bez diakritiky z mobilu. Chci a musim se z toho asi vypsat, mozna se mi ulevi aspon trosku. Jsem stastna no zaroven velmi smutna. Stastna proto, ze cekam svoje vysnene miminko :srdce: a smutna proto ze od manzela necitim lasku :,( a dost mi kleslo sebevedomi na bod nula. Jsem teprv 30 tyden a pribrala jsem skoro 20 kilo, puvodni vaha byla 60 vyska 173 proste ideal. Asi od 4 mesice spolu nespime ( z manzelova strany nezajem ), zeptala jsem se a jemu se to hnusi delat s tehotnou otevrene mi to naznacil ze ho nepritahuji a vyhyba se mi. Ja v tehotenstvi mam dost velku chut a casto masturbuji :oops: jeho udelam rukou nebo pusou a pak se mi to ani nevrati :?. Kdyz chodi do prace tak si jdeme vecsinou lehnout vecer spolu, ale patek vecer a sobota proste se vyhyba umyslne zaspi na sedacce v obyvaku aby nemusel semnou do postele aby jsem nahodou nechtela sex. Ani jednou za tehotenstvi mi nerekl ze mam hezke brisko, nebo ze mi to slusi, i v tehotenstvi o sebe pecuju. Bojim se ze po porodu se to zhorsi…mam vselijake myslenky ze rezignuju a odejdu… :nevim: ani v domacnosti nepomaha na vse jsem sama :,( jsem tak strasne hodna až jsem blba asi…
Kdo to docet az sem tak diky, vim ze mi zadnou radu na to nedate, to asi nezmenim kdyz nekoho prestanete pritahovat…ale jsem velmi smutna a nestastna chybi mi objetí, dotyk, pohlazení a cítit, ze me ma nekdo rad a nebude to rikat jen tak do vetra…

A jak vzal fakt, že jsi těhotná.
Dítě plánované nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:36
@Malike píše:
Dítě plánované nebo ne?

Ano prave ze planovane moc se tesi :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:47
@Malike píše:
Dítě plánované nebo ne?

Jen ja jsem mu ukradena :,(

• Citovat
  • Nahlásit
14921
12.1.20 01:51
@Anonymní píše:

A můžeš třeba se sbalit a na týden k rodičům?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:58
@Malike píše:
A můžeš třeba se sbalit a na týden k rodičům?

No to nejde rodice jsou na druhe strane republiky i cela rodina

• Citovat
  • Nahlásit
14921
12.1.20 02:16
@Anonymní píše:
No to nejde rodice jsou na druhe strane republiky i cela rodina

Těžko poradit..může to být syndrom madona a kurva, nebo prostě nejsi přitažlivá..když se bude chovat jako ignorant i po narození…tak budeš muset popremyslet co dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
12.1.20 02:17

Se sexem teď na něj netlač a třeba ho i mírně ignoruj.
Teď musíš se hodit do pohody

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16102
12.1.20 03:57
@Anonymní píše:
No to nejde rodice jsou na druhe strane republiky i cela rodina

A to je problém proč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
385
12.1.20 06:35

Měli byste si o tom v klidu promluvit, řekni mu to, co nám, že ti chybí jeho blízkost dotyky… Některé chlapy těhotná žena, jako taková nepřitahuje, po porodu se to zase vrátí do normálu. Můj přítel se mnou později už taky nechtěl spát, vylezlo z něj, že mu to prostě přijde divný, že už to mimino vnímá jako reálnou osobu, už i díky jeho pohybům a tak mu dělalo problém se vzrušit při intimnostech. Teď už je všechno zase v pořádku, ve starých kolejích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9449
12.1.20 07:18

Tak ho prostě těhotné nepritahuji. Sem žena, a taky mi na těhotné nepřijde nic hezkého. A aby ti říkal že máš hezké bříško je už úlet. Počkej až porodis. Určitě se vše vrátí k normálu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
12.1.20 07:25

Třískají s tebou hormony, co kdyby to bylo naopak? Ty by si nechtěla a muž chtěl? u nás to tak bylo, prostě si musel vystačit sám :nevim: :mrgreen: než nad sexem bych se pozastavila nad tím, že ti v domácnosti nepomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14151
12.1.20 07:41
@Anonymní píše:

Nejsi mu ukradena. Zrejme je to typ muze, ktereho tehotne zeny nepritahuji. No tak v dobe tehotenstvi nebudete sexovat, to vydrzis. V jinych parech to zase musi vydrzet muz, protoze tehule nechce.
Tim, ze ho asi k tomu nutis, predhazujes mu to, tak ho od sebe odhanis. Nevycitej mu, ze s tebou ted nechce spat, nedozaduj se ani lichotek, ze mas hezke brisko apod. Pokud ho jako tehotna nepritahujes, pak by ti takovou pochvalou jen lhal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1322
12.1.20 07:53

S tím sexem v těhotenství nejsi ani první ani poslední. Je spousta chlapů, kteří toho prostě nejsou schopni od chvíle, kdy už jde břicho trochu vidět.
U nás to tak nějak šlo. Ale jednoho dne, se manžel přitisknul, že by jako chtěl, pak ho dítě koplo a na veeelmi dlouho nebylo vůbec nic. Oni z toho mají takové menší trauma no.
Do toho s tebou mlátí těhotenské hormony, kdy je ženská desetkrát citlivější úplně na všechno a problém je na světě.
Pro něj je asi lepší spát v obýváku, než se vypořádávat s přecitlivělou těhotnou, která po něm chce něco co se mu hnusí.
Ale to, že ti nepomáhá je od něj pěkně hnusné. O tom bych si s ním teda popovídala, že opravdu potřebuješ, aby začal fungovat alespoň v téhle rovině. Jenže pokud nic nedělal už předtím, tak těžko chtít aby se najednou změnil, protože ty máš břicho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
13.1.20 17:51
@debra.morgan píše:
A to je problém proč?

A na co by to bylo dobré?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek