Velkoobchodní prodej mezi Kutnou Horou a Prahou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 06.01.18 20:18
velkoobchodní prodej mezi Kutnou Horou a Prahou

Ahoj, chtěla bych se zeptat, slyšela jsem že někde nedaleko Prahy je velkosklad s oblečením? nevíte někdo kde?? prý tam prodávají oblečení za přijatelné ceny

Reklama

Reakce:

Obeli
Kecalka 118 příspěvků 06.01.18 21:01
@Karolína94 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, slyšela jsem že někde nedaleko Prahy je velkosklad s oblečením? nevíte někdo kde?? prý tam prodávají oblečení za přijatelné ceny

Napadá mě Sapa

www.sapa-praha.cz

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 06.01.18 21:08

O Sapě vím, ale to není ono ma to být snad někde u Babice, Březí, Koloděje, Škvorec? v tomhle okruhu, myslím..

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 06.01.18 21:18
@Karolína94 píše:
O Sapě vím, ale to není ono ma to být snad někde u Babice, Březí, Koloděje, Škvorec? v tomhle okruhu, myslím..

Bydlím nezi Kolodějimi a Škvorcem. Že by tu něco bylo nevím a dost o tom pochybuju…nebo myslíš second hand?

Karolína94
Stálice 74 příspěvků 06.01.18 21:28
@anivbl píše:
Bydlím nezi Kolodějimi a Škvorcem. Že by tu něco bylo nevím a dost o tom pochybuju…nebo myslíš second hand?

nene second hand jsem nemyslela, asi jsem to teda popletla, už je to dele co jsem to slyšela

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

„Kazatel“ Klus se lidem začal zajídat: Nepolitikař a jen zpívej, vzkazují mu!

Najít tu správnou míru. To kdyby Tomáš Klus (32) uměl, nemusel by teď řešit,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama