Velkoobchodní prodej mezi Kutnou Horou a Prahou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Karolína94
Stálice 75 příspěvků 06.01.18 20:18
velkoobchodní prodej mezi Kutnou Horou a Prahou

Ahoj, chtěla bych se zeptat, slyšela jsem že někde nedaleko Prahy je velkosklad s oblečením? nevíte někdo kde?? prý tam prodávají oblečení za přijatelné ceny

Reakce:
Obeli
Kecalka 168 příspěvků 06.01.18 21:01
@Karolína94 píše:
Ahoj, chtěla bych se zeptat, slyšela jsem že někde nedaleko Prahy je velkosklad s oblečením? nevíte někdo kde?? prý tam prodávají oblečení za přijatelné ceny

Napadá mě Sapa

www.sapa-praha.cz

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 06.01.18 21:08

O Sapě vím, ale to není ono ma to být snad někde u Babice, Březí, Koloděje, Škvorec? v tomhle okruhu, myslím..

anivbl
Ukecaná baba ;) 1087 příspěvků 06.01.18 21:18
@Karolína94 píše:
O Sapě vím, ale to není ono ma to být snad někde u Babice, Březí, Koloděje, Škvorec? v tomhle okruhu, myslím..

Bydlím nezi Kolodějimi a Škvorcem. Že by tu něco bylo nevím a dost o tom pochybuju…nebo myslíš second hand?

Karolína94
Stálice 75 příspěvků 06.01.18 21:28
@anivbl píše:
Bydlím nezi Kolodějimi a Škvorcem. Že by tu něco bylo nevím a dost o tom pochybuju…nebo myslíš second hand?

nene second hand jsem nemyslela, asi jsem to teda popletla, už je to dele co jsem to slyšela

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Autonehoda prince Filipa: Viník vévoda se podle svědka za havárii styděl

Manžel královny Alžběty princ Filip (97) měl ve čtvrtek odpoledne autonehodu... číst dále >

Zpověď vdovy po Brabcovi Šárky Rezkové: Deprese a myšlenky na smrt

Zpěvačka Šárka Rezková (49), která se proslavila hitem Borůvková, si v životě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >